500 zł za założenie JDG z mBankiem + bezterminowe zwolnienie z opłat za mBiznes Konto Standard

Publikacja:
500 zł za założenie JDG z mBankiem + bezterminowe zwolnienie z opłat za mBiznes Konto Standard
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł premii gotówkowej + bezterminowe zwolnienie z podstawowych opłat.
Uczestnik Osoba nieprowadząca działalności gospodarczej.
Po drodze Rejestracja działalności gospodarczej, transakcje kartą.
Weź udział w promocji
mBank bardzo aktywnie walczy o pozyskanie nowych klientów firmowych. Jeśli rozważasz założenie firmy, to dopełniając formalności z pomocą tego banku i aktywnie korzystając z mBiznes konta Standard, zyskasz 500 zł premii, a do tego skorzystasz z bezterminowego zwolnienia z opłat za podstawowe usługi bankowe.

Promocja "Firma i konto bezterminowo za 0 zł”.

Organizatorem akcji jest mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 25 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest premia gotówkowa oraz pakiet dodatkowych benefitów.

500 zł premii gotówkowej za otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową Mastercard oraz spełnienie warunków aktywności.

Bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe można zyskać za samo otwarcie rachunku. Gwarancja braku opłat obejmuje:

 • prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard;

 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) z rachunku podstawowego w miesiącu;

 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) w miesiącu do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego.

 • 0 zł za korzystanie z pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku (dotyczy tylko wybranych kart oferowanych do konta: Visa Business Debit, Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna).

Ponadto bank zwolni Cię bezterminowo z opłaty za "mOrganizer finansów" w wersji optymalnej, o ile we wniosku o konto zaznaczysz tę usługę.

Czy możesz skorzystać?

Wniosek o założenie firmy z mBankiem mogą złożyć pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polskie obywatelstwo, dowód osobisty i stały adres zamieszkania na terytorium Polski.

Nie ma znaczenia, czy jesteś już klientem mBanku (posiadasz produkty dla klienta indywidualnego), czy dopiero zamierzasz nim zostać. W tym drugim przypadku proces zakładania działalności gospodarczej będzie jednak nieco dłuższy, gdyż bank musi zweryfikować Twoją tożsamość. Może się to odbyć podczas spotkania z kurierem lub w placówce bankowej.

Najważniejsze, byś w dniu składania wniosku nie prowadził jednoosobowej działalności gospodarczej. Bank zastrzega również, że jeśli brałeś udział we wcześniejszych edycjach niniejszej promocji, to nie możesz skorzystać z najnowszej oferty.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii w mBanku
 • Krok 1. Do 25 września 2024 r. na stronie internetowej mBanku złóż wniosek o rejestrację firmy i konto firmowe

  Do 25 września 2024 r. na stronie internetowej mBanku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku mBiznes konto Standard z kartą Visa Business Debit, Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilną.

  Do wspomnianej daty musisz dopełnić wszelkich formalności.

  Przypominamy, że tylko z kartą Mastercard możesz zdobyć premię gotówkową.

  Uwaga: utracisz warunki promocyjne, jeśli w trakcie trwania akcji zawnioskujesz o zmianę typu rachunku firmowego lub o dodatkowe produkty np. kredyt w rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmianę taryfy konta.

  Przygotowując się do założenia firmy, trzeba przemyśleć wiele szczegółów – nazwę, miejsce prowadzenia działalności, formę opodatkowania, korzystanie (lub nie) z usług księgowej itp.

  Tematów jest tak wiele, że mogłeś o czymś zapomnieć, więc mBank przygotował wykaz pytań, na które musisz znać odpowiedzi. Znajdziesz je tutaj, a w tym tekście przeczytasz o tym, jak wygląda proces zakładania firmy online.

 • Krok 2. Wykonaj wymagane transakcje kartą (500 zł za aktywność)

  W ciągu 30 dni od podpisania umowy rachunku firmowego wykonaj wydaną do niego kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Operacje muszą być rozliczone i nie mogą zostać anulowane w tym okresie.

 • Premia. Odbierz premię

  Premię - 500 zł - otrzymasz na nowo otwarte mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.

  Nagroda, którą zgarniesz, uczestnicząc w tej akcji, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego musisz ją ująć po stronie przychodów swojej firmy.

Mission complete!

Przykład: jeśli założysz konto 14 czerwca, to na wykonanie transakcji kartą masz czas do 15 lipca 2024 r. Premia zostanie przelana na Twoje nowe konto do 30 sierpnia.

Konto firmowe objęte promocją

 • Konto
  0 zł

 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł / 5 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos