300 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard

Publikacja:
300 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank World Mastercard
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł do Biedronki + zwolnienie z opłaty za kartę przez 36 miesięcy.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej Citibank World Mastercard.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Citi Handlowy coraz intensywniej promuje kartę kredytową Citibank World Mastercard. Tym razem nagrodą za sięgnięcie po tę "kredytówkę" jest maksymalnie 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Premia w postaci e-bonu o wartości 100 zł przyznawana jest za każdy z 3 miesięcy po zawarciu umowy o kartę, w którym wydasz nią min. 400 zł. Z propozycji mogą skorzystać osoby, które widzą ją w bankowości internetowej.

Promocja "Ekstra 300 zł z Kartą Kredytową Citibank”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 listopada 2024 r.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest maksymalnie 300 zł w postaci e-kodów do Biedronki. Ponadto bank oferuje zwolnienie z opłaty rocznej za wydanie karty i jej obsługę przez 36 miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które po zalogowaniu do bankowości internetowej widzą w sekcji Korzyści i produkty informację o tej akcji.

Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które od dnia 1 marca 2023 były posiadaczami głównej karty kredytowej Citibank World Mastercard, a także nierezydenci i obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Co musisz zrobić?

Droga po 300 zł do Biedronki w Citi Handlowym
 • Krok 1. Do 30 listopada 2024 r. sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

  Do 30 listopada 2024 r. zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku i odszukaj w zakładce Korzyści i produkty informację na temat tej promocji, po czym kliknij Zamów rozmowę.

  Uwaga: po zamówieniu rozmowy oferta znika z listy propozycji.

 • Krok 2. Złóż wniosek o kartę kredytową Citibank World Mastercard

  Poczekaj na kontakt ze strony Citibanku, a gdy on nastąpi, złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank World Mastercard.

 • Krok 3. Dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 4. Zawrzyj z bankiem umowę o kartę i aktywuj ją

  Zawrzyj z bankiem umowę o kartę i aktywuj ją w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Premia. Skorzystaj ze zwolnienia z opłat za kartę

  Po wywiązaniu się z tych prostych zadań zostaniesz zwolniony z opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty przez okres 36 miesięcy.

  Zwolnienie z opłat dotyczy tylko karty głównej. Obejmuje opłatę roczną za jej wydanie oraz obsługę karty przez 36 miesięcy liczonych od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym umowa została zawarta. Zwolnienie obejmuje również miesiąc podpisania umowy.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z karty przez 3 miesiące

  W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj nią przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 400 zł.

  Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz wymagane płatności, bank przekaże Ci voucher do Biedronki o wartości 100 zł. Niespełnienie wymagań regulaminu w jednym z okresów nie pozbawi Cię prawa do ubiegania się o nagrodę w kolejnych.

  Wymagane transakcje nie mogą być płatnościami odrzuconymi i szczególnymi (za takowe uważane są m.in. transakcje związane z grami hazardowymi czy wymianą walut). Ponadto na dzień przyznania nagrody karta kredytowa Citibank World Mastercard musi być aktywna.

 • Premia. Odbierz bony do Biedronki

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jej przyznania.

  E-bon do Biedronki dostaniesz w tym samym kanale komunikacji nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania informacji o spełnieniu warunków. Vouchery będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przekazania. Chcąc zapłacić e-kodem, należy wpisać tworzący go ciąg cyfr na ekranie kasy samoobsługowej lub podyktować kasjerowi.

  Premie zwolnione są z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać ich fiskusowi.

Mission complete!

Dla uniknięcia nieporozumień, przedstawmy ramy czasowe niezbędnych działań na konkretnym przykładzie. Podpisanie umowy o kartę w marcu oznacza, że wymagane transakcje musisz zrealizować w kwietniu, maju i czerwcu 2024 r., a informacje o przyznaniu Ci e-bonu za dany miesiąc otrzymasz w bankowości internetowej w maju, czerwcu i lipcu 2024 r.

Karta kredytowa Citibank World Mastercard

Citibank Mastercard World

Citi Handlowy
 • Karta
  0 zł / 18 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Z posiadaniem tej karty związany jest atrakcyjny program lojalnościowo-rabatowy, w którym możesz zbierać punkty i wymieniać je na vouchery do renomowanych sieci handlowych współpracujących z Citibankiem.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.4
(16 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos