Do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta

Publikacja:
Do 1200 zł zwrotu za paliwo i myjnię z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta
Czas trwania
Cel (zysk) 1200 zł w formie przelewu na rachunek karty kredytowej: do 720 zł zwrotu za paliwo + do 480 zł zwrotu za myjnię bezdotykową.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która od 1 lipca 2023 r. nie posiadała w Citi Handlowym głównej karty kredytowej.
Po drodze Transakcje bezgotówkowe kartą, w tym na stacjach BP.
Weź udział w promocji
Bezpłatna karta kredytowa Citibank-BP Motokarta szybko zyskała uznanie klientów. Bank Citi Handlowy uruchomił nową promocję, w której aktywnie korzystając ze wspomnianej "kredytówki", możesz zdobyć nawet 720 zł zwrotu za paliwo oraz – to nowość – do 480 zł zwrotu za myjnię bezdotykową, czyli w sumie nawet 1200 zł!

Promocja „Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Aktualna edycja promocji trwa do 30 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Udział w akcji pozwala zyskać nawet 1200 zł, a dokładnie:

 • do 720 zł zwrotu za paliwo (maksymalnie 20 zł / mies. przez 3 lata) oraz
 • do 480 zwrotu za myjnię bezdotykową (maksymalnie 20 zł / mies. przez 2 lata).

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 lipca 2023 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Regulamin wyklucza nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Co musisz zrobić?

Droga do 1200 zł zwrotu w Citibanku
 • Krok 1. Do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę na stronie banku

  Do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę na specjalnej stronie banku .

  Będzie się to wiązało ze zbadaniem Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej. Generalna zasada obowiązująca w Citibanku mówi, że osoba wnioskująca o „kredytówkę”, pracująca na etacie, musi mieć skończone 18 lat, być zatrudniona w danej firmie od min. 3 miesięcy i zarabiać przynajmniej 1200 zł netto. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą wymagania są bardziej rygorystyczne – wiek 18 lat, istnienie firmy od min. 2 lat i dochód netto na poziomie przynajmniej 2500 zł.

 • Krok 2. Dostarcz dokumenty potwierdzające dochody, zawrzyj umowę o kartę

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o kartę dostarcz do banku dokumenty potwierdzające osiągane dochody. Informacje, czego dokładnie bank wymaga zależnie od źródła pochodzenia Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie akcji.

  Niedopełnienie tego obowiązku nie pozbawi Cię prawa do premii, lecz będzie ona przyznawana jedynie przez 30 miesięcy, więc Twój maksymalny zysk nie przekroczy 600 zł.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty w kolejnych okresach rozliczeniowych

  Aby otrzymać zwrot za paliwo, w każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł, w tym min. 250 zł wydaj na stacjach BP.

  Aby otrzymać maksymalny zwrot za myjnię bezdotykową, w każdym pełnym okresie rozliczeniowym zapłać kartą na terminalu płatniczym umiejscowionym na myjni ręcznej przy stacji BP, przy czym łącznie musisz w ten sposób wydać min. 20 zł.

  Przypomnijmy: zwrot za paliwo przysługuje przez maksymalnie 3 lata, zaś za myjnię – 2 lata.

  Do limitu wymaganego dla uzyskania zwrotu wliczane są także transakcje wykonane kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym.

  W żadnym przypadku nie mogą być to płatności zwrócone czy „szczególne” w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibanku (np. związane z grami hazardowymi, wydatkami w kasynach, przekazami internetowymi).

 • Krok 4. Zleć wypłatę zwrotu za paliwo

  Zwrot za paliwo: Po upływie 3 dni roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej przekazanie Twojej nagrody – 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank-BP Motokarta. Nie jest to konieczne, bo bank dopuszcza zsumowanie bonusów z wielu okresów rozliczeniowych, maksymalnie z 13, przy czym w ciągu 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących po zawarciu umowy o kartę kwota premii może wynieść maksymalnie 240 zł.

  W przypadku ubiegania się o zwrot za myjnię nie są wymagane żadne dodatkowe działania, bank przyznaje premię automatycznie.

 • Premia. Odbierz należny Ci bonus

  Zwrot za paliwo zostanie zaksięgowany na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu przez Ciebie dyspozycji. Tym samym zmniejszy się saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy kwota nadpłaty.

  Zwrot za myjnię otrzymasz do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, którego zwrot dotyczy.

  Z otrzymanych bonusów nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Mission complete!

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta w Citibanku

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(21 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos