Wróć

100 zł premii dla obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo

100 zł premii dla obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo
Czas trwania Bezterminowa
Cel (zysk) 100 zł w formie przelewu za każde skuteczne polecenie.
Uczestnik Obecny użytkownik TransferGo.
Po drodze Przekazanie kodu polecenia (lub linka) i oczekiwanie na spełnienie warunków przez nowego użytkownika.
Poleć TransferGo znajomemu i dopilnuj, by wykonał przelew z przewalutowaniem – to wystarczy, byś zgarnął 100 zł premii do wykorzystania w dowolny sposób. Wygodnie, łatwo i bez niekończącego się oczekiwania na bonus.

Program poleceń TransferGo

Organizatorem programu poleceń jest TransferGo.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja nie ma określonego terminu ważności – TransferGo zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty w każdej chwili.

Co możesz zyskać?

Obecny użytkownik może zyskać 100 zł w formie uznania rachunku za każdą skuteczną rekomendację. TransferGo nie określił limitu przyznawanych premii.

Czy możesz skorzystać?

W roli osoby poleconej może wystąpić nowy użytkownik usługi, zaś polecającego – obecny klient.

Co musisz zrobić?

Droga do 100 zł premii w TransferGo

 • Krok 1. Przekaż nowemu klientowi swój kod polecenia

  Zaloguj się w serwisie lub w aplikacji, odbierz indywidualny link / kod, a następnie przekaż go znajomemu. Możesz go udostępnić np. na Facebooku, Messengerze, WhatsApp’ie lub w e-mailu.

  Wskazówka Bankonautów: Jeśli chcesz, byśmy przekazali Twój kod poleceń innym czytelnikom naszego portalu, wypełnij ten formularz.

 • Krok 2. Trzymaj kciuki, by nowy użytkownik aktywnie korzystał z usługi

  Dyskretnie monitoruj aktywność nowego klienta, któremu poleciłeś TransferGo.

  Premię otrzymasz wyłącznie pod warunkiem, że Twój znajomy:

  • zarejestruje się w usłudze, podając otrzymany od Ciebie link / kod (istnieje też możliwość wpisania kodu rekomendacyjnego dopiero na etapie zlecania przelewu, konkretnie w 3. kroku Podsumowanie) oraz
  • w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji wykona przelew z przewalutowaniem o wartości min. 100 GBP (lub równowartości tej kwoty w innej walucie, np. ok. 540 zł). Możliwe jest też zlecenie kilku mniejszych transferów – ważne, aby ich łączna wartość w okresie pół roku po rejestracji osiągnęła wymagane 100 GBP / 540 zł itd.

  Promocyjny przelew lub przelewy na sumę ok. 540 zł (lub równowartości w innych walutach) muszą być transferami z przewalutowaniem. Przelew np. EUR-EUR nie zostanie zaliczony. Aby przelew został uznany, nie może zostać zwrócony ani odrzucony przez bank odbiorcy. TransferGo nie pozwala na otwieranie wielu profili przez tę samą osobę (każdy profil wymaga weryfikacji tożsamości), przelewanie pieniędzy na własne konta oraz używanie do przelewu karty lub rachunku prepaid. Tego rodzaju „sztuczki” mogą się zakończyć nawet zamknięciem konta w TransferGo.

 • Premia. Odbierz 100 zł

  Sprawdzaj co jakiś czas zakładkę Zaproś, by przekonać się, czy premia nie czeka na odbiór. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail lub powiadomień od TransferGo, to o oczekującym bonusie dowiesz się również tą drogą.

  W celu wypłaty premii w ciągu 30 dni od jej przyznania podaj numer swojego konta bankowego. Pamiętaj, że jeśli się spóźnisz, nagroda przepadnie!

  Bonus powinien trafić na Twój rachunek bankowy w ciągu 5 dni roboczych od dnia, w którym podałeś numer konta.

Mission complete!

TransferGo

TransferGo to solidna alternatywa dla przelewów walutowych zlecanych za pośrednictwem tradycyjnych banków, które zwykle naliczają spore prowizje z tytułu takich operacji.

Rejestracja w usłudze nic nie kosztuje, nie ma żadnych stałych opłat, a przelew też może być darmowy (lub przynajmniej tańszy niż w banku). Następnie – już jako użytkownik – możesz zgarniać premie za polecanie usługi.

Wskazówka Bankonautów: Jeśli chciałbyś skorzystać z usługi, a nie masz nikogo znajomego dysponującego kodem poleceń, możesz wypełnić ten formularz.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji