610 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
610 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 610 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Przelewy, transakcje Blik, wpływy.
Weź udział w promocji
Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie i aktywność w korzystaniu z niego przez 3 miesiące pozwoli Ci zdobyć 610 zł w gotówce. Pula uczestników – jak to zwykle bywa w przypadku premii od BNP Paribas – jest ograniczona. Za to warunki aktywności proste, ale trzeba zwrócić baczną uwagę na kwoty przelewów i transakcji wymagane w poszczególnych miesiącach.

Promocja "Łap okazję"

Organizatorem akcji jest spółka Hagen, bank BNP Paribas ma status partnera promocji.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 21 lipca 2024 r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 610 zł. Nagroda składa się z 4 premii gotówkowych: 80 zł za otwarcie konta oraz 3 bonusów za aktywność w kolejnych miesiącach (185 + 185 + 160 zł).

Czy możesz skorzystać?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polskie obywatelstwo i dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

Co musisz zrobić?

Droga do 610 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 21 lipca 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 21 lipca 2024 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

 • Krok 2. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą

  Także do 21 lipca 2024 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Koniecznie podaj we wniosku o konto te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

 • Krok 3. Podpisz z bankiem umowę o ROR i nadaj PIN do karty

  Do 31 lipca 2024 r.:

  • podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji;
  • nadaj PIN do karty.

  Do otrzymania każdej kolejnej części premii konieczne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli po otwarciu konta nie nadasz kodu PIN do karty w wymaganym terminie, pozbawisz się szansy na bonus za aktywność w kolejnych miesiącach.

 • Krok 4. Prześlij dane niezbędne do przekazania Ci premii pieniężnej

  Do 22 sierpnia 2024 r. organizator prześle na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26 sierpnia 2024 r. podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

  Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Organizator przypomni Ci o tym w wiadomości SMS na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym lecz nie wcześniej niż 2 miesiące po upływie terminu. Niezbędne dane do przelewu musisz podać najpóźniej 14 lipca 2025 r.

 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (80 zł)

  80 zł otrzymasz na wskazany rachunek bankowy do końca sierpnia 2024 r.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w sierpniu i wrześniu 2024 r. (2 x 185 zł)

  W sierpniu i we wrześniu (w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływy na ROR na łączną kwotę min. 1200 zł,
  • zrealizuj transakcje Blik na łączną kwotę min. 200 zł,
  • wykonaj przynajmniej 1 przelew na dowolną kwotę.

  Wpływy: dozwolone są wszelkie przelewy na Konto Otwarte na Ciebie, z wyłączeniem tych pochodzących z rachunków w BNP Paribas, których uczestnik promocji jest współposiadaczem (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank BNP Paribas, także tych, których umowa została podpisana z Raiffeisen Polbankiem przejętym później przez BNP. Wpłaty gotówkowe na ROR, niezależnie od tego czy dokonane w oddziale, czy we wpłatomacie, nie są traktowane jako wpływ.

  Transakcje Blik: dozwolone są płatności w sklepach stacjonarnych i w Internecie. Warunek spełni zarówno płatność z kodem Blik, jak i przelew na telefon. Wykluczone są natomiast operacje dokonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

  Przelewy: Regulamin pozwala na wykonanie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik (w tym przelewów na telefon Blik).

 • Premia. Odbierz premie za aktywność w sierpniu i wrześniu

  Przelew z premią za realizację warunków aktywności w sierpniu otrzymasz do 30 września 2024 r., a za spełnienie wymagań regulaminu we wrześniu - do 31 października 2024 r.

 • Krok 6. Aktywnie korzystaj z Konta Otwartego na Ciebie w październiku (160 zł)

  W październiku 2024 r.:

  • zapewnij wpływy na ROR na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • zrealizuj transakcje Blik na łączną kwotę min. 270 zł,
  • wykonaj przynajmniej 3 przelewy na dowolną kwotę.
 • Premia. Odbierz premię za aktywność w październiku

  Ostatnia nagroda - w wysokości 160 zł - wpłynie na Twoje konto w BNP Paribas do 30 listopada 2024 r.

Mission complete!

Wszystkie premie zwolnione są z opodatkowania, nie trzeba się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(13 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos