29 listopada 2020 r. nastąpiło połączenie T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. Obsługę Twoich produktów kontynuuje Alior Bank.

T-Mobile Usługi Bankowe


22 opinie o T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe

Informacje o T-Mobile Usługi Bankowe

Prezes zarządu: Iwona Duda (p.o.)
Siedziba: Warszawa 00-807, Al. Jerozolimskie 94 00-807
Data założenia: 2014 r.
Infolinia - klienci indywidualni 19 506 lub (12) 370 71 00
Kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł
Infolinia - mikro i małe firmy -
NIP: 107-001-07-31
Kod BIC/Swift: ALBPPLPW

T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to efekt strategicznej współpracy dwóch silnych podmiotów na polskim rynku: T-Mobile – operatora komórkowego oraz Alior Banku – jednego z bardziej innowacyjnych banków w naszym kraju. Nowa instytucja działa na rynku od 2014 r. i zastąpiła popularny Alior Sync. Usługi nowego banku skierowane były do klientów wszystkich sieci komórkowych, chociaż w założeniu to właśnie abonenci T-Mobile mieli otrzymać dodatkowe korzyści ze współpracy ze swoim operatorem.

Sesje ELIXIR w T-Mobile Usługi Bankowe

Rodzaj sesji Godziny
Sesje wychodzące 08:20 12:20 15:20
Sesje przychodzące 11:00 15:00 17:00

Konta osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe

Klienci detaliczni TMUB mają do wyboru dwa rachunki osobiste: Konto Freemium oraz Konto Premium. Oba ROR-y oferują podobne usługi dodatkowe, jednak dość znacznie różnią się parametrami, a także zakresem promocji moneyback.

Konto Freemium to rachunek stosunkowo tani: jego prowadzenie jest bezpłatne, a opłaty za kartę debetową można uniknąć, wykonując transakcje plastikiem na łączną kwotę min. 200 zł. Darmowe są także 3 wypłaty z bankomatów i 1 wpłata do wpłatomatu (za pozostałe operacje trzeba już zapłacić). Ponadto posiadacze konta mogą zyskać 5% moneybacku za transakcje kartą debetową lub Blikiem - maksymalny zwrot z moneybacku wynosi 15 zł miesięcznie, czyli 180 zł rocznie.

Z kolei Konto Premium dedykowane jest klientom, którzy aktywnie posługują się kartą. W przypadku tego ROR-u mamy do czynienia z dość wysoką opłatą za prowadzenie rachunku (18,90 zł), jednak możemy zostać z niej zwolnieni, o ile przeprowadzimy transakcje plastikiem na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Co więcej, spełnienie tego warunku umożliwia również otrzymanie zwrotu za zakupy w wysokości 25 zł miesięcznie (300 zł w ciągu roku). Kolejnym atutem konta są bezpłatne nielimitowane wypłaty z bankomatów i brak opłat za korzystanie z karty.

Dodatkowe usługi bankowe w TMUB

Posiadacze obu ROR-ów mogą też skorzystać z kilku przydatnych udogodnień. Do najciekawszych z nich należy zaliczyć: przelewy na Facebooku i Autouzupełnianie (usługę umożliwiającą automatyczne przelewanie nadwyżki środków na powiązane z rachunkiem konto oszczędnościowe).

TMUB udostępnił też swoim klientom naprawdę szeroki wachlarz płatności mobilnych (Blik, Google Pay, Apple Pay, FitBit Pay oraz Garmin Pay) oraz promocyjne konto oszczędnościowe. Nowi klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą zyskać 3% dla kwot do 50 tys. zł przez pierwsze 3 miesiące, zaś obecni klienci - 1,5% dla tej samej kwoty, jednak muszą zapewnić wpływ wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium na konto osobiste.

Rachunek oszczędnościowy prowadzony jest w złotówkach oraz w czterech walutach obcych: EUR, USD, GBP, CHF. Warto jednak podkreślić, że podwyższone oprocentowanie obowiązuje tylko na koncie w PLN.

Bank zaoferował swoim klientom kilka innych profitów. Na uwagę zasługują liczne zniżki i rabaty, w tym 20% bonus za doładowanie telefonu dla klientów T-Mobile na kartę, Heyah, MIX oraz Heyah MIX z T-Mobile konta.

Bankowość elektroniczna dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Dostęp do oferty banku jest możliwy za pośrednictwem bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej T-Mobile Bankowe. Korzystając z tych platform można łatwo i wygodnie złożyć polecenie przelewu (zwykłego, natychmiastowego, na telefon Blik), doładować komórkę, zmienić PIN i wygodnie opłacić rachunki.

Opinie: T-Mobile Usługi Bankowe

(22)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Nie ma jeszcze komentarzy
Skomentuj jako pierwszy