Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)


1 opinia o Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)
Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)

Informacje o Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)

Firma Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)
Prezes zarządu Mateusz Kara
Data założenia 2019
Siedziba Polska

Ari10 Exchange (dawniej Bitcan) to działający od 2019 roku polski kantor kryptowalut, który oferuje wymianę krypto zarówno przez internet, jak i w ponad 100 punktach stacjonarnych. Jest jedną z najważniejszych tego typu instytucji w Polsce, która sukcesywnie rozwija swoją ofertę. Chwali się, że obsłużył już ponad 100 000 zadowolonych klientów i realizuje średnio ponad 2000 transakcji dziennie. 

Produkty finansowe w Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)


Kantory kryptowalut w Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)

Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)

 • Typ kantoru
  online i stacjonarny
 • Dostępne kryptowaluty
  BTC, ETH, USDT + 3 inne

 • Waluty FIAT
  PLN
 • Weryfikacja konta
  TAK

W kantorze Ari10 Exchange (dawniej Bitcan) możesz kupować i sprzedawać najpopularniejsze waluty cyfrowe, takie jak bitcoin, ethereum czy binance coin, a także stablecoiny: tether i usd coin. Usługodawca udostępnia nie tylko standardową wymianę, ale też możliwość dokonywania automatycznych cyklicznych zakupów krypto, czy też ich przechowywania w kantorze. Ponadto zapewnia wygodny wgląd do historii przeprowadzonych operacji i wiele sposobów wpłaty oraz wypłaty środków. 

Opinie: Ari10 Exchange (dawniej Bitcan)

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

"Kantor" rzeczywiście stwarza problemy od samego początku. Zarejstruj , powtwierdź edo (tożsamość potwierdzona)., potwierdź tel..... podaj numer konta , wyśllj potwierdzenie transakcji na koncie .... ok i ok... Twoje konto jest aktywne.... ok... przelew krypto do sprzedaży .. komunikat o bloladzie konta .. kontakt z supportem .... odpowiedź - "w celu odblokowania konta prosimy o przesłanie potwierdzenia nabycia środków, które przesłał Pan na swój portfel. Jeśli na przykład zakupił je Pan na innej giełdzie może być to bankowe potwierdzenie płatności za dany zakup. " .... nosz k.. wykopałem sobie.... żeby za .... 500 zł udawadniać cokolwiek?! ... żaden AML tego nie wymaga ... dla jasności przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy, polecam poczytać jak ktoś nie wierzy ... nie polecam , środki zablokowane wg widzi mi się... a rynek działa , stracisz , może zyskasz jak już odblokują i o ile ... patrząc na inne opinie i doświasczenia z innymi podmiotami zalatują scamem - nikt takich głupot najczęściej do kwot wskazanych wprost w ustawie czy AML (do 15000zł) nie nawija ludziom jak makaronu na uszy.

Odpowiedz