eToro


eToro

Cypryjski broker eToro istnieje od 2007 roku i do dziś zdążył pozyskać miliony klientów z aż ponad 100 krajów. Słynie z dość agresywnych reklam w serwisie YouTube i mediach społecznościowych, ale na uwagę zasługują nie tylko jego działania marketingowe. Oferuje on unikalną możliwość inwestowania społecznościowego, a przy tym ma całkiem ciekawą standardową ofertę instrumentów dla traderów. 

Produkty finansowe w eToro


Konta forex w eToro

 • Opłata za konto
  0 zł
 • Oddział w Polsce
  NIE
 • Typ brokera
  market maker / STP

 • Spread na EUR/USD
  1,0
Zagraniczny broker bez PIT-8C, odsetki od niezainwestowanych środków, handel społecznościowy, popularna aplikacja z oceną 3.7 w Google Play (130k+ ocen) i 3.9 w App Store (0,4k ocen), 51% inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne podczas handlu z tym dostawcą.

eToro to wyróżniająca się firma na rynku brokerskim, która jako jedna z niewielu osiągnęła globalną skalę działalności. Znajdziesz w niej duży wybór kontraktów CFD na wszystkie kluczowe aktywa bazowe: akcje, indeksy giełdowe, kryptowaluty, waluty czy surowce, przy całkiem rozsądnych spreadach. Jej wyróżnikiem jest jednak handel społecznościowy i możliwość automatycznego kopiowania ruchów innych traderów w ramach usługi copy portfolio. Dzięki takiej opcji mniej doświadczeni gracze mogą łatwo naśladować ruchy zaawansowanych traderów, a ci drudzy zarabiać na prowizjach naliczanych za to, że inni kopiują ich ruchy na giełdach. 

Opinie: eToro

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy