BP


1 opinia o BP
BP

To trzecie pod względem wielkości przedsiębiorstwo petrochemiczne na świecie, notowane na giełdach londyńskiej i nowojorskiej. Spółka działa nieprzerwanie od 1909 r. i posiada prawie 22 600 stacji paliwowych na całym świecie. Roczne obroty koncernu wynoszą ponad 300 miliardów dolarów.

Produkty finansowe w BP


Karty paliwowe w BP

Karta paliwowa BP

BP
 • Wystawca karty
  BP

 • Sieć stacji
  24 000

 • Dodatkowe produkty
  TAK

 • Dodatkowe korzyści
  TAK

W Polsce BP rozpoczęło działalność w 1991 roku. Cztery lata później otworzyło swoją pierwszą stację benzynową, a w 2001 zakupiło sieć stacji Aral, dzięki czemu zyskało pozycję lidera wśród zagranicznych koncernów paliwowych w naszym kraju. Koncern oferuje 4 różne karty transportowe przeznaczone dla firm posiadających rozbudowaną flotę samochodów osobowych i/lub ciężarowych oraz małych jednoosobowych działalności gospodarczych.

Opinie: BP

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
Wojciech
Gość

Dzień dobry wszystkim, karty paliwowe BP rozliczanie ich to tragedia i porażka. Współpraca z tą firmą powinna być zakazana ustawowo. Od momentu zmiany siedziby firmy ani nie przysyłają faktur na skrzynkę mailową a na portalu klienta generują się z 2-3 dniowym opóźnieniem albo wcale co powoduje, że mają Państwo czas na zapłatę 4 dni ( łatwo się spóźnić z płatnością ). Przypomnę, że to nie za ich środki finansowe płacicie za paliwo tylko musicie swoje pieniądze wpłacić jako depozyt do nich wg przyznanego limity. ( w Orlenie otrzymałem bez problemu limit taki sam jako kredyt kupiecki nie wymagali depozytu a cała procedura przyznania kart, kontakt telefoniczny, mailowy są wzorowe ) Ale najlepsze zostawiłem na koniec. Działania tej firmy, która zapewne ma kłopoty finansowe od tego roku to jest od stycznia 2024 to już katastrofa. Za przysłanie maila z upomnieniem o braku zapłaty w terminie wystawiają fakturę " REKOMPENSATA ZA ODZYSKANIE NALEŻNOŚCI " UWAGA 40EURO I TO FAKTURA BEZ PODATKU VAT ALE ABYŚCIE DOSTALI ZWROT TO MUSICIE PRZEDSTAWIĆ ZAŚWIADCZENIE, ŻE TO JEST WASZE KONTO TO PO PIERWSZE I NA DODATEK TO KONTO MUSI BYĆ PŁATNIKA PODATKU VAT PARADOKS PO PROSTU NIE MAJĄ KASY I UTRUDNIAJĄ. W dniu 5.03.2024r. zażądałem natychmiastowe rozwiązanie umowy i tu następna niespodzianka poinformowali mnie, że przyjęli zgłoszenie i się wkrótce ze mną skontaktują do dnia dzisiejszego tj. 11.04.2024r zero reakcji poza oczywiście natychmiastową blokadą kart paliwowych. Nie wiem kiedy nastąpi rozwiązanie umowy telefonicznie dowiedziałem się, że podobno wpłacone środki finansowe zwrócą na moje konto do 60 dni co jeszcze nie nastąpiło. Należności uregulowałem i karty odblokowali ale w dniu dzisiejszym otrzymałem ponownie wezwanie do zapłaty 2 razy po 40 EURO w związku z tym sam natychmiast zablokowałem wszystkie karty. Także proponuję wszystkim użytkownikom tych beznadziejnych kart nosić przy sobie komputer lub inne urządzenie, w którym będziecie mogli ściągnąć sobie od tych naciągaczy fakturę i natychmiast ją opłacić. Cztery razy po 40 EURO spowodowało, że ten niby upust na litrze paliwa to bzdura. Raz się spóźnicie i upust z ok. 3400litrów paliwa nie pokrywa " REKOMPENSATA ZA ODZYSKANIE NALEŻNOŚCI " Pozdrawiam Serdecznie i ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TĄ firemką.

Odpowiedz