Wróć

PKO Leasing S.A.

PKO Leasing S.A.

PKO Leasing należy do grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego – największej instytucji finansowej w Polsce. Od momentu powstania w 1999 r. świadczy kompleksowe usługi leasingowe dla klientów firmowych i indywidualnych. W 2017 spółka przejęła Raiffeisen-Leasing Polska S.A., natomiast w 2019 została właścicielem Grupy Masterlease zajmującej się wynajmem długoterminowym.

PKO Leasing swoją ofertę kieruje zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jak i największych spółek na polskim rynku. Udostępnia również pożyczkę leasingową i wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych.

Atutem firmy jest szeroka sieć sprzedaży, ocena zdolności kredytowej klienta dokonywana w oparciu o uproszczone procedury, korzystne pakiety ubezpieczeń, możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków zakupu pojazdów, maszyn i urządzeń dzięki współpracy z największymi grupami dealerskimi.

Opinie: PKO Leasing S.A.

(0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy