7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao

Publikacja:
7% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) 7% w skali roku (przez 5 miesięcy, do 100 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz Konta Oszczędnościowego.
Po drodze Wpłata środków.
Weź udział w promocji
Bank Pekao bez wahania odnowił promocję Konta Oszczędnościowego ze swojej oferty na niezmienionych warunkach. Oprocentowanie ponownie wynosi 7% w skali roku i obowiązuje przez 5 miesięcy. Maksymalna kwota objęta ofertą specjalną to 100 tys. zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium 200 tys. zł).

„Promocja 7% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium"

Organizatorem promocji jest Bank Pekao SA.

Do kiedy możesz skorzystać?

Oferta obowiązuje do 30 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku obowiązuje przez 152 dni od daty założenia Konta Oszczędnościowego dla środków do 100 tys. zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium do 200 tys. zł).

Czy możesz skorzystać?

W promocji konieczne jest posiadanie zarówno konta osobistego, jak i oszczędnościowego. Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które między 1 lipca 2023 r. a 13 czerwca 2024 r. nie posiadały w Pekao SA:

 • rachunku płatniczego,
 • rachunku oszczędnościowego,
 • rachunku lokaty terminowej,
 • jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI.

Regulamin dopuszcza możliwość, by promocyjne oprocentowanie zostało przyznane także obecnym klientom, ale musi zostać spełniony pewien warunek opisany w regulaminie:

w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2.000 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeśli chcesz otworzyć konto osobiste w promocji z atrakcyjną premią, zacznij od zapoznania się ze szczegółami tej akcji.

Droga do 7% w skali roku w Banku Pekao SA
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. załóż Konto Przekorzystne wraz z Kontem Oszczędnościowym (jeśli ich nie posiadasz) na stronie banku

  Jeśli jesteś nowym klientem, do 30 września 2024 r. otwórz konto oszczędnościowe w pakiecie z kontem osobistym na stronie banku . Możesz założyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium.

  W przypadku, gdy posiadasz samo konto osobiste, rachunek oszczędnościowy założysz np. z poziomu bankowości elektronicznej, ale musi to być Twoja pierwsza umowa o Konto Oszczędnościowe.

 • Krok 2. Także do 30 września 2024 r. wpłać środki na Konto Oszczędnościowe

  Środki na Konto Oszczędnościowe powinieneś wpłacić od razu po jego założeniu, gdyż od tej daty biegnie okres promocyjnego oprocentowania. Mogą być nim objęte kwoty do 100 tys. zł lub 200 tys. zł (jeśli założyłeś rachunek w wersji Premium).

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Bonusowe odsetki będą naliczane przez 152 dni, licząc od daty zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.
 • Oprocentowanie
  7%

 • Okres obowiązywania
  152 dni
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów lub obecnych (spełniających warunek niskiego salda).

Po zakończeniu okresu promocyjnego Twoje oszczędności zostaną objęte oprocentowaniem standardowym. Jeśli jego wysokość nie spełnia Twoich oczekiwań, rozważ skorzystanie z innej oferty z rankingu kont oszczędnościowych.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(11 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos