Oferta została wycofana ponieważ Orange Finanse zakończył działalność na polskim rynku.

Konto Osobiste w Orange Finanse - Recenzja

Komentarze i opinie
Dlaczego możesz nam zaufać?
🧐
Dlaczego możesz nam zaufać?

Oferta przeanalizowana przez analityka Moneteo na podstawie własnego doświadczenia, testów oraz informacji udostępnionych przez instytucję finansową. Analiza powstała oparciu o obiektywne kryteria wspólne dla wszystkich produktów w danej kategorii, dzięki czemu masz gwarancję rzetelnego porównania tej oferty względem konkurencji.

Moneteo jest serwisem afiliacyjnym, czyli zarabiającym na pośrednictwie między Tobą a instytucją finansową. Współpraca (lub jej brak) z instytucją finansową nie wpływa na ocenę produktu.

Opracowane przez:
Aldona Derdziak
Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
Aldona Derdziak
Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych

145 publikacji 4493 komentarze

Na Moneteo.com zajmuje się tematami oszczędnościowymi i walutowymi, skupiając się na kontach oszczędnościowych i walutowych oraz lokatach terminowych. Obserwuje rynek, dbając przy tym o aktualność danych. Do jej zawodowych zadań należy także kontakt z Czytelnikami.

Szczegóły oferty

Konto Osobiste w Orange Finanse (produkty bankowe dostarcza mBank) pojawiło się na rynku w październiku 2014 r. i od razu wprowadziło sporo zamieszania w branży. Koncentracja na rozwiązaniach mobilnych, brak opłat za prowadzenie rachunku i kartę debetową - składają się na naprawdę konkurencyjne konto osobiste, które można polecić każdemu.

Spis treści

Pełna analiza Konta Osobistego w Orange Finanse


Najważniejsze parametry

Konto Osobiste w Orange Finanse charakteryzuje się niskimi opłatami i korzystnymi dodatkowymi usługami. Poniżej przedstawiamy najbardziej istotne koszty związane z tym kontem:

Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

0 zł

Przelew internetowy
0 zł
Konto
Przeznaczenie konta

konto uniwersalne dla osób powyżej 18. r.ż.

Oprocentowanie rachunku

0%

Opłata za otwarcie konta

0 zł

Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Karta
Typy kart płatniczych

MasterCard Paypass

Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
Opłata za wydanie karty

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Bankomaty i operacje gotówkowe
Wypłata z bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata z bankomatów za granicą

10 zł (+ 2-3% za przewalutowanie transakcji)

Przelewy
Zwykły przelew internetowy

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł - Blue Cash

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Koszt przelewu SEPA

5 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

Dodatkowe atuty

Posiadacze Konta Osobistego w Orange Finanse mogą także skorzystać z następujących usług:

  • BLIK - system płatności umożliwiający transakcje w sklepach stacjonarnych i internetowych, przelewy między użytkownikami oraz wypłaty z bankomatów.
  • Google Pay - płatności zbliżeniowe telefonem od Google.
  • Strefa Korzyści – jest to specjalny program zniżek dla klientów Orange Finanse, polegający na tańszych zakupach u partnerów banku (informacje o możliwych zniżkach dostaniemy także na telefon komórkowy, kiedy będziemy w pobliżu danego sklepu) – płacimy w wybranych sklepach kartą do konta i otrzymujemy maksymalnie 760 zł zwrotu od banku z tytułu takiej transakcji.

Konto w Orange Finanse okiem redakcji

Rachunek w Orange Finanse to odpowiedź na oczekiwania osób, które cenią w bankowości mobilne rozwiązania, szybkość i wygodę transakcji. Konto oferuje ciekawą funkcjonalność, jaką są przelewy na telefon i Facebooka, pozwala też na skorzystanie ze zniżek i rabatów w sieciach handlowych współpracujących z bankiem.

Rachunek w Orange Finanse jest obecnie jednym z ciekawszych kont osobistych na rynku, które w dużej mierze bazuje na dokonaniach mBanku. Jeśli jesteś osobą, która w bankowości stawia na nowoczesne i proste rozwiązania, a jednocześnie nie chcesz płacić za konto i kartę, rozważ założenie rachunku w Orange Finanse.

Przydatne dokumenty