Podmiot zakończył działalność na polskim rynku.

Lion's Bank


Lion's Bank

Informacje o Lion's Bank

Siedziba: Warszawa 01-208, ul. Przyokopowa 33
Kapitał zakładowy: 156 803 962 zł
NIP: 526-030-75-60
Kod BIC/Swift: IEEAPLPAXXX

Lion's Bank to część Idea Banku, należącego do Getin Holding. Oferta Lion's Banku skierowana jest do zamożnych klientów, w tym do klientów korporacyjnych. Instytucja ta koncentruje się na bankowości prywatnej, dostosowywanej indywidualnie do potrzeb. W wachlarzu propozycji banku znajdują się produkty inwestycyjne oraz oszczędnościowe.

Lion's Bank to instytucja o prestiżowym charakterze i równie prestiżowej ofercie. Głównym mottem działalności Lion's Banku jest "zarabianie, a nie oszczędzanie"; bank udostępnia swoim klientom szereg środków, dzięki którym mogą oni wprowadzać tę zasadę w życie. Przede wszystkim są to inwestycje w nieruchomości, depozyty strukturyzowane, a także dzieła sztuki. Niemniej w banku tym można znaleźć wiele atrakcyjnych propozycji na pomnażanie oszczędności; lokaty i konta oszczędnościowe w Lion's Banku są jednymi z najlepiej oprocentowanych na rynku. Założenie lokaty wiąże się jednak z koniecznością wpłaty znacznej kwoty (zazwyczaj min. 100 000 zł).

Lion's Bank powstał jako oddział Idei Banku, z myślą o zamożnych i wymagających klientach. Bank celuje w bankowości prywatnej i swoją ofertę dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta. Usługi, jakie proponuje, to m.in.:

  • doradztwo finansowe - profesjonalni doradcy przygotowują ofertę dla każdego klienta;
  • lokaty o intratnych parametrach;
  • depozyty strukturyzowane, łączące w sobie lokatę oraz instrumenty inwestycyjne i pozwalające osiągnąć wyższy zysk;
  • karta kredytowa Master Key - metalowa karta kredytowa umożliwiająca dostęp do usług wysokiej jakości na całym świecie.

Lion's Bank zajmuje się również obsługą klientów korporacyjnych, którym umożliwia finansowanie inwestycji, leasing i faktoring, a także obsługę podatkową i księgową.

Opinie: Lion's Bank

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy