Wróć

3 bilety do kina Helios od Banku Millennium za Konto 360° Junior

3 bilety do kina Helios od Banku Millennium za Konto 360° Junior
Czas trwania
Cel (zysk) 3 bilety do kina.
Po drodze Wystarczy założyć dziecku Konto 360° Junior i zasilić je kwotą min. 100 zł. W przypadku nastolatków, którzy ukończyli 13 lat, dodatkowo konieczne jest wykonanie min. 1 transakcji kartą debetową lub aktywowanie aplikacji mobilnej.
Bank Millennium namawia swoich klientów, by korzystając z bankowości elektronicznej założyli swoim pociechom Konto 360° Junior. W zamian proponuje za każdy rachunek tego typu 3 bilety do kina Helios.

Promocja jest niezwykle prosta. Może w niej wziąć udział każda osoba fizyczna posiadająca w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową.

Warunki otrzymania nagrody

Działania konieczne do tego, aby za każde założone Konto 360° Junior otrzymać 3 bilety do kina sprowadzają się do wykonania 2, ewentualnie 3 kroków:

  1. Do 18 marca 2019 r. załóż w Millenecie (bankowość elektroniczna banku Millennium) swojemu małoletniemu dziecku Konto 360° Junior. Może je posiadać każda z Twoich pociech. Na tym etapie konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji „Zabierz rodzinę do kina Helios”.
  2. W okresie trwania akcji, czyli do 18 marca 2019 r., zasil nowo otwarte konto kwotą min. 100 zł.
  3. Jeśli Twoje dziecko ukończyło już 13 lat, to dodatkowo do 18 marca 2019 r. musicie wykonać min. 1 transakcję kartą debetową wydaną do konta lub aktywować aplikację mobilną.

Zasady przekazania biletów

Po spełnieniu warunków promocji, najpóźniej do 31 marca 2019 r., otrzymasz na numer telefonu, na który Bank Millennium wysyła Ci sms-y do potwierdzenia transakcji, odpowiednią liczbę kodów stanowiących nagrodę w opisywanej akcji. W wiadomości bank określi termin ich ważności (nie krótszy niż 60 dni). Kody będziesz mógł wymienić na bilety do seanse 2D/3D w kinie Helios. Szczegółowe zasady tej operacji znajdziesz w regulaminie opracowanym przez kino.

O tym musisz wiedzieć

W ramach tej promocji możesz otworzyć Konto 360° Junior dla każdego swojego małoletniego dziecka. Zanim złożysz wniosek, sprawdź, czy masz wyrażoną zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium i współpracujące z nim podmioty, Twoich danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych poprzez kanały elektroniczne, w tym przez telefon.

Upewnij się też, czy numer telefonu podany do autoryzacji transakcji kodami sms jest aktualny. Bez niego bank nie będzie w stanie przekazać Ci kodów.

Do chwili wydania przez bank nagrody nie odwołuj wspomnianych zgód. Musisz też wiedzieć, że do 31 marca 2019 r. nie możesz rozwiązać lub wypowiedzieć ani też odstąpić od umowy rachunku otwartego w ramach promocji.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior jest prowadzone dla osób w wieku poniżej 18 lat.

Po ukończeniu 13 lat dziecko ma ograniczone możliwości dysponowania rachunkiem przy pomocy karty do konta oraz kanałów bankowości elektronicznej. Przedstawiciel ustawowy, czyli na ogół rodzic, oraz dziecko mogą dysponować pieniędzmi w ramach limitu miesięcznego (ok. 4,9 tys. zł) wynikającego z zakresu zwykłego zarządu. Na decyzje powyżej tej kwoty powinien wyrazić zgodę sąd opiekuńczy.

Konto 360° Junior jest zakładane i prowadzone za darmo. W miesiącu podpisania umowy oraz w następnym bank nie pobiera opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów. W kolejnych miesiącach opłaty nie są naliczane przy min. 1 płatności kartą do konta lub Blikiem w poprzednim miesiącu.

200 zł dla rodzica

Być może zainteresowała Cię ta promocja, ale żałujesz, że nie jesteś klientem Banku Millennium. Rozchmurz się. Do 25 marca 2019 r. trwa akcja, w której założenie dorosłej wersji Konta 360° premiowane jest bonusem w wysokości 200 zł. Zasady również są proste i spełnisz je bez większego wysiłku.

Szczegóły tej promocji opisaliśmy w tym artykule.

Spraw przyjemność rodzinie

Jak widzisz, zasady akcji „Zabierz rodzinę do kina Helios” są naprawdę proste. Wystarczy założyć dziecku konto w Millenecie i zasilić je kwotą min. 100 zł. Pamiętaj, że jeśli Twoja pociecha skończyła już 13 lat, musicie też wykonać do 18 marca br. choć jedną transakcję kartą debetową lub aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. Ta ostatnia możliwość to swoiste „koło ratunkowe” dla tych, którzy zdecydują się na udział w tej promocji tuż przed jej zakończeniem, gdy nie będzie już czasu, by karta dotarła do nastolatka i by wykonał on nią transakcje.

W kilka chwil możesz zdobyć bilety do kina Helios, gdzie z pewnością miło spędzicie czas w rodzinnym gronie. Założenie dziecku konta może być doskonałą okazją do wprowadzenia go w świat finansów. O tym, dlaczego jest to takie ważne, dowiesz się z naszego artykułu. Wspólnie możecie też sięgnąć do naszego poradnika o tym, jak założyć konto nastolatkowi, w którym tłumaczymy, co wolno, a czego nie wolno robić dziecku w świecie finansów.

Krystian

Autor tekstu o promocji