Smartney


Smartney

Informacje o Smartney

Właściciel firmy: Smartney Sp. z o.o.
Godziny pracy: pon.-pt. 8.00-21.00, sob.-ndz. 9.00-16.00
Adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
KRS: 0000747738
E-mail: [email protected]
NIP: 5272859012
Telefon: 22 528 88 88
REGON: 380793670

Smartney Sp. z o.o. to firma pożyczkowa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000747738. Pożyczkodawca jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych zrzeszającego firmy z sektora finansowego, które działają w sposób etyczny oraz przestrzegają Zasad Dobrych Praktyk.

Produkty finansowe w Smartney


Chwilówki i pożyczki w Smartney

 • Kwota
  1 000 zł - 50 000 zł
 • Okres spłaty
  6 - 69 miesięcy
 • RRSO
  41,53%

 • Wiek pożyczkobiorcy
  21 - 70 lat

Pożyczka Nowoczesna Smartney

Smartney
 • Kwota
  10 000 zł - 60 000 zł
 • Okres spłaty
  72 - 96 miesięcy
 • RRSO
  24,49%

 • Wiek pożyczkobiorcy
  21 - 70 lat

Smartney Sp. z o.o. 

Smartney Sp. z o.o. specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek na raty bez zbędnych formalności. Firma należy do francuskiej Grupy Oney Bank działającej od 35 lat na 11 rynkach i obsługującej ponad 7,6 mln klientów. Pożyczkodawca działa na polskim rynku od 2018 roku i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród pożyczkobiorców. Pożyczki Smartney dostępne są online, bez konieczności wychodzenia z domu lub w punktach Oney na terenie sklepów Auchan czy Leroy Merlin. 

Smartney - oferta  

W ofercie Smartney znajdują się obecnie dwa produkty: pożyczka Nowoczesna oraz pożyczka Korzystna. W ramach pierwszej z nich możesz wnioskować o kwotę w wysokości od 10 000 do 60 000 zł. Okres spłaty może wynosić od 66 do 96 miesięcy. Pożyczka Korzystna jest z kolei dostępna w kwocie od 3 000 do 50 000 zł, minimalny okres jej spłaty wynosi 6 miesięcy, natomiast maksymalny - 60 miesięcy. Oferta Smartney jest zatem dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących większej pożyczki z dłuższym okresem spłaty.  

Jakie bazy dłużników sprawdza Smartney? 

W trakcie procesu pożyczkowego firma sprawdza dane na temat wnioskodawcy w następujących rejestrach: 

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej) 

 • BIG InfoMonitor; 

 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej) 

 • KRD (Krajowy Rejestr Długów); 

 • ERIF. 

Oprócz wymienionych wyżej baz Smartney sprawdza również dane zawarte w PWIP, czyli Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.  

Pamiętaj, że posiadanie negatywnych wpisów w weryfikowanych bazach dłużników może utrudnić lub uniemożliwić otrzymanie pożyczki.  

Smartney – druga pożyczka 

Dla osób, które są w trakcie spłaty spłaty pożyczki w Smartney i potrzebują dodatkowej gotówki pożyczkodawca przygotował usługę Smartey BIS. Umożliwia ona uzyskanie dodatkowej pożyczki równoległej. Usługa jest widoczna dla wybranych pożyczkobiorców po zalogowaniu do Strefy Klienta.  

Smartney – odroczenie raty  

Pożyczkodawca umożliwia zawieszenie spłaty maksymalnie do 3 rat kapitałowo-odsetkowych. Jeżeli korzystałeś już z tego rozwiązania nie będziesz mógł złożyć wniosku ponownie. Z zawieszenia spłaty mogą skorzystać osoby, które utraciły pracę lub inne główne źródło dochodu po 13.03.2020 r. W celu złożenia dyspozycji niezbędne będzie wypełnienie oraz przesłanie odpowiedniego wniosku, który znajdziesz na stronie pożyczkodawcy.  

Smartney – konsolidacja  

Warto wiedzieć, że w Smartney możesz skorzystać także z pożyczki konsolidacyjnej, która umożliwia połączenie obecnych zobowiązań w jedną, niższą ratę. Decydując się na konsolidację możesz uzyskać również dodatkową gotówkę na dowolny cel. Należy zaznaczyć, że konsolidacji podlegają zobowiązania zaciągnięte wyłącznie w innych instytucjach. 

Smartney – kontakt  

Jeżeli masz pytania do pożyczkodawcy możesz skontaktować się z nim dzwoniąc na infolinię Smartney pod numerem 22 528 88 88. Możesz także przesłać wiadomość e-mail na adres  [email protected] lub skorzystać z formularza znajdującego się na stronie firmy w zakładce “Kontakt”.  

Smartney – opinie klientów 

Smartney to popularna firma pożyczkowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Zaletą oferty Smartney jest przede wszystkim wysoka, możliwa do uzyskania kwota oraz długi okres spłaty, który umożliwia rozłożenie zobowiązania na dogodne miesięczne raty. Wnioskowanie o pożyczkę jest proste i szybkie, a jedynym niezbędnym dokumentem jest dowód osobisty. Wszystko to sprawia, że pożyczkodawca może pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług. 

Opinie: Smartney

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy