Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

40 zł do Empik.com (za wymianę walut) i 3000 zł na Wakacje.pl (w konkursie) od Walutomatu

Publikacja:
40 zł do Empik.com (za wymianę walut) i 3000 zł na Wakacje.pl (w konkursie) od Walutomatu
Czas trwania
Cel (zysk) 3040 zł: 40 zł do Empik.com za wymianę walut + 3000 zł na Wakacje.pl w konkursie.
Uczestnik Nowy klient serwisu Walutomat.
Po drodze Należy założyć konto w serwisie Walutomat i dokonać zakupu/sprzedaży min. 700 EUR/USD/GBP/CHF. Vocuher na Wakacje.pl można zdobyć, odpowiadając na pytanie konkursowe.
Nawet tak prosta czynność jak wymiana walut online może Ci przynieść premię. W serwisie Walutomat dostępna jest obecnie promocja, w której za wymianę min. 700 jednostek jednej z walut otrzymasz 40 zł do Empik.com. Możesz na tym poprzestać lub wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher o wartości 3000 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl.

Każdy podmiot, który chce zwrócić uwagę na swoją ofertę, musi się jakoś wyróżnić spośród konkurencji. Jednym ze sprawdzonych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów jest urządzenie dla nich promocji z nagrodami. Ten sposób wybrała także obchodząca swoje 13. urodziny platforma wymiany walut Walutomat.

Osoby, które nie korzystały dotąd z tego serwisu, mogą otrzymać 40 zł do Empik.com za aktywne korzystanie z Walutomatu, czyli dokonanie wymiany min. 700 jednostek jednej z walut objętych promocją: EUR, USD, GBP, CHF. Spośród tych, którzy udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, wyłoniony zostanie laureat nagrody specjalnej, czyli bonu o wartości 3000 zł do wykorzystania na platformie Wakacje.pl.

Adresaci promocji

Akcja „Wymień walutę, odbierz bon i zawalcz o wakacje marzeń" trwa do 16 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano jedynie 200. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski, które do dnia rozpoczęcia promocji (21 listopada 2022 r.) nie były użytkownikami Walutomatu.

40 zł do Empiku za wymianę walut

Na spełnienie warunków otrzymania nagrody gwarantowanej wystarczy kilka minut.

Start
 • Krok 1

  Do 16 grudnia 2022 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) zarejestruj się w promocji i załóż konto w serwisie Walutomat. Jeśli masz ochotę, odpowiedz też na pytanie konkursowe: Co oznacza dla Ciebie bycie mobilnym?

 • Krok 2

  Także do 16 grudnia 2020 r. dokonaj w Walutomacie kupna/sprzedaży walut o równowartości min. 700 EUR/USD/GBP/CHF.

 • Premia

  Jeśli znajdziesz się w gronie 200 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji, to do 30 grudnia 2022 r. na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym otrzymasz e-bon o wartości 40 zł do wykorzystania na Empik.com.

  W tym samym terminie autor wybranej przez jury odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzyma drogą mailową informację o wygranej. Jeśli to Ty nim zostaniesz, będziesz miał 7 dni od daty przesłania wiadomości na przekazanie organizatorowi danych niezbędnych do wydania nagrody. Voucher na Wakacje.pl będzie wysłany przesyłką kurierską w ciągu 7 dni od daty podania wymaganych informacji.

Mission complete!

Udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe nie jest obowiązkowe; pominięcie go nie pozbawi Cię prawa do otrzymania vouchera do Empiku.

E-bon do Empik.com będzie ważny do 21 listopada 2023 r. Możesz go wykorzystać podczas zakupów internetowych wyłącznie na towary sprzedawane przez Empik.

Opłacenie wycieczki z oferty Wakacje.pl wygranym w konkursie voucherem będzie możliwe do 25 listopada 2023 r.

Ważne uwagi

W regulaminie akcji jest zapis, że nie łączy się ona z innymi promocjami serwisu Walutomat.

Nagroda, którą zdobędziesz w tej promocji, jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym. Gdybyś zdobył bon w konkursie, to organizator zapłaci ze swoich środków należny podatek i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.

Jak działa Walutomat?

Walutomat to serwis do wymiany walut online. Zasada jego funkcjonowania jest bardzo prosta: należy przelać na swoje konto na tej platformie pieniądze przeznaczone na wymianę, wybrać walutę, na jaką chce się wymienić środki, po czym zdecydować o sposobie odbioru waluty – konto walutowe, rachunek odbiorcy (np. kontrahenta) czy jeden z punktów odbioru osobistego.

 • Liczba walut
  9

 • Średni spread
  0,41%

 • Średni spread weekendowy
  0,50-0,55%

 • Opłata za konto
  0 zł

Potrzebujesz waluty – skorzystaj

Jeśli potrzebujesz waluty i nie korzystałeś dotąd z Walutomatu, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Warunki akcji są bardzo proste, ich spełnienie zajmie Ci zaledwie kilka minut, po czym 40 zł do Empiku będzie Twoje. Jeśli kreatywnie odpowiesz na pytanie konkursowe, być może wygrasz voucher na Wakacje.pl. Wiele zależy od oceny Twojej odpowiedzi przez komisję konkursową, ale co szkodzi spróbować. Może to akurat Twoje słowa spodobają się jurorom. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Borys
Gość

wymiana musi być z udziałem złotówek czy może być między EUR a USD?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Borys

Daj lepiej wymianę PLN - wybrana waluta. Niby nie precyzują, czy mogą to być takie jak wyżej, ale będzie pewniej.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Borys

Upewniłem się w Walutomacie - waluty biorące udział w operacji nie mają znaczenia. Ważne jest, by spełniony był warunek wymiany min. 700 jednostek.

Odpowiedz