Wróć

Zaplo

Zaplo

Informacje o Zaplo

Właściciel firmy: Soonly Finance Sp. z o.o.
Godziny pracy: pon.-pt. 8:00- 22:00, sob. 8:00-20:00, ndz.(handlowe) 10:00-18:00
Adres: ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
KRS: 0000418977
E-mail: [email protected]
NIP: 5252531320
Telefon: 221 333 888 lub 222 673 000
REGON: 146101268

Zaplo.pl to marka udzielająca szybkich pożyczek na raty. Jej właścicielem jest firma Soonly Finance Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000418977.  Firma należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych skupiającego przedsiębiorstwa z rynku finansowego, które zachowują najwyższe standardy etyczne i przestrzegają Zasad Dobrych Praktyk.  

Produkty finansowe w Zaplo


Chwilówki i pożyczki w Zaplo

Pożyczka Zaplo

Zaplo
Kwota
1 000 zł - 6 000 zł
Okres spłaty
3 miesiące
RRSO
132,40%
RRSO 132,40%

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 132,40%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; stała stopa oprocentowania 15,7%, całkowity koszt pożyczki 447 zł (w tym: prowizja 368,16 zł, odsetki 78,84 zł); całkowita kwota do zapłaty 3 447 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach po 1 149 zł. Kalkulacja na dzień 15.02.2024 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

Wiek pożyczkobiorcy
21 - 75 lat
 • Szczegóły oferty
Złóż wniosek

Koszty

Szczegóły

Wymagania

Obsługa zadłużenia

Koszty

 • Oprocentowanie
  15,7%
 • Dodatkowe koszty

  prowizja

 • RRSO
  132,40%
 • Przykład reprezentatywny

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 132,40%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; stała stopa oprocentowania 15,7%, całkowity koszt pożyczki 447 zł (w tym: prowizja 368,16 zł, odsetki 78,84 zł); całkowita kwota do zapłaty 3 447 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach po 1 149 zł. Kalkulacja na dzień 15.02.2024 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

Szczegóły

 • Kwota

  1 000 zł - 6 000 zł

 • Okres spłaty

  3 miesiące

 • Sprawdzane bazy

  BIK, KRD, BIG InfoMonitor, ERIF, KBIG.

Wymagania

 • Wiek pożyczkobiorcy

  21 - 75 lat

 • Zaświadczenie o zarobkach

  NIE

Obsługa zadłużenia

 • Oprocentowanie zadłużenia przeterminowanego

  22,5%

Złóż wniosek

Właścicielem marki Zaplo jest Soonly Finance Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek i jest jednym z liderów na rynku. Pożyczkodawca zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zaplo stale dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się potrzeb i wymagań pożyczkobiorców.  

Zaplo - pożyczki na raty  

W ofercie Zaplo znajdują się szybkie pożyczki na raty. Minimalna dostępna kwota to 1000 zł, natomiast maksymalna - 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania może wynosić od 3 do 6 miesięcznych rat w zależności od wybranej kwoty. Pożyczka dostępna jest w całości online. Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny, wybrany przez klienta cel.  

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę w Zaplo? 

Wnioskodawca ubiegający się o pożyczkę w Zaplo powinien spełniać następujące kryteria: 

 • być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i posiadać stałe zameldowanie na jej terenie; 

 • być w wieku od 21 do 75 lat; 

 • legitymować się ważnym dowodem osobistym; 

 • posiadać rachunek bankowy; 

 • mieć aktywny numer telefonu oraz adres e-mail. 

Oprócz powyższych wymogów niezbędnym warunkiem jest odpowiednia zdolność kredytowa potwierdzająca, że będziesz w stanie bezproblemowo spłacić zaciągnięte zobowiązanie.  

Warto wiedzieć, że do złożenia wniosku nie potrzebujesz zaświadczenia o dochodach. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. 

Czy Zaplo sprawdza bazy dłużników? 

W celu weryfikacji historii spłat dotychczasowych zobowiązań pożyczkodawca sprawdza dane na temat wnioskodawcy w następujących rejestrach: 

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej); 

 • BIG InfoMonitor; 

 • KRD (Krajowy Rejestr Długów); 

 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej); 

 • ERIF. 

Warunkiem uzyskania pożyczki jest brak negatywnych wpisów w powyższych bazach. Chcąc otrzymać pożyczkę w Zaplo nie możesz zatem posiadać zaległości w spłacie zobowiązań. 

Czy Zaplo dzwoni do pracodawcy? 

Pożyczkodawca nie kontaktuje się z pracodawcą w celu weryfikacji dochodów osoby ubiegającej się o pożyczkę. Do uzyskania finansowania niezbędny jest jedynie poprawnie wypełniony wniosek.  

Zaplo - jak wziąć pożyczkę przez Internet? 

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w Zaplo odbywa się w całości online. Składa się on z następujących etapów: 

 • Ustalenie kwoty oraz okresu spłaty pożyczki - po wybraniu oferty Zaplo w rankingu pożyczek na raty przejdź na stronę pożyczkodawcy i za pomocą suwaków wybierz kwotę oraz liczbę rat pożyczki. Zapoznaj się z podanymi poniżej dokładnymi kosztami zobowiązania, całkowitą kwotą do spłaty, wysokością raty oraz RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania. Jeżeli je akceptujesz przejdź dalej klikając przycisk “Weź pożyczkę”; 

 • Wypełnienie formularza rejestracyjnego – do uzyskania pożyczki niezbędny jest aktywny Profil Klienta. Wypełnij formularz podając następujące dane: imię i nazwisko, numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail. Następnie ustanów hasło, za pomocą którego będziesz mógł zalogować się do swojego konta na stronie pożyczkodawcy; 

 • Złożenie wniosku o pożyczkę - po dokonaniu rejestracji uzupełnij wniosek podając pozostałe niezbędne dane m.in. stan cywilny, liczba osób w gospodarstwie domowym, źródło oraz wysokość dochodu; 

 • Akceptacja warunków umowy – po przesłaniu wniosku otrzymasz podsumowanie oferty. Zwróć uwagę na przedstawione koszty pożyczki, całkowitą kwotę do spłaty oraz wysokość raty. Zapoznaj się z formularzem informacyjnym i harmonogramem spłaty oraz wyraź wymagane zgody; 

 • Weryfikacja tożsamości - kolejnym etapem jest potwierdzenie Twojej tożsamości. Pożyczkodawca zweryfikuje czy dane, które widnieją na Twoim koncie bankowym zgadzają się z tymi, które podałeś we wniosku; 

 • Otrzymanie decyzji - jeżeli weryfikacja tożsamości przebiegnie pozytywnie pożyczkodawca sprawdzi Twoją zdolność kredytową i historię spłat dotychczasowych zobowiązań, a następnie podejmie decyzję odnośnie Ci przyznania finansowania; 

 • Wypłata środków - jeżeli Twój wniosek rozstanie rozpatrzony pozytywnie, dodatkowe środki niebawem wpłyną na Twój rachunek bankowy. 

Druga i kolejna pożyczka w Zaplo  

W przypadku, gdy jesteś już klientem firmy i po raz kolejny chcesz skorzystać z usług pożyczkodawcy wystarczy, że po wybraniu kwoty i okresu spłaty, zapoznasz się z podanymi kosztami, klikniesz przycisk “Weź pożyczkę” i zalogujesz się do swojego Profilu Klienta, by móc przejść do następnych etapów wnioskowania. 

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła kliknij przycisk “Zapomniałeś hasła?” i wpisz swój numer telefonu. Otrzymasz wówczas kod SMS, który umożliwi Ci zalogowanie się do profilu.  

Zaplo - weryfikacja tożsamości  

Proces weryfikacji tożsamości odbywa się za pomocą jednej z dwóch opcji: aplikacji Instantor lub przelewu weryfikacyjnego. Pierwsza metoda umożliwia błyskawiczną weryfikację danych z jednoczesnym zbadaniem zdolności kredytowej po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej. Z kolei druga polega na wykonaniu przelewu w kwocie 0,01 zł na konto bankowe wskazane przez pożyczkodawcę. Pamiętaj, że dane na Twoim koncie powinny być takie same jak te, które podałeś we wniosku.  

Ile czeka się na decyzję pożyczkodawcy? 

Decyzja o przyznaniu pożyczki wydawana jest niezwłocznie po pomyślnej weryfikacji tożsamości, zbadaniu Twojej zdolności kredytowej oraz sprawdzeniu rejestrów dłużników. Jeżeli zależy Ci na szybkim otrzymaniu decyzji złóż wniosek w godzinach pracy firmy. Warto wiedzieć, że pożyczkodawca dostępny jest w dni robocze w godzinach 08:00-22:00, soboty w godzinach 08:00-20:00 oraz w niedziele handlowe od godz. 10:00 do 18:00. 

W przypadku, gdy posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracuje pożyczkodawca, możesz otrzymać pożyczkę nawet w ciągu 15 minut od uzyskania pozytywnej decyzji. Zaplo posiada konto w następujących instytucjach: PKO Bank Polski, Millennium Bank, Alior Bank, mBank oraz Getin Bank. Jeżeli nie prowadzisz rachunku w żadnym z wymienionych banków czas otrzymania środków zależny będzie od sesji międzybankowych. 

Zaplo - odstąpienie od umowy 

Każdy pożyczkobiorca ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. W tym celu należy wypełnić odpowiednie oświadczenie i przesłać je drogą elektroniczną lub pocztą na adres pożyczkodawcy. Odstępując od umowy jesteś zobligowany do zwrotu pożyczonej kwoty wraz naliczonymi kosztami nie później niż w terminie 30 dni od złożenia oświadczenia.  

Wcześniejsza spłata i zwrot prowizji  

Co istotne, każdy klient ma prawo do przedterminowej spłaty pożyczki. Wówczas całkowity koszt zobowiązania zmniejszy się o odsetki dotyczące okresu, o który została skrócona umowa. Pożyczkobiorcy, który spłacił zobowiązanie przed terminem oznaczonym w umowie należy się także zwrot części poniesionej prowizji.  

Opóźnienia w spłacie pożyczki 

Pamiętaj, że opóźnienia i zaległości w spłacie rat skutkują naliczeniem karnych odsetek, rozpoczęciem działań windykacyjnych oraz wpisaniem do rejestrów dłużników. Jeżeli przewidujesz problemy z terminową spłatą zobowiązania skontaktuj się z pożyczkodawcą.  

Zaplo – kontakt  

Jeżeli masz pytania do pożyczkodawcy możesz łatwo skontaktować się z nim dzwoniąc na infolinię firmy pod numerem 221 333 888 lub 222 673 000. Osoby preferujące kontakt pisemny mogą przesłać wiadomość e-mail na adres [email protected] lub skorzystać z opcji czatu z Wirtualnym Doradcą na stronie pożyczkodawcy.  

Zaplo – opinie klientów 

Zaletą oferty Zaplo jest przede wszystkim możliwość ubiegania się nawet o 10 000 zł bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach oraz szybki proces decyzyjny. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się w całości online, bez konieczności wychodzenia z domu i nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Firma cieszy się sporym zainteresowaniem pożyczkobiorców, którzy chętnie korzystają z jej usług.  

Opinie: Zaplo

(0)
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy