Wróć

INDOS S.A.

INDOS S.A.

INDOS S.A. to firma specjalizująca się w usługach wspierających zachowanie płynności finansowej przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiada produkty z obszaru finansowania, jak i zarządzania wierzytelnościami.

W marcu 2012 roku firma zadebiutowała na rynku CATALYST emitując obligacje korporacyjne, natomiast w lutym 2016 roku zadebiutowała na rynku akcji NewConnect. Firma może pochwalić się również licznymi nagrodami i certyfikatami, m.in. w 2014 roku została wyróżniona tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play", w 2016 rok została laureatem plebiscytu na "Najlepsze produkty dla biznesu" organizowanym przez Gazetę Finansowa, natomiast w 2019 roku otrzymała „Certyfikat Etyczny" Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Początkowo spółka specjalizowała się w obrocie wierzytelnościami. Dziś udostępnia różne rodzaje faktoringu, pożyczki krótkoterminowe, windykację należności oraz zakup wierzytelności. Swoją ofertę kieruje do firm ze wszystkich branż, niezależnie od formy prawnej i wielkości obrotów.

Opinie: INDOS S.A.

(0)
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy