Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Do 6800 punktów powitalnych (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą kredytową Getin Banku

Publikacja:
Do 6800 punktów powitalnych (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą kredytową Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile (wymiennych m.in. na vouchery o wartości 100 zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz karty kredytowej Mastercard w Getin Banku, który nie zarejestrował jej jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
Po drodze Wystarczy przypisać kartę kredytową do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zrealizować warunki aktywności określone w regulaminie.
Powraca promocja dla posiadaczy kart kredytowych Getin Banku, którzy dotąd nie zarejestrowali ich w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Ponownie do zdobycia jest 6800 punktów na start (równowartość 100 zł), które można wykorzystać u dowolnego partnera programu.

Akcja „Zimowe Punkty na start dla kart kredytowych z Getin Noble Bank S.A”, w której do zdobycia jest nawet 6800 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, potrwa do 31 marca 2022 r. Nie można wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż bank przewidział rozdanie tylko 1000 nagród, podstawowych albo dodatkowych.

Kto ma szansę na bonus?

Warunki uczestnictwa są jasne: szansę na premię ma osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada lub zawrze umowę o kartę kredytową z logo Mastercard od Getin Banku (o numerach początkowych 513026, 520084, 536366 lub 522829). Ważne, by dopełnienie formalności nastąpiło między 30 czerwca 2021 r. a 31 marca 2022 r.

Nie może to być karta wirtualna ani "kredytówka" związana z działalnością gospodarczą.

Niemożliwe jest zarejestrowanie w ramach promocji "kredytówki", która uczestniczyła w Bezcennych Chwilach przed 10 grudnia 2021 r.

Bardzo proste warunki

Ustaliliśmy, kto i co może zyskać. Czas na przedstawienie działań, które dadzą prawo do otrzymania nagrody.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard w Getin Banku, jeśli jeszcze jej nie posiadasz.

 • Krok 2

  Do 15 kwietnia 2022 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (możesz to zrobić na tej stronie) poprzez akceptację jego regulaminu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną.
  Jeśli już uczestniczysz w tym programie z kartą/kartami innych banków, do wspomnianej daty musisz podpiąć do swojego profilu w Bezcennych Chwilach "kredytówkę" od Getin Banku.

 • Informacja

  Twoje konto w programie zostanie otwarte w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

 • Krok 3

  W ciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta w Bezcennych Chwilach (lub zarejestrowania w nim "kredytówki" Getin Banku z logo Mastercard) wykonaj kartą co najmniej 5 transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych (nie liczą się wypłaty i wpłaty w bankomatach) na łączną kwotę min. 100 zł.

  W ten sposób zdobędziesz nagrodę podstawową, czyli 3400 punktów.

 • Krok 4

  W ciągu 30 kolejnych dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta w programie (lub zarejestrowania w nim "kredytówki") wykonaj ponownie co najmniej 5 transakcji kartą kredytową w sklepach stacjonarnych lub internetowych (nie liczą się wypłaty i wpłaty w bankomatach) na łączną kwotę min. 100 zł.

  Spełnienie tych warunków da Ci prawo otrzymania nagrody dodatkowej, którą jest także 3400 punktów.

 • Premia

  Punkty zasilą Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w terminie 20 dni roboczych od chwili spełnienia wszystkich warunków akcji dla danego typu nagrody.

Mission complete!

Warunki aktywności

Zasady spełnienia warunków aktywności są nieco zagmatwane, więc przedstawmy to na przykładzie. Powiedzmy, że przystąpiłeś do Bezcennych Chwil i zarejestrowałeś w tym programie "kredytówkę" od Getin Banku 21 grudnia 2021 r. Wówczas do 20 stycznia 2022 r. (włącznie) musisz po raz pierwszy wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł. Po raz kolejny powinieneś ten warunek zrealizować do 19 lutego 2022 r.

Jak wspomnieliśmy, transakcje bezgotówkowe, które dadzą Ci prawo do nagrody, mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych, przy czym musi to być zakup w złotych polskich. Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą brane pod uwagę m.in. transakcje zwrócone, operacje przeniesienia sald i dotyczące czeków, płatności składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych. Wykluczone są też transakcje związane z grami losowymi (w tym zakup losów) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych. Pełna lista wykluczeń zawarta jest w regulaminie promocji.

Przydatne informacje o punktach

Po spełnieniu prostego warunku aktywności otrzymasz 6800 punktów, których wartość to ok. 100 zł. Będziesz mógł je wymienić na bilety do kina, voucher o wartości 100 zł do wykorzystania u partnerów programu (np. stacje Circle K, sklepy RTV EURO AGD) czy inną nagrodę z katalogu programu. Możliwości jest naprawdę wiele.

Punkty będą ważne tylko przez 3 miesiące od ich przyznania, a po tym czasie bezpowrotnie przepadną. Niezależnie od liczby kart zarejestrowanych w programie, każdemu uczestnikowi przysługuje prawo tylko do jednej nagrody podstawowej i/lub dodatkowej.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Karta kredytowa Standard w Getin Banku – ile kosztuje?

Karta kredytowa Standard wydawana jest bezpłatnie. Z kolei aby uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł, wystarczy wykonanie 5 transakcji w miesiącu, nie wliczając w to przelewów z rachunku karty. Pozostałe parametry tego produktu prezentują się następująco:

Zwracamy uwagę, że choć Getin Bank oferuje karty Visa i Mastercard, to tylko wybór tej drugiej pozwoli Ci na zgarnięcie punktów powitalnych w ramach oferty specjalnej!

Inne nagrody

Dodatkową zachętą do udziału w tej akcji może będzie dla Ciebie informacja o innych nagrodach przygotowanych przez Getin Bank dla swoich klientów.

Łatwa premia, ale rozsądek jest wskazany

Jeśli dotychczas nie miałeś do czynienia z kartą kredytową, przeczytaj tekst "Jak wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Znajdziesz w nim podstawowe zasady posługiwania się „kredytówką”, dzięki którym unikniesz ewentualnych problemów. Rozsądek to klucz do tego, by karta kredytowa nie była powodem zmartwień, a Twoim sprzymierzeńcem w razie nieprzewidzianych wydatków.

Zwróć uwagę, że organizator nie wskazał minimalnej wartości wymaganych transakcji, w związku z czym mogą to być płatności na naprawdę niewielkie kwoty. Ważne, by ich łączna wartość w każdym z dwóch 30-dniowych okresów wyniosła łącznie min. 100 zł. Pamiętaj przy tym, że zadłużenie na rachunku karty trzeba będzie spłacić w określonym terminie.

Nie zrozum nas źle: propozycja Mastercarda i Getin Banku jest naprawdę warta rozważenia. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, zapoznaj się z rankingiem kart kredytowych, w którym znajdziesz inne oferty promocyjne dostępne na rynku. Z kolei jeśli już posiadasz „kredytówkę” Mastercarda w Getinie i została ona wydana po 30 czerwca 2021 r., a Ty jeszcze nie zarejestrowałeś jej w programie Bezcenne Chwile, to nie ma absolutnie żadnego powodu, by w końcu tego nie nadrobić. Stówa czeka.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos