Brak opłat za przewalutowanie i do 900 zł zwrotu z kartą kredytową TU i TAM Alior Banku

Publikacja:
Brak opłat za przewalutowanie i do 900 zł zwrotu z kartą kredytową TU i TAM Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 900 zł moneyback: 300 zł za transakcje walutowe (premia podstawowa) + 600 zł za ekozakupy (dodatkowy bonus) + brak kosztów przewalutowania.
Uczestnik Osoba wykonująca transakcje w walutach obcych kartą kredytową Mastercard TU i TAM Alior Banku.
Po drodze Transakcje kartą.
Przedstawiamy dobrą wiadomość dla podróżników i osób dokonujących zakupów w zagranicznych sklepach internetowych. Alior Bank zdecydował, że bezterminowo nie będzie pobierał opłat za przewalutowanie transakcji walutowych dokonywanych jego kartą kredytową TU i TAM. Nadal możesz też zyskać do 300 zł w roku za płatności tą „kredytówką” w walutach obcych.

Zasady premiowania posiadaczy karty Mastercard TU i TAM

Zasady premiowania karty kredytowej Mastercard TU i TAM określił Alior Bank w jej regulaminie. Bank jest też organizatorem promocji „Tniemy koszty przewalutowań z kartą kredytową Mastercard TU i TAM”.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obie akcje prowadzone są bezterminowo.

Co możesz zyskać?

Bank zwraca na rachunek karty 1% wydatków w walucie obcej w sklepie internetowym lub stacjonarnym, maksymalnie 300 zł/rok, czyli 75 zł/kwartał.

Ponadto w ramach promocji „Tniemy koszty przewalutowań z kartą kredytową Mastercard TU i TAM Alior nie pobiera prowizji za przewalutowanie transakcji. Uczestnik akcji nie musi wykonywać żadnych ruchów, by jego transakcje zostały przeliczone po korzystnym kursie. W przypadku euro, dolara amerykańskiego i funta brytyjskiego są one rozliczane według średniego kursu NBP. Operacje w innych walutach najpierw są przeliczane na USD po kursie Mastercarda, a w drugim kroku Alior Bank dokonuje przewalutowania na PLN według średniego kursu NBP.

Dodatkowy bonus to możliwość odzyskania części wydatków (maksymalnie 600 zł/rok) za ekozakupy. Ta premia ma także postać zwrotu na rachunek karty kredytowej.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze karty kredytowej Mastercard TU i TAM. Warunkiem jej otrzymania jest pozytywne przejście procesu badania zdolności i wiarygodności kredytowej. Od jego wyniku zależy też wysokość limitu „kredytówki”.

Co musisz zrobić?

Droga do otrzymania 900 zł moneyback od Alior Banku
 • Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard TU i TAM

  W bankowości elektronicznej Alior Banku (jeśli jesteś już jego klientem) lub na stronie internetowej banku złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard TU i TAM.

 • Krok 2. Realizuj płatności walutowe

  Płać kartą kredytową Mastercard TU i TAM w walucie obcej w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Bank zwróci Ci 1% wydatków, maksymalnie 75 zł/kwartał, czyli 300 zł/rok.

 • Dodatkowy bonus. Rób ekozakupy z kartą kredytową Mastercard TU i TAM

  Realizuj zakupy w jednym ze sklepów oferujących ekoprodukty wskazanych przez bank i płać za nie otrzymaną „kredytówką”. Przez rok bank będzie Ci zwracał 3% wydatków dokonanych w danym miesiącu (maksymalnie 50 zł/mies., 600 zł w roku).

 • Premia. Odbierz zwrot za transakcje walutowe

  Pieniądze za wykonane przez Ciebie transakcje walutowe trafią na rachunek Twojej „kredytówki” po zakończeniu każdego kwartału kalendarzowego, maksymalnie 75 zł/kwartał.

Mission complete!

Produkty, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 19 zł

 • Bankomaty
  5%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  59 dni
Unikalne cechy: przewalutowanie po kursie NBP w ramach bezterminowej promocji
 • Liczba walut
  21

 • Średni spread
  0,66%

 • Opłata za konto
  0 zł

 • Ocena funkcjonalności
  (5)
Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos