Wróć

Oferta została wycofana. Sprawdź inne produkty od: Credit Agricole.

8,5% w skali roku na Lokacie mobilnej w ramach oferty specjalnej w Credit Agricole

Analiza produktowa

Oferta przeanalizowana przez analityka Moneteo na podstawie własnego doświadczenia, testów oraz informacji udostępnionych przez instytucję finansową. Analiza powstała oparciu o obiektywne kryteria wspólne dla wszystkich produktów w danej kategorii, dzięki czemu masz gwarancję rzetelnego porównania tej oferty względem konkurencji.

Pokaż więcej

Moneteo jest serwisem afiliacyjnym, czyli zarabiającym na pośrednictwie między Tobą a instytucją finansową. Współpraca (lub jej brak) z instytucją finansową nie wpływa na ocenę produktu.

Opracowane przez:
Michał Radzimiński
Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
Michał Radzimiński
Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych

100 publikacji 1156 komentarzy

Doświadczony recenzent i tester, a przede wszystkim aktywny użytkownik wielu aplikacji bankowych i rozwiązań fintechowych. Od 6 lat odpowiada przede wszystkim za tworzenie treści związanych z nowinkami technologicznymi w finansach. Jednocześnie śledzi działalność podmiotów funkcjonujących na rozkwitającym rynku płatności odroczonych. Do każdej nowości w finansach podchodzi z ciekawością, ale przede wszystkim krytycznie.

Nowi posiadacze konta osobistego w Credit Agricole mogą skorzystać ze specjalnej oferty atrakcyjnego depozytu. Jako nowy klient banku zyskasz 8,5% w skali roku na Lokacie mobilnej i jest to obecnie najwyższe oprocentowanie proponowane przez polskie banki.

Spis treści

Z aktualnej tabeli oprocentowania w Credit Agricole jasno wynika, że otwarcie Konta dla Ciebie daje dostęp do promocyjnej oferty oszczędnościowej. 180-dniowy depozyt oprocentowany jest na poziomie 8,5% w skali roku, a podwyższona stawka obejmuje kwoty z przedziału od 1000 zł do 30 000 zł.

Ile możesz zyskać na Lokacie mobilnej w Credit Agricole?

Sprawdźmy teraz, w jaki sposób te parametry przekładają się na konkretny zysk dla poszczególnych kwot. W tabeli prezentujemy zysk netto (a więc po odliczeniu podatku od zysków kapitałowych), zaokrąglony do pełnych złotych.

Zysk* na Lokacie mobilnej (po 180 dniach)
Kwota Lokaty Odsetki po opodatkowaniu
1 000 zł 34 zł
2 000 zł 68 zł
3 000 zł 102 zł
5 000 zł 170 zł
7 500 zł 255 zł
10 000 zł 340 zł
12 500 zł 424 zł
15 000 zł 509 zł
17 500 zł 594 zł
20 000 zł 679 zł
30 000 zł 1019 zł
* zysk netto, czyli po odjęciu podatku Belki; zysk liczony na dzień 1.06.2023 r.

Jak widzisz, nawet zastosowanie przez bank najmniej korzystnego wariantu kapitalizacji odsetek (na koniec okresu) nie zmienia faktu, że zysk z lokaty może być całkiem pokaźny. Po 180 dniach zyskasz prawie 1020 zł, jeśli wpłacisz na depozyt maksymalną kwotę objętą promocyjnym oprocentowaniem.

Tylko z kontem osobistym i tylko w aplikacji

Przypominamy, że oferta dostępna jest wyłącznie dla osób, które otworzyły konto osobiste. Możesz tego dokonać, składając internetowy wniosek na stronie banku.

Co więcej, lokatę należy założyć najpóźniej 14 dni od momentu podpisania umowy o prowadzenie rachunku.

Kolejna ważna informacja – jak wskazuje nazwa depozytu, o jego otwarcie możemy zawnioskować jedynie mobilnie, a więc za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile.

Czy warto odnowić Lokatę mobilną?

Lokata mobilna ma charakter odnawialny – tyle tylko, że po upływie promocyjnego okresu oprocentowanie depozytu spada do poziomu standardowego. Liczy się stawka obowiązująca w chwili odnowienia, ale trudno oczekiwać, by była ona wysoka (obecnie wynosi do 3%). W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wycofanie środków po upływie 180 dni i ulokowanie kapitału gdzie indziej. W wyborze najlepszej oferty pomoże Ci nasz ranking lokat.

Oczywiście w teorii możesz wypłacić środki nawet przed upływem 180 dni, ale wówczas musisz pogodzić się z utratą wypracowanych odsetek.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Wróćmy jeszcze do oferty rachunku osobistego. Zarówno jego prowadzenie, jak i korzystanie z karty może być całkowicie darmowe, o ile w danym miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł, a Ty wykonasz przynajmniej jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem. Standardowo opłaty wynoszą po 9 zł za konto i kartę.

Konto dla Ciebie otwiera dostęp do szerokiego wachlarza płatności mobilnych oraz bogatej oferty oszczędnościowej. Oprócz analizowanej lokaty na uwagę zasługuje Rachunek Oszczędzam oraz możliwość automatycznego oszczędzania z CASaver.

Kolejna dobra informacja jest taka, że Konto dla Ciebie samo w sobie zwykle objęte jest promocją z atrakcyjną premią. Zapoznaj się z analizą tego rachunku, gdzie znajdziesz również informacje o aktualnych ofertach specjalnych dla jego nowych posiadaczy.

Bezpieczeństwo środków w Credit Agricole

Pieniądze ulokowane w Credit Agricole są objęte standardową ochroną środków Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do równowartości 100 000 euro. Oznacza to, że nawet w przypadku (skrajnie mało prawdopodobnego) upadku banku odzyskasz pieniądze, mu które powierzyłeś do kwoty ok. 450 000 zł.

Propozycja godna rozważenia

Główną zaletą Lokaty mobilnej w Credit Agricole jest atrakcyjne oprocentowanie. W ramach oferty specjalnej nowi posiadacze konta osobistego mogą liczyć na stawkę 8,5% w skali roku.

Jest to zatem dobra propozycja zwłaszcza dla tych, którzy i tak poszukują konta osobistego z dostępem do oferty oszczędnościowej dla średnich kwot. Kolejną potencjalnie zainteresowaną grupą są bierni klienci, którzy zamiast przerzucać pieniądze z jednego banku do drugiego wolą zamrozić je na dłuższy czas i mieć „święty spokój”.

Jeśli jesteś wśród nich, rozważ otwarcie tego depozytu. Pamiętaj jednak, by po upływie 180 dni przenieść środki tam, gdzie również będziesz mógł liczyć na konkurencyjną rynkowo stawkę.

Przydatne dokumenty

Komentarze i opinie

(83)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Piotr S
Gość

Jaką definicję "nowego posiadacza konta" stosuje CA w ramach tej promocji? Miałem uprzednio konto w CA, ale zamknąłem je nie tak dawno temu, dlatego ciekaw jestem, kto w takich okolicznościach kwalifikuje się jako nowy klient?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Piotr S

Jedyną informacją jest to, że lokatę można założyć w ciągu 14 dni po otwarciu konta osobistego. Bank nie definiuje dokładnie "nowego klienta".

Odpowiedz

I
Iwo
Gość

Czy 1000zł należy wpłacić jednorazowo czy może być w kilku wpłatach ?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Iwo

Z informacji banku wynika, że powinien to być jeden wpływ.

Odpowiedz

I
Iw
Gość

Czy ktoś orientuje się jak wyłączyć powiadomienia SMS? Które po 3miesiacach bezpłatności będą kosztować 6zł/mieś l.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Iw

Możesz to zrobić w bankowości internetowej - wejdź w Ustawienia --> SMS.

Odpowiedz

A
Ally
Gość

A gdzie jest opcja w aplikacji ze chcę elektroniczne wyciagi z konta ? I gdzie moge sprawdzić, że wyrazam zgodę marketingową ?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Ally

Zgody marketingowe sprawdzisz w aplikacji mobilnej w sekcji Ustawienia - Moje Zgody. Co do wyciągów, sposób ich wysyłki ustawisz w bankowości internetowej.

Odpowiedz

M
Monika
Gość

Dzien dobry,
co oznacza 'Sprawdzamy relację posiadacza, współposiadacza i pełnomocnika'. Czy jesli czlonek rodziny, majacy to samo nazwisko co ja, bedzie co miesiac wplacac 1000 zl na moje konto, to czy to upowazni mnie do utrzymania konta bezplatnie czy nie? Zaznaczam, ze czlonek rodziny tez ma promocyjna lokate mobilna w Credit Agricole

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Monika

Przelew zapewniający bezpłatne prowadzenie konta może pochodzić z rachunku kogoś z rodziny. To, o czym piszesz, dotyczy promocji, a tam wpływ jest bardziej rygorystyczny.

Odpowiedz

I
Iw
Gość

Witam
Na lokacie promocyjnej naliczają się codziennie odsetki, jednak nie jest odliczany podatek belki.
Czy bank na koniec lokaty sam odliczy czy samemu trzeba będzie odliczyć np przy zeznaniu podatkowym za obecny rok?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Iw

Podatek zostanie pobrany przy rozliczeniu lokaty, nie trzeba go obliczać samemu ani wykazywać w zeznaniu podatkowym.

Odpowiedz

K
Kacper Piotrowski
Gość

Jak wyliczyłeś zysk dla 30 000 zł na 1 198 zł? Na stronie CA wychodzi nieco ponad 600 zł. Kto nie umie liczyć? Ja, Ty czy bank?

https://uploads.disquscdn.c...

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Kacper Piotrowski

Lokata zakładana jest na 180 dni (czyli ok. 6 miesięcy). Wpisałeś 3 miesiące, dlatego wyszedł niższy zysk :)

Odpowiedz

O
Ola
Gość

Strasznie niska kwota maksymalna lokaty. Dla 30.000 więcej biurokracji niż zysku, niestety...

Odpowiedz

M
Monika
Gość

Witam,
Czy wpłata na lokatę mobilną 10% może nastąpić z innego konta (inny bank) ? Czy zakładając jako nowy klient "Konto dla Ciebie" muszę je zasilić np kwotą 30 tyś i potem zakładając lokatę wybrać to właśnie konto ???

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Monika

Lokata zakładana jest z Konta dla Ciebie i ten właśnie rachunek trzeba zasilić, aby założyć lokatę.

Odpowiedz

J
Ja
Gość

Credit Agricole już się nachapał kasy mają pełno obniżają wszystko nawet Lokaty które były na 7% na 2 lata wszystkie są już na 6% i maksymalnie do 100 000 więc radzę się spieszyć bo Rada Polityki Pieniężnej na pewno nie podniesie 100% więc lokaty będą leciały teraz tylko w dół Dramat ..

Zmień tam limity lokat Szefuncio już tylko do 100 000 a nie do 200

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Ja

Dzięki, zmienione :)

Odpowiedz

L
Lukasz
Gość

W jakim maksymalnym terminie po otworzeniu lokaty można przelać środki?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Lukasz

Z tego, co nam wiadomo, lokata zakładana jest ze środków na koncie osobistym, zatem przekazanie środków następuje od razu.

Odpowiedz

C
Ciekawy
Gość

Uwaga, lokata 10% do max 30.000zł.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Ciekawy

Ta zmiana ma wejść od jutra, czyli 1.02.23

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@najlepszelokaty.pl

Jeśli dziś złożę wniosek o konto, to i tak będę mieć szansę tylko na 10% do 30 000 czy jednak do 50 000?

Odpowiedz

C
Ciekawy
Gość
@najlepszelokaty.pl

Ale i : "Nowy limit wyniesie 30 tys. zł. Zmiana limitu będzie dotyczyć również
klientów, którzy otworzyli konto osobiste przed 1 lutego i jeszcze nie
założyli lokaty."

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Robert

Niestety już tylko do 30 tys. zł.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@najlepszelokaty.pl

Czy to jest legalne skoro zakładałem konto z opcją lokaty do 50tyś?!

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Łukasz

Lokatę można założyć w ciągu 14 dni od otwarcia konta. Bank przyjmuje tu, że obowiązuje stawka z dnia założenia lokaty.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
@najlepszelokaty.pl

Takie coś jest legalne? Można to gdzieś zgłosić? Nie było żadnej informacji ani zapisu w umowie że wysokość lokaty ma się zmienić. Jak bym wiedział że to będzie 30tyś a nie 50 to bym konta nie otwierał :(

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Łukasz

Bank może zmienić tabelę oprocentowania o każdej porze, niestety niewiele można z tym zrobić.

Odpowiedz

M
marumaru
Gość

Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@marumaru

O jakie ubezpieczenie chodzi?

Odpowiedz

W
We_wlasnej_osobie
Gość

Czy warto przenieść na tę lokatę ok 45 tysięcy z IKO Toyota? IKO jest obecnie oprocentowane 7,02, ale ma inną kapitalizację odsetek (co jak rozumiem sprawia ze wypracowane odsetki jeśli ich nie wypłacimy zasilająna bieżąco kapitał) i nie wymaga konta osobistego. Jaka będzie różnica w zyskach pomiędzy IKO a tą lokatą w skali pól roku, przy założeniu że stawkaoprocentowania w IKO utrzyma się na poziomie 7,02%?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@We_wlasnej_osobie

IKO ma kapitalizację miesięczną, co jest zawsze korzystniejsze, jednak oprocentowanie lokaty w CA jest zdecydowanie wyższe, dlatego i zysk będzie wyższy. Stawka na IKO w II kwartale może być niższa, bo oprocentowanie zależy tu bezpośrednio od WIBOR-u.

Odpowiedz

M
MarKus
Gość

Czy konto, rachunek mogę założyć w oddziale ? czy tylko przez aplikację mobilną lu stronę internetową

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@MarKus

Tak, konto możesz założyć w oddziale, ale lokatę tylko przez aplikację mobilną.

Odpowiedz

T
Tururu
Gość

Witam, czy jako nowy klient mogę założyć dwie lokaty naraz? Tzn lokatę mobilną 10% oraz lokatę na nowe środki 8%.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Tururu

Tak, to dwie niezależne lokaty.

Odpowiedz

D
Dee Dee
Gość

Czy można założyć więcej niż jedną taką lokatę?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Dee Dee

Niestety nie można więcej niż jedną.

Odpowiedz

K
Kinga
Gość

1000 zł by nie płacić za konto może być przelewem własnym z innego?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Kinga

Tak, jak najbardziej.

Odpowiedz

M
Marcin S-ki
Gość
@najlepszelokaty.pl

Nie można, jest informacja w regulaminie, proszę sprawdzić.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Marcin S-ki

O jakim regulaminie mowa? Do uniknięcia opłaty za konto przelew może być z Twojego konta w innym banku, sprawdziliśmy to.

Odpowiedz

K
Kinga
Gość

Czy żeby skorzystać z oferty lokaty, przy otwarciu konta trzeba brać do niego kartę?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Kinga

Nie, nie jest to wymagane.

Odpowiedz

A
Arm
Gość
@najlepszelokaty.pl

Dzisiaj przez aplikację CA24 założyłem konto osobiste, aby później skorzystać z lokaty i nie miałem możliwości, aby założyć konto bez karty. Jedynie co, to mogłem wybrać rodzaj karty: vista debit lub mastercard. Bez wybrania jednej z tych dwóch - nie mogłem przejść do dalszego etapu... Konto założyłem, karta jest w produkcji i od razu wysłałem wiadomość do banku o rezygnację z tego plastiku. Czekam na odpowiedź.

Odpowiedz

A
Arm
Gość
@Arm

Gdyby ktoś miał podobny problem jak ja - z karty rezygnuje się zastrzegając ją. Można to zrobić, wybierając: Moje produkty-> Konta->Karta->Zastrzeż. Pozdrawiam

Odpowiedz

I
Iwona
Gość

W jakich maszynach można dokonywać wpłat aby zostały uwzględnione w promocji jako środki nie pochodzące z konta osoby biorącej udział w promocji?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Iwona

O jakiej promocji mowa? Lokata nie jest powiązana z żadną akcją specjalną.

Odpowiedz

L
Litti
Gość
@Iwona

Możesz wpłacać ze swojego konta w innym banku.

Odpowiedz

N
Nowy Klient CA
Gość

Bank otwiera rachunek poprzez przyjęcie wniosku w aplikacji mobilnej. Klient składa podpis pod umową, ale bank nie udostępnia finalnie podpisanej przez siebie umowy (choćby składać reklamacje i pisać codziennie wnioski o jej przesłanie). Jest więc fizyczna możliwość, by założyć lokatę, ale gwarancji bezpieczeństwa tych środków nie ma żadnej, bo bank nie chce potwierdzić swoich zobowiązań na piśmie. Zostawiam pod rozwagę.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Nowy Klient CA

Warto sprawdzić, czy umowa nie jest dostępna po zalogowaniu do bankowości internetowej, np. w Wiadomościach albo zakładce Oferta i umowy.

Odpowiedz

M
mich
Gość
@Nowy Klient CA

Po podpisaniu umowa jest wysyłana na maila, następnie trzeba wykonać czynności jak w linku https://www.credit-agricole...
U mnie wszystko działa.

Odpowiedz

D
Donata
Gość

Gdzie znajdę regulamin tej lokaty?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Donata

Lokata nie posiada osobnego regulaminu, jest opisana w tabeli oprocentowania.

Odpowiedz

J
Julia
Gość

Zamknęłam konto w CA w 2021 r. Czy jak otworzę konto, to będę nowym klientem?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Julia

Bank potwierdził nam, że w takiej sytuacji będziesz nowym klientem i możesz otworzyć lokatę.

Odpowiedz

M
MPW
Gość

Czy zapis o wpływie 1000 PLN miesięcznie pozwala na to, by jednego dnia środk dostarczyć ma rachunek, by kolejnego przesunąć je ponownie z rachunku, by nie uttzymywać salda?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@MPW

Salda na koncie osobistym nie trzeba utrzymywać, środki można przelać następnego dnia na inny rachunek.

Odpowiedz

G
gladiat8r
Gość

Sciągnąłem sobie własnie apke i jest tutaj opcja załozenia konta przez selfie bo tak by dla mnie było najwygodniej a tutaj wchodząc z tego linku jest tylko opcja z kurierem...rozumiem , że bezpośrednio po załozeniu konta w apce przez selfie też mogę skorzystać z lokaty nie musi to być ze strony banku??

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@gladiat8r

Tak, na założenie lokaty masz 14 dni od otwarcia konta, niezależnie od wybranej metody weryfikacji tożsamości.

Odpowiedz

M
Michap
Gość

Witam, napisane jest, że trzeba zapewnić min. 1000 zł wpływu i 1 przelew, żeby nie płacić za prowadzenie konta, w regulaminie kont jest napisane:
Na minimalny wpływ zaliczamy wpłaty gotówkowe oraz przelewy, które
wpływają na rachunek główny. Nie uwzględniamy przelewów:
a) z Rachunków Oszczędzam,
b) z rachunków lokat,
c) wewnętrznych między Twoimi kontami,
d) przelewów z rachunków walutowych.
czy dobrze rozumiem, że nie można przelać sobie z rachunku swojego z innego banku, ale można np: wpłacić gotówkę w wpłatomacie ?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Michap

Zgadza się, wpłata gotówkowa oraz przelew z konta w innym banku są dopuszczalne; jeśli, któraś z tych operacji zostanie dokonania na kwotę min. 1000 zł, to bank nie pobierze prowizji za prowadzenie konta.

Odpowiedz

M
Michap
Gość
@najlepszelokaty.pl

'Wpływ na konto to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego
konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę
przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to zarówno przelewów z innych kont, które
prowadzimy lub Twoich rachunków w innych bankach. Sprawdzamy relację posiadacza,
współposiadacza i pełnomocnika.' tak jest napisane w Regulaminie promocji, rozmawiałem też z konsultantem który potwierdza, że można przelewać środki z innego konta i to będzie liczone jako wpływ... czyli regulamin swoje i konsultant swoje ? :P dziwne trochę.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Michap

Trzeba rozróżnić 2 kwestie: spełnienie warunków promocji dla nowych klientów oraz spełnienie warunku, który zwalnia z opłaty za korzystanie z konta i karty oraz daje prawo do bezpłatnego korzystania z bankomatów w Polsce. W obu przypadkach faktycznie wymagany jest wpływ 1000 zł. Tyle tylko, że w przypadku warunku bezpłatności konta/karty i bankomatów może to być wpływ z dowolnego rachunku w innym banku, także z konta posiadacz ROR w Credit Agricole. Natomiast w przypadku wymogu dotyczącego promocji konieczne jest zapewnienie wpływu z innego banku i pieniądze nie mogą pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest uczestnik promocji.
Być może konsultant nie zrozumiał jakiej sytuacji (w ramach promocji czy po prostu bezpłatności karty/konta) dotyczy pytanie.

Odpowiedz

T
T1000
Gość
@najlepszelokaty.pl

Można po prostu poprosić kogoś z domowników, aby przelał te 1000 złotych w każdym miesiącu do końca tej promocji i już.

Odpowiedz

R
radek
Gość
@najlepszelokaty.pl

Co to znaczy: "Natomiast w przypadku wymogu dotyczącego promocji konieczne jest zapewnienie wpływu z innego banku i pieniądze nie mogą pochodzić z rachunku, którego posiadaczem jest uczestnik promocji." Czyli nie mogę przelać środków na lokate ze swojego konta w innym banku? To niby skąd?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@radek

To zdanie dotyczy promocji - Konto dla Ciebie, które należy posiadać, zakładając lokatę, można otworzyć w akcji specjalnej i wtedy wymogi dotyczące wpływu na konto są dość restrykcyjne. Zasilenie lokaty następuje z konta osobistego.

Odpowiedz

I
Iw
Gość
@najlepszelokaty.pl

Czyli jeśli np: zrobię wpłatę 300zl gotówką we wplatomacie a 700zl przelewem z mojego konta w innym banku to będą spełnione warunki promocyjne zarówno bezpłatności konta itd jak i lokaty mobilnej (promocyjnej)?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Iw

Lokata mobilna nie wymaga zapewnienia wpływów na konto. Co do bezpłatnego prowadzenia samego Konta dla Ciebie, to wymagany jest łączny wpływ w kwocie min. 1000 zł, może on pochodzić z dwóch źródeł.

Odpowiedz

P
Paula
Gość

Czy po wycofaniu środków nie ma problemu z zamknięciem rachunku?
Mam swój bank i nie chcę mnożyć swoich rachunków, z których i tak nie będę korzystać.

Odpowiedz

E
Eric
Gość
@Paula

Zawsze możesz zamknąć konto. W przypadku CA najlepiej zrobić to w oddziale.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Eric

Z doświadczenia wiemy, że składając dyspozycję można się spodziewać propozycji skorzystania z oferty specjalnej, tzw. "utrzymaniowej", np. depozyt na specjalnych warunkach, zwrot części wydatków kartą.

Odpowiedz

E
Evineq
Gość

Czy na pewno środki można wycofać dopiero po upływie roku? W opisie lokaty jest 270 dni, a w tekście mowa jest o roku

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Evineq

Zdecydowanie 270 dni, wcześniejsza edycja tej lokaty była a 1 rok, ta jest na 270 dni :) Dziękujemy za zwrócenie uwagi, dane w tekście poprawione :)

Odpowiedz

A
arecky
Gość
@najlepszelokaty.pl

Dzień dobry. Co konkretnie oznacza, że można środki wycofać po upływie 270 dni? Czy to znaczy, że nie mogę zamknąć po 180 dniach lokaty konta i przenieść środki na inne konto? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@arecky

Lokata jest zakładana na 180 dni i jest odnawialna. Po 180 dniach możesz zamknąć lokatę i przenieść środki na inne konto. Jeśli zamkniesz lokatę wcześniej, stracisz wypracowane odsetki.

Odpowiedz

A
arecky
Gość
@najlepszelokaty.pl

Ok, dzięki za wyjaśnienie.

Odpowiedz

J
Jerzy
Gość
@najlepszelokaty.pl

Czyli, ostatecznie, mogę wycofać środki bez utraty odsetek po 180 dniach czy 270?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Jerzy

Lokata zakładana jest na 180 dni, po tym czasie możesz wycofać środki.

Odpowiedz

G
Grenn
Gość

W regulaminie lokaty jest zapis, że można założyć tylko jedną lokatę mobilną. Moje pytani: tylko jedna w ogóle? Czy tylko jena n8% (a kolejną np. na 7%)?

Odpowiedz

N
najlepszelokaty.pl
Gość
@Grenn

Tylko jedną w ogóle i to w przeciągu 14 dni od otwarcia konta dla osób fizycznych.

Odpowiedz