Wróć

Vehis Fin1 Sp. z o.o

Vehis Fin1 Sp. z o.o

Vehis Fin1 Spółka z o.o to pozabankowa firma leasingowa działająca na polskim rynku od 2019 r. Inwestorem strategicznym Vehis jest Enterprise Investors - jedna z najstarszych i największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2022 r. spółka pozyskała kapitał dłużny w wysokości 1,3 mld zł od Santander Corporate & Investment Banking i Goldman Sachs Asset Management Private Credit.

Vehis zapewnia finansowanie pojazdów osobowych i dostawczych dla konsumentów i przedsiębiorców. Wyróżnikiem firmy jest nowatorski model biznesowy (tzw. "leasing z tarczą") cechujący się niską ratą miesięczną, brakiem obowiązku wykupu pojazdu po ustaniu umowy oraz możliwością zwrotu auta w dowolnym momencie. Do atutów Vehis można również zaliczyć szybki czas rozpatrywania wniosków (decyzja w 15 min.), finansowanie firm rozpoczynających działalność gospodarczą, ciekawy pakiet ubezpieczeniowy oraz wsparcie serwisowe.

Produkty VEHIS dostępne są za pośrednictwem internetowej platformy sprzedażowej, własnych sprzedawców oraz współpracujących partnerów.

Opinie: Vehis Fin1 Sp. z o.o

(0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy