50 zł za każde polecenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku

Aktualizacja:
50 zł za każde polecenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł na konto w Kantorze Walutowym Alior Banku dla polecającego.
Uczestnik Posiadacz konta w Kantorze Walutowym Alior Banku.
Po drodze Nowy klient – wymiana walut. Obecny klient – przekazanie kodu polecenia.
Weź udział w promocji
Oto kolejna okazja do polecania produktów bankowych. Tym razem dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku, którzy polecając go w Programie rekomendacyjnym, mogą zdobyć 50 zł premii. Oczekiwania wobec osoby poleconej są bardzo niewielkie.

Program Rekomendacyjny Kantoru Walutowego Alior Banku

Organizatorem promocji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

„Program Rekomendacyjny” nie ma określonych ram czasowych, obowiązuje do odwołania.

Co możesz zyskać?

Bank nie przewidział nagrody dla osoby poleconej (nowego klienta).

Jako polecający możesz otrzymać 50 zł premii gotówkowej za każdą skuteczną rekomendację.

W regulaminie „Programu Rekomendacyjnego” zapisano, że w trakcie jego trwania mogą się pojawić dodatkowe premie motywacyjne. Stosowne informacje mają być zamieszczone na stronie Kantoru Walutowego Alior Banku lub przesłane do jego klientów pocztą elektroniczną.

Czy możesz skorzystać?

Nowym klientem (poleconym) może być osoba pełnoletnia, która – uwaga – nigdy dotąd nie posiadała konta w Kantorze Walutowym Alior Banku. Posiadanie innych produktów w Aliorze nie wyklucza z wystąpienia w roli osoby poleconej. To nawet korzystniejsza sytuacja, bo wówczas wystarczy wypełnienie przez osobę poleconą Uproszczonego Wniosku Internetowego o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Uwaga: w chwili aktywowania rachunku w kantorze umowa o inny produkt Alior Banku nie może być „starsza” niż 7 dni. Inaczej mówiąc, zawarcie umowy o inny produkt Alior Banku nie mogło nastąpić więcej niż 7 dni przed aktywowaniem Kantoru Walutowego.

Jeśli chcesz założyć rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku z kodem polecającym, możesz użyć naszego kodu: W88CDIA8D8JL wpisując go we wniosku o konto.

Osoba polecająca (obecny klient) musi być osobą fizyczną posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i konto w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Co musisz zrobić?

Droga do 50 zł premii gotówkowej za polecenie Kantoru Walutowego Alior Banku
 • Krok 1. Sięgnij po swój indywidualny kod promocyjny.

  Sięgnij po swój indywidualny kod promocyjny. Znajdziesz go po zalogowaniu się do swojego konta w Kantorze Walutowym Alior Banku w zakładce Benefity. To właśnie ten unikalny 12-znakowy kod musisz podać osobie, którą „wciągniesz” do udziału w „Programie rekomendacyjnym”.

 • Krok 2. Dopilnuj spełnienia warunków przez poleconego

  Dopilnuj, by osoba polecona wywiązała się z warunków regulaminu:

  • Zawarła umowę o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku w ciągu 30 dni od dnia złożenia internetowego wniosku o jego otwarcie. Może to zrobić na tej stronie , wpisując w pole "Kod promocyjny" otrzymany od Ciebie kod.
  • W ciągu 6 miesięcy od dnia otwarcia konta w Kantorze Walutowym dokonała w nim transakcji wymiany na kwotę min. 500 zł. Gdyby były to operacje, w których złotówki nie byłyby sprzedawane ani kupowane, to kwota transakcji zostanie przeliczona na PLN wg średniego kursu podanego w Tabeli kursów średnich walut obcych opublikowanej przez NBP w dniu zawarcia transakcji.

  Bank będzie weryfikował spełnienie powyższych warunków przez osobę poleconą w cyklach miesięcznych.

 • Premia. Odbierz 50 zł premii gotówkowej

  Należną Ci premię – 50 zł – otrzymasz na konto w Kantorze Walutowym Alior Banku do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym osoba polecona spełniła warunki Programu.

  Nie musisz martwić się rozliczeniem należnego podatku dochodowego, gdyż formalnościami z fiskusem zajmie się Alior Bank.

Mission complete!

Kantor Walutowy Alior Banku

 • Liczba walut
  21

 • Średni spread
  0,66%

 • Średni spread weekendowy
  1,3-1,5%

 • Opłata za konto
  0 zł

Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.

Z racji tego, że kantor jest częścią banku, to zgromadzone na jego kontach środki (do 100 tys. euro) są chronione gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos