Wróć

Visset Spółka z o.o.

Visset Spółka z o.o.

Visset Spółka z o.o. to działająca od 2009 r. firma pożyczkowa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu pod numerem KRS 0000321413. Pożyczkodawca jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych zrzeszającego firmy z sektora finansowego, które działają w sposób etyczny oraz przestrzegają Zasad Dobrych Praktyk. Posiada certyfikaty Krajowego Rejestru Długów oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Znajduje się też w Rejestrze Firm Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP000327.

Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek na raty bez zbędnych formalności, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

W ofercie Visset Spółka z o.o znajdują się obecnie 3 produkty przeznaczone dla klientów biznesowych: Gotówka na Raty, Gotówka na Szybko oraz Gotówka w Obrocie. Pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą.

Opinie: Visset Spółka z o.o.

(0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google.
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy