150 zł do Empiku za podniesienie limitu karty kredytowej od Citibanku. Tylko dla zaproszonych

Publikacja:
150 zł do Empiku za podniesienie limitu karty kredytowej od Citibanku. Tylko dla zaproszonych
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł do Empiku.
Uczestnik Zaproszony posiadacz karty kredytowej banku Citi Handlowy.
Po drodze Podniesienie limitu karty kredytowej, transakcje kartą.
Bank Citi Handlowy przygotował kolejną ofertę dla posiadaczy jego kart kredytowych. Wybrani klienci otrzymują propozycję podwyższenia limitu karty kredytowej o min. 5000 zł. Za zdecydowanie się na taki ruch bank oferuje e-kod do Empiku, którego wartość uzależniona jest od kwoty zwiększenia limitu, maksymalnie 150 zł.

Promocja „Zwiększ limit, używaj karty i otrzymaj do 150 zł eKartę Empik”

Organizatorem akcji jest Citibank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 6 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli bonusów, których przygotowano 500.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są vouchery do Empiku o wartości:

 • 50 zł za podniesienie limitu karty kredytowej o kwotę między 5000 a 9999 zł;
 • 100 zł za zwiększenie limitu "kredytówki" o min. 10 000 zł;
 • 50 zł za spełnienie warunków aktywności po podpisaniu aneksu do umowy karty kredytowej.

Tak więc możesz otrzymać 50, 100 lub 150 zł do Empiku.

Czy możesz skorzystać?

O nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które otrzymały zaproszenie od Citibanku poprzez sms, e-mail, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą lub w wiadomości w Citibank Online. W tym ostatnim przypadku może to być informacja w skrzynce odbiorczej lub baner zachęcający do podniesienia limitu widoczny w sekcji Pożyczki.

Co musisz zrobić?

Droga do 150 zł do Empiku w Citibanku
 • Krok 1. Sprawdź, czy jesteś zaproszony do udziału w promocji

  Ze względu na ograniczoną liczbę nagród jak najszybciej sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych do udziału w promocji. W tym celu przejrzyj sms-y na swoim telefonie oraz wiadomości poczty elektronicznej (także w spamie). Zaproszenia możesz też poszukać w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu się w Citibank Online lub w sekcji Pożyczki.

 • Krok 2. Zawnioskuj o podniesienie limitu karty kredytowej o min. 5000 zł.

  Do 6 sierpnia 2024 r. (pamiętaj o niewielkiej puli nagród) zawnioskuj o podniesienie limitu karty kredytowej w bankowości internetowej Citibanku. W systemie możliwe jest samodzielne ustawienie nowego limitu, przy czym warunkiem zdobycia nagrody jest, by był on wyższy o min. 5000 zł od dotychczasowego.

  Uwaga: możesz zostać poproszony o przesłanie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Przygotuj więc zawczasu wyciągi pokazujące Twoje wynagrodzenie / emeryturę czy dochody z innych źródeł.

 • Krok 3. Zawrzyj z bankiem porozumienie dotyczące podniesienia limitu karty kredytowej

  Dopełnij formalności niezbędnych do podniesienia limitu karty kredytowej. Może się to odbyć na zakończenie etapu wnioskowania o wyższy limit lub po kontakcie doradcy banku, według wskazanej przez niego ścieżki podstępowania.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Za podniesienie limitu karty o kwotę między 5000 a 9999 zł otrzymasz bon do Empiku o wartości 50 zł. Jeśli podniesiesz limit o min. 10 000 zł, zostaniesz nagrodzony voucherem na kwotę 100 zł.

  O spełnieniu warunków przyznania nagrody bank powiadomi Cię w wiadomości w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś porozumienie do umowy karty kredytowej zwiększające jej limit.

  E-karty prezentowe Empik można wykorzystać tylko w sklepie internetowym Empik.com. Vouchery przekazane w ramach niniejszej promocji będą ważne do 1 lipca 2025 r.

  Bony można wykorzystywać wielokrotnie aż do wydania wszystkich przypisanych do nich środków. eKarta Prezentowa Empik nie może być użyta do zakupu produktów cyfrowych, kart prepaid, abonamentów Empik Go, produktów w serwisie Empik Bilety oraz produktów i usług oferowanych przez inne spółki z Grupy Empik.

  Bony nie podlegają opodatkowaniu, nie trzeba się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

 • Krok 4. Spełnij warunki aktywności (dodatkowe 50 zł do Empiku)

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podwyższyłeś limit karty kredytowej, wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę przynajmniej 100 zł.

  Nie zostaną zaliczone płatności anulowane i zwrócone oraz te spełniające definicję transakcji szczególnych zawartą w Regulaminie kart kredytowych Banku Handlowego (chodzi m.in. o płatności związane z hazardem, przekazy pieniężne).

 • Premia. Odbierz dodatkowy e-bon do Empiku

  Dodatkowy voucher do Empiku (50 zł) otrzymasz na identycznych zasadach, jak nagrodę za podniesienie limitu karty kredytowej.

Mission complete!

Karty kredytowe, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 18 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(9 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos