Łatwe 50 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole

Publikacja:
Łatwe 50 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w gotówce.
Uczestnik Nastolatek w wieku 13-18 lat, który od 31 grudnia 2020 r. nie posiadał konta w Credit Agricole.
Po drodze Transakcje kartą.
Wraz z początkiem lipca Credit Agricole ponownie uruchomił sympatyczną promocję dla osób w wieku 13-18 lat. Jeśli do nich należysz, możesz założyć Konto dla Ciebie GO! i za prostą aktywność zgarnąć 50 zł. Dodatkowo masz prawo wybrać za darmo wizerunek karty debetowej z ekotworzywa, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.

Promocja "Zgarnij 50 zł Kieszonkowe GO!”

Organizatorem akcji jest bank Credit Agricole.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 października 2023 r.

Co możesz zyskać?

Premią jest 50 w formie przelewu na konto.

Czy możesz skorzystać?

Akcja skierowana jest do nastolatków w wieku 13-17 lat. W regulaminie jest mowa tylko o jednym wykluczeniu: w promocji nie może wziąć udziału niepełnoletni, który był posiadaczem konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.

Co musisz zrobić?

Droga do 50 zł premii w Credit Agricole
 • Krok 1. Do 31 października 2023 r. załóż Konto dla Ciebie GO!

  Do 31 października 2023 r. załóż nastolatkowi Konto dla Ciebie GO! wraz z kartą debetową. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub podczas wydarzeń specjalnych organizowanych przez bank.

  Uczestnik promocji może wybrać za darmo wizerunek karty z katalogu (70 wzorów);

 • Krok 2. Dopilnuj wykonania transakcji bezgotówkowych w 5 kolejnych miesiącach

  W każdym z 5 kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta nastolatek powinien wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę,

  Wymagane przez bank transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane za pomocą karty debetowej w sklepach stacjonarnych i internetowych. Można płacić też Blikiem, telefonem (Apple Pay lub Google Pay) lub zegarkiem (bank obsługuje płatności Garmin Pay i Fitbit Pay).

  Credit Agricole nie uzna jednak przelewów na telefon Blik, operacji przelewu, doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal oraz wypłat z bankomatów.

  Dodatkowo też z promocji wyłączone są transakcje wykonane w punktach, które posiadają następujące kody MCC:

  • kod 7995, kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • kod 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  • kod 6012, instytucje finansowe;
  • kod 6211, brokerzy ubezpieczeniowi;
  • kod 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • kod 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

  Spełnienie warunków po raz pierwszy musi nastąpić w kolejnym miesiącu od otwarcia konta.

  Jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana mniejsza liczba płatności (lub nie będzie ich wcale), bank za ten miesiąc nie wypłaci premii, jednak wciąż będzie możnakorzystać z promocji w następnych miesiącach.

 • Premia. Odbierz premię (max 50 zł)

  Cząstkowa premia, czyli 10 zł, zostanie wypłacona na nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! do końca miesiąca następującego po tym, w którym niepełnoletni wywiązał się z warunku aktywności. Maksymalna wartość premii wynosi 50 zł.

  Na dzień wypłaty każdej z nagród nastolatek musi być posiadaczem aktywnego Konta dla Ciebie GO! (tzn. rachunek nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia).

  Z otrzymanej nagrody nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym, całe 50 zł jest do dyspozycji zdobywcy!

Mission complete!

Przetłumaczmy to na konkrety: jeśli otworzysz konto w lipcu, musisz wykonać min. 3 płatności w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie oraz grudniu 2023 r. Premię otrzymasz w następnym miesiącu – czyli do końca września, października, listopada, grudnia 2023 oraz stycznia 2024 r.

Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Rodzicom, którzy zastanawiają się, czy zakładanie dziecku konta ma sens, polecamy lekturę tekstu 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku. Z kolei nastolatków, którzy mają kłopoty z przekonaniem opiekunów do wyrażenia zgody na otwarcie rachunku, zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi argumentami w artykule Jak namówić rodziców na rachunek w banku?

Obu stronom przydadzą się informacje dotyczące procedur bankowych, które opisaliśmy w tekście Jak założyć konto nastolatkowi? Praktyczne porady.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos