300 zł za regularne wpłaty na konto osobiste i transakcje kartą dla zaproszonych klientów BNP Paribas

Publikacja:
300 zł za regularne wpłaty na konto osobiste i transakcje kartą dla zaproszonych klientów BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł (6 x 50 zł).
Uczestnik Zaproszony przez bank posiadacz konta osobistego.
Po drodze Wpływy, transakcje kartą.
Bank BNP Paribas po raz kolejny zaprasza wybranych przez siebie klientów do udziału w prostej promocji. Warunkiem zdobycia 6 premii po 50 zł jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł na posiadane konto osobiste i wykonanie 4 transakcji bezgotówkowych kartą w 6 kolejnych miesiącach. Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami kieruje się BNP Paribas, wysyłając zaproszenia do przystąpienia do tej akcji.

Promocja "Wpłacaj i zyskuj w Banku BNP Paribas"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

W regulaminie nie ma dokładnie określonego terminu, do którego bank będzie rozsyłał zaproszenia do udziału w tej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 6 premii po 50 zł.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze (lub współposiadacze) rachunku osobistego w BNP Paribas, którzy zostaną przez bank zaproszeni do udziału w tej akcji. W zależności od wyrażonej przez Ciebie zgody na określony kanał komunikacji zachętę do udziału w akcji możesz znaleźć w e-mailu albo w sms-ie, ewentualnie w powiadomieniu (push) albo w wiadomości w bankowości elektronicznej.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia 300 zł w BNP Paribas
 • Krok 1. Sprawdź, czy otrzymałeś od banku zaproszenie do udziału w promocji

  Sprawdź kanały komunikacji, na które wyraziłeś zgodę (e-mail, sms, powiadomienia w aplikacji mobilnej i wiadomości w bankowości internetowej) i przekonaj się, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji.

 • Krok 2. Zapewnij wpływy na rachunek i wykonaj transakcje kartą w 6 kolejnych miesiącach

  Jeśli jesteś w gronie zaproszonych, to w miesiącu, w którym zostałeś zaproszony do udziału w akcji oraz w każdym z 5 kolejnych miesięcy:

  • zapewnij wpływy na konto osobiste w BNP Paribas w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą.

  Uznane zostaną płatności (w tym Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, SwatchPay, Xiaomi Pay) w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także inne wykorzystujące systemy podmiotów trzecich, np. PayU, DotPay, Blue Media czy Przelewy24. Wykluczone są natomiast transakcje Blik realizowane przy użyciu aplikacji mobilnej.

  Jak chodzi o wpływy, to nie mogą one pochodzić z innych Twoich kont (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas, rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez bank, a także zasilenia wynikające z korekt transakcji i reklamacji.

  Za miesiąc, w którym zrealizujesz ten warunek, bank przekaże Ci 50 zł do premii.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Kolejne nagrody bank będzie przesyłał na Twoje konto osobiste do 15. dnia kolejnego miesiąca po wykonaniu wymaganej aktywności.

  Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Załóżmy, że zaproszenie do udziału w opisywanej akcji otrzymałeś od banku w lipcu. Wówczas warunki aktywności musisz wypełnić od lipca do grudnia 2024 r., a premie będziesz otrzymywał od sierpnia 2024 r. do stycznia 2025 r.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Wpłacaj i zyskuj w banku BNP Paribas"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos