Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego


Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego

Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego (do 1 czerwca 2016 r. Dom Maklerski ING Securities) jest wyodrębnioną organizacyjnie jednostką banku ING. Prowadzi działalność na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego, jest uczestnikiem systemu rekompensat prowadzonego przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych w Warszawie oraz członkiem Izby Domów Maklerskich. W 2016 r. firma podjęła decyzję o zakończeniu działalności maklerskiej dla inwestorów instytucjonalnych, skupiając się na obsłudze klientów detalicznych oraz bankowości inwestycyjnej.

Produkty finansowe w Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego


Konta maklerskie w Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego

 • Konto
  0 zł
 • Akcje z GPW
  0,37%, min. 6 zł
 • Kontrakty na WIG20
  9 zł
 • Rynki zagraniczne
  niedostępne
Brak wymogu posiadania rachunku osobistego w ING.

Dom Maklerski INF Bank Śląski - oferta

BM ING Banku Śląskiego umożliwia swoim klientom inwestowanie na polskim rynku pierwotnym i wtórnym oraz na rynkach zagranicznych. Oferta brokera obejmuje: obligacje skarbowe, akcje wchodzące w skład indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80, akcje z rynku New Connect oraz akcje oferowane w ramach pierwszej oferty publicznej. Inwestorzy mogą także budować swój portfel w oparciu o certyfikaty inwestycyjne Turbo, kontrakty terminwe, opcje, ETF-y oraz jednostki indeksowe MiniWig20.

Klienci BM ING mają do wyboru dwa warianty rachunku maklerskiego: Konto Elastyczne dedykowane początkującym inwestorom oraz Konto Aktywne przeznaczone dla bardziej wymagających klientów. Sporym atutem Konta Elastycznego jest brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, darmowe przelewy wewnętrzne i zewnętrzne oraz brak prowizji za przechowywanie papierów wartościowych dla portfela o wartości do 1 mln zł. Opłata od obrotu akcjami i obligacjami na rynku polskim wynosi 0,30% wartości transakcji (minimum 3 złote). Także 3 zł zapłacimy za kontrakty terminowe na akcje (za kontrakty terminowe na indeksy – 9 zł, a za Kontrakty terminowe na waluty – 0,5 zł).

Konto maklerskie ING oferuje również wiele dodatkowych usług ułatwiających samodzielne inwestowanie na rynkach kapitałowych. Warto tu wspomnieć choćby o Module Makler w Moim ING, Aplikacji ING Makler Mobile, bezpłatnym programie Notowania 4 Max firmy Statica, czy wsparciu analitycznym i doradczym.

Jeśli zastanawiasz się nad otworzeniem konta maklerskiego, sprawdź nasz ranking rachunków maklerskich i wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do swoich wymagań.

Opinie: Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy