Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku

Publikacja:
Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 400 zł premii gotówkowej.
Uczestnik Klient firmowy Nest Banku.
Po drodze Wpływy z terminala.
Weź udział w promocji
Prowadzisz firmę handlową lub usługową i zastanawiasz się nad akceptacją kart płatniczych? Jeśli tak, to Nest Bank ma dla Ciebie niezłą propozycję - nawet 400 zł premii za podpisanie umowy o terminal PayTel i powiązanie go z rachunkiem firmowym w Nest Banku. Możesz skorzystać z tradycyjnego urządzenia lub z aplikacji, która przemieni Twój smartfon w softpos. Przyglądamy się uważnie tej ofercie.

Promocja „Nawet 400 zł za terminal płatniczy”

Organizatorem akcji jest Nest Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja nie ma określonych ram czasowych. Nest Bank. zobowiązał się, że poinformuje o jej zakończeniu za pośrednictwem swojej strony internetowej co najmniej 5 dni przed terminem jej wygaszenia.

Co możesz zyskać?

Do 400 zł w formie przelewu. Wysokość premii uzależniona jest od wybranego rodzaju terminala i kwoty rozliczonych na nim transakcji.

Wysokość premii za skorzystanie z terminala w Nest Banku

Wysokość premii

Obrót na terminalu

Aplikacja NestPOS

100 zł

5000 zł i więcej

Terminal tradycyjny

100 zł

5000 zł - 7999,99 zł

200 zł

8000 zł - 9999,99 zł

300 zł

10 000 zł - 14 999,99 zł

400 zł

15 000 zł i więcej

Jako, że softpos to nowość na rynku, więc wyjaśnijmy co to takiego i do czego służy aplikacja Nest POS? Otóż, jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przyjmiesz płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu z systemem Android. Wystarczy, że pobierzesz i aktywujesz aplikację Nest POS, a terminal płatniczy będziesz mieć zawsze w kieszeni, skorzystasz z niego w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób można przyjmować płatności bezgotówkowe kartą, Blikiem, zegarkiem lub telefonem. W przypadku transakcji na kwotę powyżej 100 zł klient potwierdzi ją, wpisując kod PIN w aplikacji na Twoim telefonie.

Więcej informacji o tym nowoczesnym rozwiązaniu znajdziesz na stronie Nest Banku.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnik akcji musi być posiadaczem konta firmowego w Nest Banku.

Z bonusów dotyczących programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać tylko wtedy, gdy nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Co musisz zrobić?

Droga do 400 zł premii w Nest Banku
 • Krok 1. W czasie trwania promocji złóż wniosek o terminal płatniczy PayTel.

  W czasie trwania promocji złóż wniosek o terminal płatniczy PayTel. Można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną bądź w placówce banku.

  Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego w Nest Banku, możesz założyć BIZnest Konto przez stronę internetową i w trakcie tego procesu zawnioskować o terminal płatniczy.

 • Krok 2. Poczekaj na telefon przedstawiciela PayTel

  Po złożeniu wniosku zadzwoni do Ciebie przedstawiciel PayTel i wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie. Po rozmowie otrzymasz link do wideorozmowy z pracownikiem tej firmy, w trakcie której potwierdzisz swoją tożsamość i podpiszesz umowę. Musi to nastąpić w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku o terminal.

  Pamiętaj, by udzielić zgód marketingowych i wskazać swoje BIZnest Konto jako rachunek, na który mają być przekazywane wpływy z terminala.

 • Krok 3. Korzystaj z urządzenia, zachęcaj klientów do płatności bezgotówkowych

  Korzystaj z urządzenia, zachęcaj klientów do płatności bezgotówkowych. Wysokość Twojej nagrody będzie uzależniona od średnich obrotów na urządzeniu w 3 miesiącach następujących po tym, w którym podpisałeś umowę. Szczegóły przedstawiliśmy powyżej.

 • Premia. Odbierz przysługującą Ci premię

  Premię otrzymasz na BIZnest Konto do końca 5. miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym nastąpiła aktywacja terminala.

  W promocjach dla firm premia stanowi przychód z Twojej działalności gospodarczej i to do Ciebie należy rozliczenie się z tego bonusu z urzędem skarbowym.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z programu Polska Bezgotówkowa i zgarnij dodatkowe profity

  Dodatkowo, w ramach programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać także inne profity:

  • 0 zł za instalację i aktywację terminala,
  • 0 zł miesięcznie za dzierżawę urządzenia,
  • 0 zł prowizji od transakcji do chwili osiągnięcia 100 tys. zł obrotu w skali 12 miesięcy.
Mission complete!

Konto firmowe objęte promocją

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 6 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty i rachunki pomocnicze w walucie obcej.
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos