Mile w programie Miles & More z Kartą Kredytową z Żubrem w Pekao SA

Publikacja:
Mile w programie Miles & More z Kartą Kredytową z Żubrem w Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) Mile w programie Miles & More.
Uczestnik Posiadacz Karty Kredytowej z Żubrem.
Po drodze Przystąpienie do programu Miles & More, transakcje kartą kredytową.
Weź udział w promocji
Bank Pekao SA zaprasza do udziału w programie lojalnościowym Miles & More polegającym na zbieraniu mili, które później można wymienić na bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży i inne nagrody. Przystąpienie do programu z Kartą Kredytową z Żubrem oznacza otrzymanie 1000 mil powitalnych, a tempo zbierania mil uzależnione jest od wybranego pakietu "kredytówki".

Program "Zbieram mile z Kartą Kredytową z Żubrem"

Organizatorem akcji jest Bank Pekao SA, we współpracy z Miles & More GmbH oraz Polskimi Liniami Lotniczymi LOT S.A.

Do kiedy możesz skorzystać?

Program trwa do 30 czerwca 2026 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 1000 mil powitalnych oraz kolejne mile za każdą rozliczoną transakcję Kartą Kredytową z Żubrem. Liczba mil przyznanych za daną płatność uzależniona jest od wybranego pakietu "kredytówki".

Standardowo mile zgromadzone w programie Miles & More są ważne 36 miesięcy. Dzięki transakcjom Kartą Kredytową z Żubrem zyskujesz ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami programu.

Podróżując liniami lotniczymi LOT z lotniska Chopina w Warszawie z pakietem Złotym lub Platynowym na swojej Karcie Kredytowej z Żubrem, będziesz mógł skorzystać (wraz z innymi osobami lecącymi w ramach tej samej rezerwacji) z odprawy Business Check-in. Aby było to możliwe, musisz zalogować się do aplikacji PeoPay, przejść do szczegółów karty, wybrać Zbieram mile Miles & More, a następnie Check In. Ekran, który się ukaże, należy pokazać obsłudze pasażerskiej przy odprawie. Z usługi możesz korzystać dowolną ilość razy.

Czy możesz skorzystać?

W programie mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające Kartę Kredytową z Żubrem.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia mil z Kartą Kredytową z Żubrem w Banku Pekao
 • Krok 1. Złóż wniosek o Kartę Kredytową z Żubrem i podpisz z Pekao umowę

  Złóż wniosek o Kartę Kredytową z Żubrem i podpisz z Bankiem Pekao umowę o tę "kredytówkę.

 • Krok 2. Dołącz Kartę Kredytową z Żubrem do programu Miles & More

  Po otrzymaniu "kredytówki" dołącz ją do programu Miles & More.

  Możesz to zrobić w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Po wejściu w szczegóły karty wybierz Zbieraj mile Miles & More, po czym kliknij Dołącz kartę. Po przejściu na stronę programu Miles & More zarejestruj się w nim lub zaloguj (jeśli już w nim uczestniczysz). Po poprawnym dołączeniu do programu zostaniesz powiadomiony komunikatem w bankowości elektronicznej.

 • Krok 3. Wykonaj pierwszą transakcję Kartą Kredytową z Żubrem

  Wykonaj pierwszą transakcję otrzymaną "kredytówką". Kwota nie ma znaczenia, ważne, by płatność nie miała charakteru transakcji szczególnej, czyli nie została wykonana w punktach oznaczonych jako kasyna (także internetowe), gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory oraz nie była zasileniem portfeli elektronicznych ani transferem pieniężnym,

 • Premia. Odbierz 1000 mil powitalnych

  W ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania pierwszej transakcji na swoje konto w programie Miles & More otrzymasz 1000 mil powitalnych.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z Karty Kredytowej z Żubrem, by zbierać kolejne mile

  Za każdą kolejną transakcję wykonaną Kartą Kredytową z Żubrem otrzymasz następne mile. Ich ilość uzależniona jest od kwoty płatności oraz pakietu, jaki wybrałeś do swojej "kredytówki":

  • Pakiet Platynowy 6 zł = 1 mila
  • Pakiet Złoty 10 zł = 1 mila
  • Pakiet Standard 20 zł = 1 mila

  Wszystkie mile naliczone za transakcje Kartą Kredytową z Żubrem będą widoczne w historii płatności w aplikacji PeoPay lub serwisie Pekao24, a także na Twoim koncie Miles & More.

 • Premia. Wymień mile na nagrody

  Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby mil wymień je na jedną z nagród z katalogu programu Miles & More, np. bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży, noclegi w hotelach, wynajęcie samochodu czy nagrody rzeczowe.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z aplikacji Miles & More, by zdobyć 500 mil

  Po przystąpieniu do programu Miles & More pobierz jego aplikację i zaloguj się do niej, używając aktualnych danych do logowania w programie. Wkrótce na Twoje konto zostanie dopisanych dodatkowych 500 mil.

 • Dodatkowy bonus. Korzystaj z innych benefitów do Karty Kredytowej z Żubrem

  Niezależnie od Miles & More możesz korzystać z innych bonusów przygotowanych dla posiadaczy Karty Kredytowej z Żubrem, przede wszystkim z prawa do otrzymania 600 zł moneyback i specjalnych zasad zbierania punktów w programie Bezcenne Chwile.

Mission complete!

Karta kredytowa objęta programem

 • Karta
  0 zł / 19 zł / 39 zł

 • Bankomaty
  3% / 5% / 7%

 • Oprocentowanie
  17,75%
 • Okres bezodsetkowy
  59 dni
Unikalne cechy: w ramach karty można wybrać jeden spośród trzech pakietów dodatkowych usług, funkcjonalności i kosztów.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(22 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos