Wróć

4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko...

16 komentarzy / opinii
4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko...
Czas trwania Bezterminowa
Cel (zysk) 4% moneyback.
Uczestnik Posiadacz karty płatniczej w banku oferującym moneyback za płatność na Booking.com.
Po drodze Należy skorzystać ze specjalnego linka na stronie banku i po przejściu na stronę Booking.com opłacić nocleg kartą danego banku.
A może by tak rzucić wszystko i wyjechać… Czy wiesz, że korzystając z kart płatniczych kilku banków, możesz uzyskać 4% zwrotu za rezerwację noclegów na portalu Booking.com? Są też inne możliwości i szansa nawet na większy moneyback. Sprawdź, ile mniej możesz zapłacić za noclegi.

Moneyback na portalu Booking

Promocja odbywa się na mocy porozumień między instytucjami finansowymi a spółką prowadzącą portal Booking.com.

Do kiedy możesz skorzystać?

Okres obowiązywania oferty uzależniony jest zasad przyjętych w danej instytucji.

Co możesz zyskać?

Bonusem jest zwrot części wydatków na portalu Booking.com.

Czy możesz skorzystać?

Zasady korzystania z moneybacku uzależnione są od reguł obowiązujących w danej instytucji finansowej. Na ogół wystarczy być jej klientem i skorzystać ze specjalnego linka dostępnego w bankowości elektronicznej.

Co musisz zrobić?

Droga do uzyskania 4% moneyback na portalu Booking

 • Krok 1. Sprawdź, czy Twój bank oferuje moneyback na Booking.com

  Poszukaj w swoim banku możliwości uzyskania zwrotu części wydatków na portalu Booking.com.

 • Krok 2. Skorzystaj ze specjalnego linka do Booking.com

  Skorzystaj ze specjalnego linka prowadzącego na Booking.com, wybierz, gdzie i kiedy chcesz nocować, po czym dokonaj rezerwacji, korzystając z karty płatniczej.

  Po skorzystaniu z linka zwróć uwagę, czy na stronie Booking.com widoczny jest także logotyp banku, którego kartą zamierzasz zapłacić. Nie opuszczaj strony przed dokonaniem rezerwacji.

 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback

  Odpowiedni moneyback otrzymasz po kilkudziesięciu dniach od wymeldowania. Czas oczekiwania zależy od zasad dotyczących danej oferty.

Mission complete!

Czas na przedstawienie zasad obowiązujących w poszczególnych bankach, ale nie tylko, bo moneyback można też uzyskać w innych miejscach.

Alior Bank - zwrot także z kartą Kantoru Walutowego

W Aliorze należy wejść na specjalną stronę internetową i na niej dokonać rezerwacji noclegu. Płatność możliwa jest "plastikiem" Alior Banku oraz Kantoru Walutowego.

Zwrot 4% wydatków zostanie zrealizowany w ciągu 65 dni od daty wymeldowania, o ile nie usuniesz w tym czasie karty, którą dokonałeś płatności z konta na Booking.com.

Bank Millennium - rezerwacja na specjalnej stronie

Klienci tego banku też mają szansę na 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com. Z tej możliwości można skorzystać w zakładce Oferta (w menu górnym) -> Usługi dodatkowe -> Zwroty za zakupy, po czym trzeba przejść na specjalną podstronę i dokonać na niej wyboru noclegu.

Bank Pekao - zwrot w wybranych obiektach

W Pekao rabat wynosi 4%, ale dotyczy tylko wybranych obiektów oznaczonych specjalną etykietką promocyjną. Zniżka zostanie naliczona tylko po przejściu do oferty bezpośrednio ze strony rabatypekao.pl. Link do portalu Booking.com znajduje się w zakładce Podróże i turystyka.

Uwaga: przy płatności Kartą Kredytową z Żubrem zwrot wynosi 6% pod warunkiem, że skorzystasz ze specjalnego linku.

Citi Handlowy - 70 dni oczekiwania na zwrot

Warunkiem otrzymania 4% moneyback jest skorzystanie ze specjalnego linka dostępnego na stronie Citi Specials, dodanie karty Citibanku do konta na Booking.com i dokonanie nią płatności za rezerwację.

Zwrot zostanie naliczony na rachunek związany z kartą w ciągu 70 dni od wymeldowania.

Credit Agricole - zwrot w Klubie korzyści

W Credit Agricole zwrot można otrzymać w ramach Klubu korzyści dostępnego w aplikacji CA24 Mobile. Po zalogowaniu się do niej i wejściu w zakładkę Korzyści należy odszukać ofertę dla Booking.com, kliknąć w klawisz Pobierz kupon a następnie Przejdź do sklepu, co zaowocuje przekierowaniem na stronę rezerwacyjną. O tym, że znajdujemy się we właściwym miejscu świadczy pojawienie się na dole ekranu informacji i możliwości uzyskania moneybacku. Jest on przyznawany po upływie min. 64 dni od daty wymeldowania.

Uwaga: zwrot otrzymasz pod warunkiem, że w trakcie dokonywania rezerwacji zaznaczysz okienko Chcę otrzymać nagrodę.

ING Bank Śląski – rezerwuj z podanego linka

W ING Banku Śląskim trzeba zalogować się do bankowości internetowej, odnaleźć zakładkę Moje Rabaty -> Kody rabatowe, a w niej sekcję Sport i turystyka. Zwrotem 4% wartości transakcji objęte będą tylko rezerwacje dokonane z linka dostępnego we wskazanym wyżej miejscu i opłacone kartą wydaną przez ING Bank Śląski.

Zwrot powinien nastąpić w ciągu 70 dni od chwili opuszczenia miejsca noclegu lub jego opłacenia (zależnie co nastąpi później). Oferta ważna jest do 31 grudnia 2023 r.

mBank - nawet 2000 zł oszczędności

W mBanku zwrot 4% wydatków na Booking.com możesz otrzymać w ramach mOkazji pod warunkiem, że skorzystasz z udostępnionego w ich ramach linka. Zwrot przysługuje maksymalnie za 6 płatności i nie może w sumie przekroczyć 2000 zł, przy czym kwota jednorazowego zwrotu nie może być wyższa niż 1000 zł. Pieniądze otrzymasz w ciągu 75 dni od zakończenia pobytu.

Oferta jest dostępna do 30 września 2023 r.

Santander Bank Polska - specjalne przekierowanie

W tym banku również trzeba skorzystać ze specjalnego przekierowania dostępnego na stronie internetowej opisującej zasady moneybacku na Booking.com. Z zamieszczonych na niej informacji wynika, że za rezerwację można zapłacić dowolną kartą płatniczą Santandera, a zwrot 4% wydatku zostanie dokonany w ciągu minimum 64 dni po Twoim pobycie.

5% po rezerwacji lotu na Wizzair.com

Booking.com jest partnerem Wizzair.com. Oznacza to, że po zabukowaniu lotu na tym portalu, można przejść do rezerwacji noclegu i, podając numer konta Wizz Air, otrzymać 5% zwrotu!  Bonus jest wypłacany w formie środków na konto posiadane  na portalu Wizz Air i można je wydać w zasadzie tylko tam, np. na podróże. Środki mają ograniczony termin ważności, więc jest to propozycja dla tych, którzy w najbliższych miesiącach planują podróż z Wizz Air.

Jeśli znasz inne możliwości uzyskania zwrotu części kwoty za nocleg rezerwowany na Booking.com lub dodatkowe sposoby na obniżenie kosztów podróży, to podziel się swoją wiedzą z innymi Czytelnikami. Razem zaoszczędzimy więcej 😉

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
K
Katarzyna
Gość
miesiąc temu

Jeszcze jest coś takiego jak Visa Benefits, dla posiadaczy kart Visa.

Tam jest:

Zyskaj do 6% zwrotu przy rezerwacji na Booking.com

Jednak na ogół to ok. 4%, 6% przynajmniej na moje rezerwacji nie było. Zwrot jest zawsze widoczy, więc można łatwo wyliczyć, czy to będzie 6% czy mniej.

Oczywiście trzeba najpierw zarejestrować się w tym programie z kartą Visa, którą będziecie płacić w Bookingu.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
miesiąc temu
@Katarzyna

To też ciekawa informacja. Poprosiłem Visa o uszczegółowienie, które karty pozwalają na otrzymanie 4, a które aż 6% zwrotu. Jak tylko otrzymam informacje dokonam aktualizacji tekstu.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
4 tyg. temu
@Krzysztof Duliński

To chyba nie zależy od karty...raczej od destynacji, ale sama jestem ciekawa. Poza tym zwrot jest zdaje się liczony od kwoty netto (bez VAT i innych podatków), a to może wypływać na końcowy zwrot wyrażony w kwocie.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
miesiąc temu

Warto może dodać w tekście, że 5% w WizzAir jest wypłacane w formie środków Wizz Air na swoje konto u nich, które można wydać w zasadzie tylko w Wizz Air na podróże. Nie jest to dostępna gotówka...

Więc raczej tylko jak planujemy coś z Wizz Airem w ciągu roku (tyle zdaje się są ważne te środki)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
miesiąc temu
@Katarzyna

Dzięki za bardzo przydatną informację.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
2 miesiące temu

Niestety goodie zakończyło współpracę z Booking, rozsyłają też jakieś informacje, że od 14 lipca zaczynają kończyć cashbacki w takich portalach.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
2 miesiące temu
@Katarzyna

Dzięki za informację, faktycznie dane na stronie goodie wskazują, że nie można już skorzystać ze zwrotu części wydatków na stronie Booking. Dokonałem stosownych zmian w tekście.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość
8 miesięcy temu

Ostatnio na LetyShops załapałem się na promke z 10% cashbackiem.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
11.02.2022 17:22:59

Z mojego doświadczenia, zwroty z Goodie były bez problemu, poza tym można było płacąc kartą zebrać jakieś punkty np. w Bezcennych Chwilach czy z tytułu moneybacków. A kiedyś skorzystałam z linku Santandera. Tutaj na szczęście zrobiłam zrzut ekranu po rezerwacj ze strony bookingu z logo Santander, datami itp., bo bez reklamacji się nie obeszło. Potem niby się okazało, że błąd był po stronie bookingu a nie Santandera, ale kto tam wie...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Redaktor Moneteo.com
11.02.2022 18:02:44
@Katarzyna

Niestety ze zwrotami bywają kłopoty. Ja w ub.r. miałem problem ze zwrotem za rezerwację kartą Aliora. Booking ewidentnie grał na zwłokę, zgłoszenia telefoniczne nie były rejestrowane, maile się odbijały od ich systemu lub odpowiadali na nie po kilku dniach z regułką, że "analizujemy sprawę i jak tylko będzie wyjaśniona, to odpowiemy". Na szczęście w końcu wypłacili zwrot ?

Odpowiedz

M
Marek
Gość
09.02.2022 17:06:55

A wiecie, że po przejściu na Booking z tych linków afiliacyjnych pojawiają się droższe ofert noclegów? Miałem tak i okazało się, że bez żadnych moneybacków zapłaciłem mniej niż miałbym ze zwrotem.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość
11.02.2022 17:19:36
@Marek

Różnie z tym bywa, czasami jest drożej czasami taniej a czasami tyle samo. Dlatego wcześniej należy sprawdzić cenę "przed" i "po"

Odpowiedz

D
Don Q.
Gość
04.12.2019 23:26:58

A czy da się na Booking.com wejść z linka Goodie, zapłacić np. kartą Citi i zgarnąć 2 × 4%?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
05.12.2019 14:26:27
@Don Q.

Naszym zdaniem nie jest to możliwe. Oferty dotyczące 4% rabatu na http://Booking.com udostępniane przez banki wymagają skorzystania ze specjalnego linka zamieszczonego na stronie danego banku.

Odpowiedz

A
Anonimowy
Gość
04.12.2019 22:53:51

Dobrze rozumiem, że do uzyskania zwrotu w każdym przypadku wymagane jest przejście z linka? A co potem z płatnościami? Mogę przejść z linka mBanku i zapłacić kartą Santandera?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
05.12.2019 05:44:56
@Anonimowy

Tak się prawdopodobnie nie da. Płatność musi być z banku, którego link wykorzystujemy do rezerwacji.

Odpowiedz