Wróć

Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) - nagrody za punkty od Mastercarda

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych

91 komentarzy
Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) - nagrody za punkty od Mastercarda
Spis treści
Pokaż więcej

Programy rabatowe czy lojalnościowe są dziś bardzo modne. Oferuje je wiele firm handlowych, które chcą związać ze sobą na dłużej obecnych klientów i przyciągnąć atrakcyjnymi rabatami nowych. Trend ten dotarł też do świata finansów. Wiele banków oferuje swoje programy rabatowe, o czym pisaliśmy w artykule "Programy rabatowe na kartach płatniczych". Mają je też wystawcy kart płatniczych – Visa (Visa Oferty) i Mastercard.

Program "Bezcenne Chwile" (d. Priceless Specials) Mastercarda dotyczy też kart Maestro. Jest on dostępny dla klientów indywidualnych, jak i posiadaczy kart biznesowych. Pod tym pojęciem w regulaminie programu rozumiane są

karty umożliwiające jej posiadaczowi dokonywanie transakcji z rachunku firmowego przedsiębiorcy, i która jest używana w celach służbowych lub związanych z działalnością gospodarczą takiego przedsiębiorcy.

Uczestniczyłeś w programie Priceless Specials? Twoje punkty nie przepadły, Musisz jednak zweryfikować swoją kartę i zarejestrować ją w programie Bezcenne Chwile, by zostały do niego przetransferowane.

Promocje na zachętę

Co pewien czas organizowane są akcje promocyjne, w których można zdobyć punkty powitalne (na ogół o wartości 50-100 zł) lub bonusy za aktywność.

Czasem przygotowuje je Mastercard, a innym razem bank, który zaprasza do udziału w nich swoich klientów, prawo do zdobycia bonusów daje tylko karta kredytowa albo dowolny "plastik" z logo Mastercard zarejestrowany w programie. Wszystko zależy od regulaminu konkretnej promocji. Listę aktywnych promocji znajdziesz tutaj.

Jak zdobyć nagrody

Przystąpienie i korzystanie z programu Mastercard Bezcenne Chwile (d. Priceless Specials) jest bardzo proste. Sprowadza się do następujących kroków:

 1. Podstawowy warunek – musisz posiadać kartę płatniczą, której operatorem jest Mastercard (w grę wchodzi „plastik” z logo tego operatora, ale i Maestro). Pewnym ograniczeniem jest fakt, że musi być ona wydana przez jeden z banków współpracujących z Mastercardem przy realizacji programu. Są to: Alior Bank, Bank Pekao SA, BOŚ Bank, Citi Handlowy, Getin Bank, Grupa BPS i Bank BPS, mBank, Bank Millennium, Bank Pocztowy, Santander Bank Polska i Banki Spółdzielcze ze Spółdzielczej Grupy Bankowej.
  Uwaga: Niektóre "plastiki" z logo poniższych instytucji nie mogą być zarejestrowane w programie. Dowiesz się o tym już na wstępie procesu rejestracji po wpisaniu kilku cyfr z numeru karty.
  Banki i fintechy uczestniczące w programie Bezcenne Chwile
  Banki i fintechy uczestniczące w programie Bezcenne Chwile
 2. Krok drugi - przystąp do programu, wyrażając zgodę na udział w nim i akceptując jego regulamin. Wymaga on m.in. wyrażenia zgody na kontakty marketingowe Mastercard przynajmniej w jednej sposób: telefonicznie i/lub mailowo. Możesz to zrobić, podpisując umowę o korzystanie z karty w swoim banku, na stronie programu (strona jest obsługiwana przez aktualne wersje przeglądarek Chrome, Firefox, Internet Explorer oraz Safari) albo w aplikacji mobilnej (dostępne są jej wersje dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS).
 3. Rejestracja karty w Bezcennych Chwilach jest równoznaczna z otwarciem w ciągu 14 dni roboczych konta uczestnika, na którym będą gromadzone zdobyte przez Ciebie punkty.
  Uwaga: każdą kartę z logo Mastercarda musisz zarejestrować oddzielnie. Podczas logowania się na swoje konto w programie wybierasz tę, której stan punktów chcesz poznać i przechodzisz do informacji na jej temat (liczba punktów, historia ich naliczenia, informacje o punktach wygasających w najbliższym czasie).
 4. Wybierz nagrodę, która stanie się Twoim celem. Do wyboru masz 8 kategorii odpowiadających życiowym pasjom.
 5. Zbieraj punkty, płacąc kartami płatniczymi Mastercard u partnerów programu. Premiowane są transakcje dokonywane w Polsce i obowiązuje następujący przelicznik:
  5 zł wydane u Partnerów Programu = 2, 5 lub 8 punktów
  50 zł wydane w innych sklepach stacjonarnych i online = 1 punkt.
  Warto wiedzieć, że system przypisuje do danej karty nawet ułamkowe części punkty, proporcjonalnie do faktycznej kwoty wydatków, i na bieżąco je sumuje. Jako stan swojego konta zawsze zobaczysz liczbę "pełnych" punktów, które zgromadziłeś.
  Trzeba jednak zaznaczyć, że od powyższych reguł są wyjątki. Punkty nie są naliczane za transakcje dokonane w podmiotach o kodach MCC identyfikujących sprzedawcę, które są wymienione w "Zasadach przyznawania punktów". Są wśród nich m.in. drogerie, apteki, sklepy z alkoholem, instytucje finansowe, podmioty oferujące obstawianie zakładów. Punktów nie otrzymasz także opłacając kartą podatki, kupując żetony lub losy, czy wypłacając gotówkę z bankomatu
 6. Odbieraj nagrody i przeżywaj bezcenne chwile. Transakcji wymiany zdobytych punktów na nagrody możesz dokonać na stronie programu lub swojego banku. W pierwszej kolejności wykorzystywane są punkty zdobyte najwcześniej. Oferty specjalne zachowują swoją ważność tylko w trakcie ich trwania.

Program Bezcenne Chwile - partnerzy

Na liście partnerów Bezcennych Chwil figuruje blisko 100 podmiotów działających w różnych branżach. Są wśród nich zarówno duże sieci handlowe, firmy związane z transportem i gastronomią, jak i sklepy internetowe kierujące swoją ofertę do ściśle określonej grupy klientów. Dzięki temu każdy posiadacz karty Mastercard wydanej przez bank uczestniczący w programie ma szansę szybciej zdobywać punkty przy różnych okazjach.

Ile mam już tych punktów…

Informacje o liczbie zgromadzonych punktów i terminie ich ważności możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie programu (pamiętaj, że do każdej zarejestrowanej karty z logo Mastercarda punkty są przypisywane oddzielnie) lub w jego aplikacji mobilnej po zalogowaniu się na swoje konto.

Posiadacze kart Mastercard wydanych przez Alior Bank, Bank Pekao S.A., Banki Spółdzielcze SGB oraz fintech ZEN, mogą korzystać ze wszystkich funkcji programu Mastercard Bezcenne Chwile z poziomu aplikacji mobilnej swojego wydawcy. Bank Pekao S.A. oraz bank Citi Handlowy oferują dostęp do programu w swojej bankowości online. To duże udogodnienie dla uczestników programu, które pozwala im z łatwością zarządzać swoim kontem z poziomu smartfona, bez konieczności logowania się na stronie internetowej Programu.

Liczbę posiadanych punktów możesz też sprawdzić dzwoniąc do Centrum Programu.

Bazując na dokonanych wcześniej płatnościach bezgotówkowych, Mastercard określa preferencje zakupowe uczestnika programu i informuje go na bieżąco na jego koncie na stronie programu w zakładce „Oferty dla Ciebie” o najatrakcyjniejszych ofertach partnerów programu.

Sytuacje szczególne

Maksymalnie możesz mieć zarejestrowanych 10 kart. W ciągu roku w miejsce wyrejestrowanych "plastików" możesz wpisać 5 innych. Limit nie dotyczy sytuacji związanych z wymianą karty.

Gdy Twój "plastik" zarejestrowany w Bezcennych Chwilach stracił ważność i otrzymałeś od banku nową kartę, musisz ją samodzielnie "podpiąć" do swojego konta w programie a następnie skontaktować się z infolinią, by poinformować obsługę Bezcennych Chwil, że Twoja dotychczasowa karta o numerach końcowych xxxx została zastąpiona nową, o numerach yyyy i w związku z tym prosisz o transfer punktów. Musisz to zrobić w ciągu miesiąca od aktywacji nowej karty, dzięki czemu zostanie zachowana ciągłość naliczania punktów.

Z własnych doświadczeń wiemy, że niekiedy pracownicy banku wydający nowy "plastik", widząc, że posiadacz starej karty uczestniczy w Bezcennych Chwilach, podpinają do programu "debetówkę" czy "kredytówkę" przygotowaną do wysyłki. Wówczas system rejestruje gromadzone na niej punkty i zgłoszenie nowej karty do programu bez utraty punktów możliwe jest nawet po miesiącu.

Realizację wybranego celu możesz przyspieszyć płacąc u partnerów programu i korzystając z ofert specjalnych.

Co znajdziesz w katalogu

Katalog na internetowej stronie programu podzielony jest na 8 kategorii odpowiadających życiowym pasjom. Wśród nagród do wyboru znajdziesz m.in. vouchery na paliwo, bilety do kina, konkretne produkty, ale i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia. Wykaz nagród, jak i potrzebna do ich zdobycia liczba punktów mogą się różnić w zależności od banku.

Musisz pamiętać, że "cennik" nagród może ulec zmianie w czasie między określeniem przez Ciebie celu (nagrody jaką chcesz zdobyć), a momentem, gdy zgromadzisz potrzebną liczbę punktów. Możliwe więc jest, że będziesz musiał włożyć nieco mniej/więcej wysiłku w zgromadzenie potrzebnego "kapitału", by otrzymać nagrodę.

Współpraca z Allegro

We wrześniu 2021 r. jednym z partnerów programu stał się serwis Allegro, dzięki czemu punkty zdobyte w Bezcennych Chwilach można wymieniać na Monety Allegro oraz wykorzystać na zakup Pakietu Smart.
Z kolei w marcu 2022 r. pojawiła się możliwość wymiany Monet Allegro na punkty w Bezcennych Chwilach. Obowiązuje następujący przelicznik:

 • 10 Monet - 555 punktów
 • 20 Monet - 1110 punktów
 • 50 Monet - 2755 punktów

Po dokonaniu wymiany otrzymasz specjalny kod, który musisz wpisać w zakładce Moje konto -> Kody promocyjne po zalogowaniu się na stronie programu Bezcenne Chwile. Dzięki temu punkty zostaną dopisane do Twojego konta.

Specjalne nagrody dla klientów firmowych Aliora

Posiadacze kart biznesowych zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach wybierają nagrody z ogólnego katalogu. Wyjątkiem są klienci firmowi Alior Banku prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, dla których przygotowano dodatkowy, specjalny zestaw bonusów.

Są wśród nich m.in. kupony zniżkowe do wykorzystania u partnerów programu na towary/usługi przydatne w prowadzeniu biznesu (np. kupony na przejazdy taksówkami, voucher do jednej z sieci hoteli), a także nagrody rzeczowe (m.in. automatyczny ekspres do kawy, kamera internetowa, pokrowce na MacBooka).

Strefa Premium dla aktywnych

Jeśli w każdym z 3 kolejnych miesięcy wydasz jedną z kart Mastercard zarejestrowanych w programie Bezcenne Chwile po min. 3000 zł (5000 zł dla kart biznesowych), Mastercard zaprosi Cię do Strefy Premium. Ze związanych z nią przywilejów, czyli specjalnych nagród, będziesz mógł korzystać przez 12 kolejnych miesięcy. Aby utrzymać swój status wydawaj średnio 3000 zł (lub 5000 zł) miesięcznie (36 000 zł / 60 000 zł przez rok).

Gdybyś stracił status Premium, nie ma przeszkód, byś go odzyskał, jeśli wykonasz w 3 kolejnych miesiącach transakcje na wymaganą kwotę.

Ważne kwestie organizacyjne

Zanim zdecydujesz się na przystąpienie do programu Bezcenne Chwile (d. Priceless Specials), powinieneś wiedzieć jeszcze o kilku ważnych kwestiach organizacyjnych.

Jak dodać i usunąć kartę?

Dodanie karty do programu Bezcenne Chwile Mastercard jest możliwe na 2 sposoby. Pierwszy to wejście na stronę programu, wybranie opcji Zarejestruj i wpisanie 8 cyfr z numeru karty, by się upewnić, czy może ona uczestniczyć w Bezcennych Chwilach, a jeśli tak, to podanie innych wymaganych danych. Jeśli już uczestniczysz w programie, to po chwili karta będzie zarejestrowana i będziesz mógł zbierać na nią punkty.

Drugi sposób, dostępny w nielicznych bankach, to zaznaczenie w szczegółach karty widocznych po zalogowaniu się do bankowości internetowej, chęci przyłączenia jej do Bezcennych Chwil. Po wykonaniu tej czynności nie trzeba odwiedzać strony programu.

Okres ważności i konsolidacja punktów

Zgromadzone punkty mają okres ważności. Wygasają w dniu, w którym minęły trzy lata od dnia ich przyznania (wyjątkiem są oferty specjalne, w których określono inny termin ważności). Dzieje się to automatycznie, bez powiadamiania uczestnika o wygaśnięciu punktów.

Możliwa jest konsolidacja gromadzonych punktów, tj. przeniesienia ich z jednej karty na inną. Taka operacja może być zrealizowana jedynie w odniesieniu do kart wydanych przez ten sam bank, lecz nie jest dostępna dla klientów Getin Banku i Pekao SA. Dysponując kartami płatniczymi z dwóch różnych banków, nie możesz więc połączyć zebranych punktów, by szybciej odebrać nagrodę.
Z aktualnie obowiązujących "Warunków korzystania z aplikacji oraz portalu" wynika, że może być udostępniona opcja transferu zgromadzonych przez Ciebie punktów na rzecz innego uczestnika Bezcennych Chwil.

Regulamin programu przewiduje możliwość utraty punktów lub prawa do ich wymiany na nagrody, a także uniemożliwienie uczestnikowi korzystania z ofert specjalnych. Stosowny zapis wskazuje, że Mastercard może to zrobić między innymi w sytuacji, gdy dopuszczono się oszustwa w związku z korzystaniem z karty lub uczestnik programu handluje nagrodami otrzymanymi w jego ramach.

Rezygnacja z udziału w Bezcennych Chwilach

Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto w Bezcennych Chwilach wybierzesz Moje konto -> Moje dane i odznaczysz jedną z wymaganych zgód. Będzie to jednoznaczne z chęcią rezygnacji z udziału w programie. Nie stanie się to od razu, ale po 30 dniach. W tym czasie możesz przywrócić wcześniejsze ustawienia i tym samym Twoja rezygnacja zostanie anulowana.

Ramy czasowe i terytorialne

Można przyjąć, że program dotyczy jedynie transakcji dokonywanych na terytorium Polski i tylko na terenie naszego kraju są dostarczane nagrody. W aktualnej wersji regulaminu znaleźliśmy zapisy wskazujące na działanie programu także poza granicami naszego kraju, ale są one bardzo nieprecyzyjne. Odnośnie płatności nagradzanych punktami jest sformułowanie "w tym potencjalnie transakcji dokonywanych poza Polską – jeśli zostało to wyraźnie przewidziane w konkretnej ofercie", a przy zasadach dostarczenia nagrody zapisano takie słowa: "lub innego państwa na które Mastercard wyrazi zgodę."

Gdybyś zdecydował się na zamknięcie rachunku, do którego została wydana karta, na którą zbierasz punkty w programie Bezcenne Chwile (d. Priceless Specials), zostaniesz powiadomiony przez Mastercard, że od chwili otrzymania takiej informacji masz 30 dni kalendarzowych na wykorzystanie zgromadzonych punktów. Po tym terminie punkty przepadną, a Twój udział w programie zostanie zakończony.

W przypadku śmierci uczestnika programu zgromadzone przez niego punkty nie mogą być przeniesione na rzecz innego uczestnika. Po prostu tracą ważność.

Program nie ma terminu obowiązywania. Mastercard zastrzegł w regulaminie, że gdyby zdecydował się na jego zamknięcie, to poinformuje uczestników o tym fakcie z 30-dniowym wyprzedzeniem i określi zasady wykorzystania zgromadzonych punktów.

Opinie o programie Mastercard Bezcenne Chwile

Jak oceniamy program Mastercard Bezcenne Chwile? Ciekawy pomysł, z dobrodziejstw którego można korzystać w bardzo naturalny sposób, dokonując codziennych zakupów. Gama partnerów programu jest na tyle szeroka, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne, by odwiedzać te sklepy z danej branży, które uczestniczą w programie i płacić w nich kartami Mastercard lub Maestro. Zwracamy uwagę, że korzystanie z Bezcennych Chwil (d. Priceless Specials) można próbować połączyć z profitami płynącymi z korzystania z niezależnych programów rabatowych, np. dostępnym w aplikacji goodie.

Trzeba też pilnować, by okresowo wymieniać punkty na nagrody, gdyż po trzech latach od daty ich przyznania stracą swoją ważność (albo wcześniej, jeśli zdobyłeś je w akcji specjalnej).

Właśnie zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody, a nie odzyskiwanie gotówki na konto, to największy minus Mastercard Bezcenne Chwile. Kolejny, to gromadzenie punktów dla kart z każdego banku osobno. Oznacza to nie tylko konieczność kilkukrotnego logowania się w systemie (w przypadku zarejestrowania kilku "plastików"), ale i znacznie spowalnia zbieranie punktów, a tym samym odwleka w czasie możliwość wymiany ich na nagrody. Naszym zdaniem dwie karty, albo i więcej, w programie, to nie fanaberia, ale racjonalne działanie. Jeśli komuś potrzebnych jest kilka "plastików", to naturalne, że chce w pełni korzystać ze związanych z nimi możliwości. Zbieranie punktów osobno dla karty każdego banku tylko mu to utrudnia.

Wiele osób nie ma głowy ani cierpliwości do zbierania punktów. Zachęcamy, byś mimo wszystko, choć co pewien czas, zaglądał do katalogu nagród Mastercard Bezcenne Chwile. Może akurat trafisz na promocję, w której za zakup potrzebnej Ci akurat rzeczy, zgarniesz od razu tyle punktów, że natychmiast wymienisz je na nagrodę. Satysfakcja z ustrzelenia takiej oferty gwarantowana. Poza tym, będąc na bieżąco z informacjami będziesz wiedział, co robić, by mieć szanse na nagrody w loterii, która jest co kilka miesięcy organizowana dla płacących kartą Mastercard.

Komentarze

(91)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
6
6646
Gość

Rejestracja karty (citi) w programie, promocyjne punkty nabite (200%), odbiór nagrody przez specjalną stronę (trzeba wpisać mejla i hasło logowania do programu) zrobiony, info "Dziękujemy. Przyjęliśmy do realizacji, sprawdź wkrótce swoją skrzynkę". Od tygodnia cisza, sprawdzam spam itp. U mojej mamy kody wpłynęły na mejla nazajutrz choć "Odbiór nagrody" robiłem jej kilka minut po sobie. Rok temu odbierałem tak samo nagrodę za punkty z kartą alliora, poszło szybko. A teraz z kartą citi nic. Czy to się gdzieś reklamuje/przypomina komuś o wysłaniu tych voucherów?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@6646

Należy się skontaktować z infolinią programu Bezcenne Chwile. Być może doszło do wyczerpania puli kodów, na które chciałeś wymienić punkty a z powodu błędów technicznych system przeprocesował wymianę. Możliwe, że w adresie e-mail, który podałeś na stronie programu zrobiłeś literówkę. Kontakt z infolinią powinien przybliżyć Cię do rozwiązania zagadki.

Odpowiedz

T
Tomasz
Gość

NIE POLECAM PROGRAMU BESCENNE CHWILE PO PONAD MIESIĄCU OD REJESTRACJI ZGŁOSZENIA ŻE NIE NALICZAJA SIE PUNKTY CISZA I PUNKTÓW BRAK OSZUKUJĄ LUDZI

Odpowiedz

S
Sebastian
Gość

Czy warto zakładać osobne konta na inny adres e-mail dla każdej karty podpiętej do Bezcennych Chwili, jeśli na taką kartę oferowana jest promocja powitalna? Czy Bezcenne Chwile ogarną i punkty zostaną naliczone poprawnie? Wolałbym nie zawracać sobie głowy różnymi kontami, ale też chciałbym być pewny, że punkty zostaną naliczone.

Odpowiedz

B
bankowicz
Gość
@Sebastian

Ja tak robiłem, bo każdą kartę rejestrowałem właśnie przy okazji jakiejś promocji, i punkty wpadały :)

Odpowiedz

T
TWiecen
Gość

Promocja promocją... nagrody nagrodami... a instytucje finansowe tylko się cieszą... Po pierwsze - ludzie odchodzą sami od gotówki, po drugie - ludzie sami dają Instytucjom szczegóły dot. swojego życia. Czytaliście, że wyrażacie zgodę na wgląd do wszystkich Waszych transakcji?

Daleki jestem od teorii spiskowych...ale zobaczcie co działo się w Kanadzie kiedy ludzie protestowali z jakiegoś tam powodu: po prostu wyłączyli im karty. Nie masz gotówki=nie zrobisz zakupów ;) Tak więc płatność kartami to wygoda, sam korzystam ale to trochę za daleko chyba już idzie...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@TWiecen

Można powiedzieć, że chcąc płacić coraz szybciej, otrzymywać coraz bardziej spersonalizowane oferty, sami się godzimy na to, by instytucje finansowe zbierały o nas coraz więcej informacji.

Zaprezentowana przez Ciebie wizja blokowania kart osób "niepokornych" jest teoretycznie możliwa. Podobnie jak opcja zmuszenia ludzi do wydania w pewnym czasie określonej kwoty, bo później stracą część oszczędności. Miejmy nadzieję, że do tak skrajnych sytuacji nie dojdzie, że instytucje finansowe będą wykorzystywały zebrane informacje tylko do celów marketingowych. I to jak najczęściej z korzyścią dla nas, przysyłając informacje o atrakcyjnych rabatach i promocjach ?

Odpowiedz

A
Adam
Gość

System od pazdziernika nie działa automatycznie. Za każdym razem trzeba ich prosić mailowo o kupon. Czas oczekiwania nawet miesiąc...

Odpowiedz

V
Violetta
Gość

Za każdym razem to samo . Znów odebrałam nagrodę i czekam za kodem już tydzień. Dzwonię na infolinię i nadal nic

Odpowiedz

B
Błażej
Gość

Warto dodać, że nie wszystkie karty Mastercard można zarejestrować w programie. Mam taką sytuację z kartą mBank której nie da się zarejestrować do tego programu.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Błażej

Tak, to prawda, są karty, które nie mogą uczestniczyć w Bezcennych Chwilach. Dobrze, że Mastercard już na wstępie pozwala zweryfikować, czy dana karta może być zarejestrowana w programie. Dopisałem w tekście fragment o tych "wyjątkowych" kartach.

Odpowiedz

G
Gregorius
Gość

Czy płatność taką kartą MasterCard w bezcennych chwilach poprzez GooglePay jest wliczana do programu i otrzymuje na nią punkty?

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
@Gregorius

ja płacę tylko w ten sposób i zawsze mi liczy

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Gregorius

Tak, bo płatność telefonem (np. GooglePay, Apple Pay) to też płatność tą kartą, a sam "nośnik" (czy plastik, czy telefon) nie ma w tym wypadku znaczenia.

Odpowiedz

A
Ania
Gość

a jak można wyrejestrować kartę z programu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Ania

Przejdź do zakładki Moje konto --> Moje dane. Tam znajdziesz obowiązkowe zgody. Odznaczenie którejkolwiek z nich spowoduje wycofanie zgody na uczestnictwo w programie.

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Aldona Derdziak

ok, dzięki za podpowiedź :) zobaczymy za 30 dni czy rzeczywiście karty wyrejestrowali

Odpowiedz

B
Bogdan
Gość

Generalnie nie warto, po chwili zbierania u partnerów wyliczyłem że rok moich obrotów (trochę ponad 100k), tylko u partnerów to byłoby maksymalnie 600 PLN choć bardziej prawdopodobne 300 PLN. Toż już payback bardziej się opłaca.

Odpowiedz

A
Amadeusz
Gość

Zanim się zarejestruje, to zapytam, gdyż wcześniej z żoną nie braliśmy udziału w takich promocjach czy akcjach lojalnościowych. Zakładając, że robimy zakupy na 1000zł /miesięcznie, bo na zmianę z żoną płacimy, więc nie zawsze ta biorąca udział w programie karta będzie użyta, to pytanie czy przy takich klasycznych zakupach w większości czasu w popularnych marketach, bez korzystania i robienia zakupów u partnerów programu bezcenne chwile, to czy jednak warto i czy jest szansa, aby uzbierać na coś sensownego lub praktycznego dla rodziny z dzieckiem w tym czasie, żeby punkty nie przepadły? Z góry będę wdzięczny na szczerą odpowiedź.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Amadeusz

Mam w tym programie kilka kart i szczerze, to z tej, którą płacę na największe kwoty, punktów jest niewiele... Najlepiej poczekać z rejestracją karty na jakąś promocję dla nowych klientów, wtedy jednorazowo wpada zwykle kilka tysięcy punktów. Do tego są też oferty przyspieszające zbieranie, ale one dotyczą niektórych sklepów.

Odpowiedz

E
Ewa
Gość

Jaka minimalna kwotę trzeba wydać miesięcznie na płatności aby były naliczone punkty ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Ewa

Każde 5 zł wydane u Partnerów Programu to 2, 5 lub 8 punktów

50 zł wydane w innych sklepach stacjonarnych i online = 1 punkt

Odpowiedz

M
Maciek
Gość

Obecny przelicznik w sklepach nie będących partnerami programu to *50* zł = 1 punkt. Czyli trzeba wydać >150 tys. zł, by dostać nagrodę o wartości 50 zł.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Maciek

Program lojalnościowy ma to do siebie, że zwykłe, codzienne korzystanie z karty jest nagradzane bardzo skromnie, trzeba faktycznie bardzo wiele wydać, by zasłużyć na nagrodę. Uczestnictwo w Bezcennych Chwilach ma skłaniać do uczestnictwa w różnego rodzaju akcjach promocyjnych i dokonywania zakupów u partnerów. Dzięki temu punkty można zgromadzić w znacznie krótszym czasie, wydając znacznie mniejsze kwoty, niż ta wspomniana przez Ciebie.

Odpowiedz

B
Brawo
Gość
@Maciek

Hahahaha matematyka nie kłamie:D :D dzięki za obliczenia, chyba nie zainteresuje się tematem :)


Odpowiedz

G
Gjj
Gość

Pekao SA to oszusci. Nalicza tylko 2400 pkt a nie 3600 pkt jak obiecuja. Trzeba reklamowac, mi z miesiecznym opoznieniem naliczyli brakujace punkty. Zona miesiac od zlozenia reklamacji i dalej zero odezwy. Warto byloby ostrzec ludzi przed nieuczciwymi praktykami banku pekao sa

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Czy da się połoczyć punkty dwóch kart płatniczych tego samego banku,bo zastrzeżona jest jedna z nich

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Marek

Zakładam, że obie karty uczestniczyły w programie i były na nich gromadzone punkty.

Jeśli jedna z kart jest "następczynią" poprzedniej, która została zastrzeżona lub upłynął termin jej ważności, to nie ma z tym żadnego problemu. Trzeba zgłosić się jedynie na infolinię Bezcennych Chwil, konsultant zweryfikuje Twoją tożsamość, ustali o jakie karty chodzi i przyjmie odpowiednią dyspozycję. Ta opcja dostępna jest dla klientów wszystkich banków, których karty można podpiąć w programie.

Problemów nie powinno być też z połączeniem punktów z kart tego samego banku, które działały niejako "równolegle", np. "debetówka" i "kredytówka". W tym przypadku też trzeba się skontaktować z infolinią programu i złożyć odpowiednią dyspozycję. Taka opcja nie jest dostępna dla klientów Getin Banku i Pekao. Ich klienci nie mogą skonsolidować punktów z dwóch kart na jednej z nich.

Odpowiedz

M
Magda
Gość
@Krzysztof Duliński

bez składania dyspozycji też się da :) mam 2 przypadki: 1) zastrzegałam kartę Citi, wydali nową, obie mam zarejestrowane punkty widzę łącznie 2) w pekao mam podpięte 2 karty debetowe, tutaj też punkty widzę łącznie

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Magda

Dzięki za informację. Organizacja programu w poszczególnych bankach jest tak różna i zmienna, że każdy sygnał jest cenny.

Odpowiedz

J
jakub
Gość

Miałem 3600 punktów wybrałem 20 zł na google play pisało że wyślą sms z kodem zajmie to kilka godzin i jest trzeci dzień a nadal nie ma sms

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@jakub

Próbowałeś wyjaśnić sprawę na infolinii?

Odpowiedz

M
Małgorzata
Gość

Po wpisaniu kodu vouchera na HBO pojawił się komunikat że nie może zostać wykorzystany. Odesłana zostałam do obsługi klienta

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Małgorzata

Pozostaje reklamacja. Ogólnie z kodami HBO bywają problemy. Często osoby, które były wcześniej klientami HBO nie mogą zrealizować vouchera.

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość

Naliczenia punktów są bardzo małe - większość nagród jest nieosiągalna. Odbiór nagród nie działa. Nie da się odebrać voucherów. Próbowałem odebrać douglas.pl oraz merlin .pl - w obu przypadkach serwis wyrzuca komunikat "Wybrany cel nie jest dostępny - wybierz inny z katalogu". W obu przypadkach mam wystarczającą ilość punktów - pokazuje mi stopień realizacji celu na powyżej 100%.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Dariusz

Faktem jest, że problemy techniczne nie są rzadkością w Bezcennych Chwilach. Bywa, że nagroda jest widoczna, a tak naprawdę nie jest już dostępna, albo po prostu coś szwankuje i nie da się jej odebrać. Wtedy najlepiej zrobić screena z ekranu, że taka nagroda była widoczna, a system nie chciał jej przyznać i pisać reklamację do operatora programu, czyli firmy Arvato.

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Dariusz

A mi się udało zatankować na Circle płacąc bonem :)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Jan

Gratulujemy! :)

Odpowiedz

A
Agnieszka
Gość

Badziewie. Odebrałam nagrodę a wpisując otrzymany kod na stronie W.Kruk wyskakuje mi informacja "Kod nie istnieje"

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Agnieszka

Być może to problem po stronie sklepu. Kontaktowałaś się z jego pracownikami?

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Chciałem sprawdzić czy to działa. Miałem dostać kod po paru godzinach a tu doba mija i o kant d**y to rozbić.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Krzysztof

Czasem mogą występować problemy - kontaktowałeś się z infolinią Bezcennych Chwil?

Odpowiedz

J
Jacek
Gość

Wybrałem cel: HBO GO na 30 dni. Kod do vouchera miał być przesłany za kilka godzin. Został przesłany po kilkudziesięciu. To nawet nie jest najgorsze. Po wpisaniu kodu vouchera na stronie HBO okazało się że został już przez kogoś wykorzystany. Myślałem, że coś źle wpisuje i skontaktowałem się z konsultantem HBO. Potwierdził że kod już ktoś wykorzystał i poradził aby kontaktować się z przedstawicielami Mastercard . Zadzwoniłem na telefon kontaktowy podany na stronie "Bezcenne chwile". Pani powiedziała, żeby napisać maila i załączyć print scrina z informacją HBO że kod został już wykorzystany, a Oni szybko wyjaśnią sprawę. Tak zrobiłem. Czekam, czekam ..... i nic, nie wyjaśniają szybko. Druga sprawa: wszedłem na stronę "Bezcenne chwile" i zmieniłem cel, który Sami chyba w moim imieniu przyjęli. Po kilku dniach ponownie wszedłem na stronę i co? Cel był taki jak przed zmianą. Nie rozumiem. Słaby ten program i jedna wielka ściema!!!!!

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Jacek

Zmiana celu to znany problem Bezcennych Chwil, sama często się tym irytuję. Podejrzewam, że każdych nagród jest określona pula i system automatycznie wybiera inny, jeśli cel nie jest dostępny.

Odpowiedz

S
Sławko
Gość

Niestety nie informują np mailowo ze zaraz punkty powitalne wygasną i jeżeli ich nie zdążysz wydać to przepadną. Tak np mi przepadło 60pln powitalnych z Santandera bo akurat nagrody były badziewne i chciałem zaczekać na coś bardziej sensownego niż cegiełka albo epik abonament a na te lepsze jeszcze mnie stać nie było i taki to jest program. Przy okazji dzwoniąc do bezcennych chwil jakość połączenia jest rak beznadziejna że nie da się zrozumieć co ta pani tam mówi...Program nue umożliwia wylistowanuia historii wydatkowanych punktów nie wiedzieć czemu ...bo przecież te punkty są moją własnością i chcę wiedzieć na co poszły i czy na pewno dobrze podliczyli. Czasem nagroda idzie kilka dni. Idea programu fajna ale widać że im nie zależy by klient był bardzo zadowolony.Szkoda. numer z 2 miesięczną ważnością punktów z Santandera to kop poniżej pasa...kto by to pamiętał....żenujące. Mogliby przypominać tak samo jak potrafią rozsyłać reklamy.Sama Prawda

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Sławko

Niestety, ale potwierdzam powyższe minusy wspomniane przez Sławko.

1. Punkty promocyjne często mają okres ważności i korzystając z danej oferty należy na ten fakt zwracać uwagę. Dla przykładu w promocji 6800 pkt. powitalnych w Alior Banku w regulaminie widnieje zapis:

Punkty przyznane w ramach Nagrody ważne są przez 2 miesiące od dnia zasilenia Rachunku Programu. Po upływie tego terminu niewykorzystane Punkty, bez konieczności składania przez Mastercard lub Partnera jakichkolwiek dodatkowych oświadczeń woli 3 www.bezcennechwile.pl lub dokonywania dodatkowych czynności prawnych, bezpowrotnie wygasają (zostaną odjęte od salda Punktów na Rachunku Programu).

2. Nie ma żadnych przypominajek, że punkty za chwile tracą ważność. Warto sobie zapisać ten fakt w kalendarzu i samemu pilnować.

3. Zdarza się, że w programie może zabraknąć nagród, na których nam zależy. Tutaj jedyne co mi przychodzi na myśl, to sprawdzanie np. co tydzień, czy coś nowego się nie pojawiło...

4. Jakość połączenia z infolinią Bezcenne Chwile jest zwykle słaba. Polecam korzystać z maila: [email protected]

5, Czas przyznania nagrody wynosi do 48h od jej wybrania.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Sławko

Fakt, operator programu Bezcenne Chwile nie informuje o zbliżającym się terminie wygaśnięcia punktów promocyjnych - wynika to z zapisów regulaminu. Trzeba tego samemu pilnować, niestety.

Co do jakości połączeń z infolinią i historii punktów - też pełna zgoda. Z własnych doświadczeń wiemy, że rozmowa z infolinią czasem przypomina pogawędkę z "ufoludkiem" (kosmiczny podźwiek), a historia punktów nie jest widoczna. Mastercard nieustannie zapewnia, że pracuje nad dopracowaniem szczegółów, ale jakoś postępów tych działań nie widać. Szkoda, bo to faktycznie fajny pomysł na zachęcenie ludzi do korzystania z transakcji bezgotówkowych.

Odpowiedz

Z
zako
Gość

Przyznali mi co prawda punkty ale mam problem z wyborem nagrody, klikam i pisze że nagroda jest niedostępna. To dziwne bo obok nagrody jest informacja że są jeszcze 4. Ktoś wie jak zgłosić reklamację?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@zako

Najlepiej skontaktować się z infolinią pod numerem (+48) 616 646 010.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@zako

Albo mailowo: master[email protected]. Warto zadbać o pisemny ślad złożenia reklamacji.

Odpowiedz

S
Sławko
Gość
@zako

To celowe zagranie. Nic jie zareklamujesz. Ja tak miałem z bonem 50pln na paliwo. Jest ale nie ma. Zadzwoniłem i pani wyklepała że to błąd i że zaraz to zniknie bo tej nagrody nie ma.....Pojawiła się 2 tygodnie później z tym że mi punkty przepadły bo straciły ważność i tyle z tego wyszło.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Uzbierałem punkty na mój cel w ciagu kilku tygodni. Dostalem maila, że mogę odebrać swoją nagrodę. Wchodzę na swoje konto, a tam proponują mi zupełnie inną nagrodę, niż ta, na którą zbierałem punkty. A mojej nie ma. Robienie ludzi w bambuko. Likwidacja konta i karty w trybie natychmiastowym. Nie trawię oszustów.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Paweł

Nagrody w Bezcennych Chwilach co jakiś czas się zmieniają. Może po Black Friday i ostatnich promocjach Mastercarda zabrakło im "towaru". Dziś sam chciałem zakupić kody na doładowanie Skycash, ale ich nie było. Warto poczekać i sprawdzić za jakiś czas.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Mam pytanie czy doładowaniem z orange doładuję orange flex i ewentualnie jak?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Robert

W katalogu nagród znajdziesz wskazówki, jak wykorzystać konkretną nagrodę.

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@Aldona Derdziak

Witam ale jako takich wskazówek nie ma.Kodem który przyjdzie w sms mogę doładować telefon tylko nigdzie nie ma żadnego regulaminu że mogę doładować orange flex.W aplikacji flex jest opcja wpisania kodu promocyjnego ale nie wiem czy zadziała z kodem Bezcennych Chwil.Ogólnie powinno być wszystko wyjaśnione żeby nie było niedomówień albo rozczarowań.Mogę wziąć np. ten kod do orange i jak nie zadziała to co mi po nim.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Robert

Sądzę, że z tak szczegółowym pytaniem powinieneś się zwrócić do konsultantów z infolinii Bezcennych Chwil. My niestety nie dysponujemy tego typu informacjami.

Odpowiedz

A
Ania
Gość

zamówiłam wczoraj wieczorem bon 50 zł do allegro ale do tej pory nie przyszedł mi sms z nagrodą :/

Odpowiedz

A
Agnieszka Magdziarz
Menadżer Serwisu
@Ania

Miałam podobną sytuację, rozmawiałam wtedy z konsultantem bezcennych chwil i przekazanie nagrody maksymalnie może im zająć 48h; jeżeli do tej pory się nie pojawi kod warto zadzwonić na infolinię :)

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Agnieszka Magdziarz

jest :) 24h im to zajęło

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Ania

Super! Dobrze, że skrócili czas niepewności i możesz już się cieszyć z nagrody. ?

Odpowiedz

R
Ronaldo
Gość

Mam zamiar dokonać zakupu doładowania za punkty z bezcenne chwile. Chcialbym mieć pewność że przedłuża ważność konta

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Ronaldo

A dlaczego ma nie przedłużać? Doładowanie to doładowanie przecież.

Odpowiedz

J
Jasna
Gość
@paladinek

A jak właściwie można odebrać takie doładowanie? Przysyłają kod doładowujący na maila czy jakoś inaczej?

I jaką można mieć pewność, że kod nie został już wykorzystany? :) 

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jasna

Kod jest przesyłany w sms-ie.

Organizatorem Programu Bezcenne Chwile jest Mastercard, tak poważne firma nie może sobie pozwolić na oferowanie "fałszywych" kodów. W razie kłopotów z doładowaniem łatwo ustalić, kiedy kod został wysłany do uczestnika programu i kiedy nastąpiła próba jego aktywacji.

Odpowiedz

J
Jasna
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję, dopiero zaczynam przygodę z tym programem i nie wiem jak to działa

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Jasna

Cieszę się, że mogłem pomóc. W tym programie jest trochę specyficznych rzeczy, które nie zawsze są jasne dla "początkujących", więc służymy pomocą.

Odpowiedz

A
Adrian
Gość

Czy jest na stronie gdzieś opis najnowszej promocji- 6800 punktów za rejstrację karty Alior Banku w Bezcennych Chwilach?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Adrian

Jeszcze nie, ale dziś się pojawi :)

Odpowiedz

M
Magda
Gość

Zakupy w drogeriach się nie liczą?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Magda

Tak wynika z regulaminu programu :(

Odpowiedz

R
Radosław
Gość

Czy karta kredytowa Alfa/Impresja też się w to wlicza? Millenium ma chyba jakby odrębny moneyback dla tych kart. To się łaczy?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Radosław

Bank Millennium zwraca posiadaczom kart kredytowych Alfa/Impresja 5% wydatków w sklepach, które są partnerami danej "kredytówki". To bonus zupełnie niezależny od programu Bezcenne Chwile, którego organizatorem jest Mastercard.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że z logo Mastercard występuje tylko karta Impresja.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

Miałem konto w Priceless Specials. Teraz po rebrandingu loguję się do Bezcenne Chwile i co prawda widzę wszystkie swoje karty po zalogowaniu, ale nie mogę się między nimi łatwo przełączać. Muszę się wylogować, zalogować ponownie i wybrać inną kartę. Jest to irytujące.

Odpowiedz

N
Nerwus
Gość

Hej, czy te punkty są naliczane od razu po zrobieniu zakupów czy z opóźnieniem? Bo czekam już drugi tydzień i nic... żadne punkty mi nie przybyły :-(

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Nerwus

Zacznijmy od ustalenia faktów: czy zarejestrowałeś kartę w Bezcennych Chwilach, możesz zalogować się do programu i widzisz w nim kartę, którą rejestrowałeś? Jeśli wszystko jest OK, a mimo to nie widzisz żadnej transakcji kartą i punktów, to proponuję kontakt z obsługą programu (dane kontaktowe są widoczne po zalogowaniu w zakładce Kontakt) i wyjaśnienie sprawy.

Z mojego doświadczenia wynika, że punkty pojawiają się bardzo szybko. Po prostu odnotowywana jest transakcja kartą i automatycznie jest ona przeliczana na odpowiednią liczbę punktów, z uwzględnieniem części ułamkowych, co jest widoczne w historii. Na koncie podawane są natomiast pełne punkty.

Odpowiedz

D
Dziadostwo
Gość

Dziadostwo, korzystałem z programu visa i było różnie. Bank zmienił mi kartę na mastercard i co okazało się że trzeba mieć kartę kredytową. Także mastercard w ofercie dyskryminuje posiadaczy karty debetowych

Odpowiedz

A
Andrzej
Gość
@Dziadostwo

Kłamstwo. Mam debetową i normalnie jestem w programie.

Odpowiedz

Ś
światłowid
Gość

Cześć! :) czy ktoś tu się orientuje w takiej sprawie. Uczestniczyłem w Priceless Specials, czy teraz muszę na nowo się rejestrować w tym nowym programie??

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@światłowid

Zmiana nazwy na Bezcenne Chwile miała być okazją do zintegrowania wszystkich kart zarejestrowanych przez daną osobę w Mastercard Priceless Specials (MPS) w jednym miejscu. Wg założeń, posiadacz karty zarejestrowanej w programie powinien upewnić się, czy jest ona zarejestrowana w Priceless Specials na stronie Bezcennych Chwil i utworzyć na niej swój profil.
"Sprawdzając" w identyczny sposób kolejną kartę powinien mieć możliwość zalogowania się na utworzony wcześniej profil, co oznaczałoby "dodanie" tej drugiej karty do Bezcennych Chwil. Tym samym na stronie Bezcennych Chwil można by widzieć wszystkie swoje karty zarejestrowane wcześniej w MPS
Niestety wciąż to nie działa poprawnie, często są też kłopoty z podglądem historii punktów.

Krótko mówiąc - nie trzeba się ponownie rejestrować. Trzeba tylko doprowadzić do utworzenia swojego profilu na Bezcennych Chwilach i dać systemowi szansę na przeniesienie kart z MPS do Bezcennych Chwil
Chcąc wymienić punkty, podejrzeć ich historię, możliwe jest logowanie się do swojego konta w Mastercard Priceless Specials (MPS) po "staremu".

Odpowiedz

B
Bartłomiej Lipiński
Gość

Moje zainteresowanie programem zdecydowanie osłabło po tym jak doczytałem, że premiowane są tylko wydatki na terenie Polski. Używam Mastercard World, oczywiście za granicą, i nic z tego nie mam. Program jest ale go nie ma, trochę słabe.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Bartłomiej Lipiński

Dziękujemy za opinię. Trudno się nie zgodzić z tym co piszesz.

Odpowiedz

A
Ania W
Gość
@najlepszekonto.pl

Początkowo oferta nagród była dla mnie bardzo ciekawa. Teraz przejrzałam stronę i nie było w czym wybierać. W kulinariach 4 bezsensowne gadżety, w rozrywce czy muzyce też nic interesującego, w zakupach niebogato.

Odpowiedz

G
Grzegorz
Gość

Jestem w Priceless Specials z mBanku od kilku dni. Już wiem dlaczego bez zalogowania się nie można poznać nagród programu... bo są masakryczne. Albo jakieś noże, plecaczki, albo kupony do kilku sklepów. Oferta bardzo słaba, nie polecam!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Grzegorz

Niektóre nagrody istotnie mogą nie zachwycać, ale kupony rabatowe czasem się przydają :)

Odpowiedz

U
user1
Gość

"doładowanie telefonu u jednego z sześciu operatorów"

Jacy to operatorzy? Ciężko znaleźć na ten temat informacje.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@user1

Oto lista operatorów:
1. Orange
2. Play
3. Plus
4. T-Mobile
5. Virgin Mobile
6. Heyah

Ich lista znajduje się na stronie programu, widoczna jest po zalogowaniu się

Odpowiedz

A
Anna
Gość

Bzdura, zasady tego konta są niekorzystne dla klienta, oszczędzanie punktów trwa wiecznie, od ponad roku zbierałam punkty w programie, gdy już chciałam je wymienić na nagrodę okazało się p, ze „zgodnie z regulaminem” zabrali mi polowe z nich!!! Dzwoniłam na infolinie, a tam panienka, potwierdziła mi „złodziejska” praktykę programu. Rezygnuje z niego, kart, płatności i konta w Santander. Nie dam się już naciągać tym naciągaczami!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Anna

Rozumiemy Pani rozgoryczenie, jednak każdy program lojalnościowy ma swoje zasady i często zebrane punkty tracą ważność. Jeśli program nam nie odpowiada, istotnie lepiej z niego zrezygnować.

Odpowiedz

K
Klient
Gość
@najlepszekonto.pl

Ad odpowiedź do Pani Anny, Droga Redakcjo, rekomenduję poczytanie na czym polega CX. Życzę powodzenia.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Klient

WDYM? :)

Odpowiedz