Canal+ online na 3 miesiące + nagrody w konkursie z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Visa Filmowa w BNP Paribas

Publikacja:
Canal+ online na 3 miesiące + nagrody w konkursie z Kontem Otwartym na Ciebie i Kartą Visa Filmowa w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Dostęp do Canal+ online na 3 miesiące (o wartości 267 zł).
Uczestnik Nowy klient Banku BNP Paribas, czyli osoba, która od 1 lipca 2023 r. nie posiadała konta w tym banku.
Po drodze Transakcje kartą, wpływy na konto.
BNP Paribas kontynuuje promocję Karty Filmowej. Ponownie za założenie Konta Otwartego na Ciebie właśnie z taką kartą można zdobyć dostęp na 3 miesiące do Canal+ online z Netflixem (wartość 267 zł). Ponadto, biorąc udział w konkursie, masz szansę wygrać kilkudniowy pobyt w Gdyni lub Sopocie albo świecę zapachową.

Promocja "Karta filmowa na lato"

Współorganizatorami akcji są spółka Hagen i Bank BNP Paribas. Równolegle trwa konkurs "Ekranizacja życia" przygotowany samodzielnie przez spółkę Hagen.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja z Canal+ online potrwa do 30 września 2024 r., przy czym obowiązuje limit 10 tys. zgłoszeń do udziału w niej.

Konkurs "Ekranizacja życia" zakończy się 14 lipca 2024 r.

Co możesz zyskać?

W promocji do zdobycia jest kod umożliwiający bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do Pakietu Canal+ z Netflix (Plan Standard) o wartości 267 zł.

Nagrody w konkursie podzielono na pierwszoplanowe i drugoplanowe. Wśród tych pierwszych jest pobyt na 3 doby wraz ze śniadaniami dla 2 osób w My Story Sopot Apartments o wartości 2600 zł lub pobyt na 3 doby wraz ze śniadaniami dla 2 osób w My Story Gdynia o wartości 2000 zł. Wyboru nagrody pierwszoplanowej, o którą chce się walczyć, trzeba dokonać na etapie przystępowania do konkursu.

W puli nagród drugoplanowych jest 30 zestawów o wartości 196 zł składających się z dużej świecy sojowej o pojemności 484 ml oraz dyfuzora zapachowego.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, posiadająca numer PESEL i dokument tożsamości konieczny do złożenia wniosku o konto osobiste, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych. Przystępując do udziału w tej akcji, nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas ani (współ)posiadaczem ROR w tym banku od 1 lipca 2023 r.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia dostępu do Canal+ online od BNP Paribas
 • Krok 1. Złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Visa Filmowa

  Do 30 września 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Visa Filmowa w promocji i usługami bankowości elektronicznej, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

  Pamiętaj, że jeśli chcesz wziąć też udział w konkursie, masz czas tylko do 14 lipca 2024 r.

  Złożenia wniosku i zawarcia umowy możesz dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile (po jej pobraniu z poziomu linka ze strony promocji) lub w oddziale. Niezależnie od metody konieczna jest akceptacja wymaganych oświadczeń.

 • Krok 2. Aktywuj kartę debetową

  Aktywuj kartę debetową Visa Filmowa w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

 • Krok 3. Spełnij warunki aktywności

  Do końca pierwszego miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę ramową z BNP Paribas:

  • wykonaj otrzymaną kartą min. 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę ORAZ
  • zapewnij wpływ lub wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Uznane zostaną płatności (w tym Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, SwatchPay, Xiaomi Pay) w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także inne, wykorzystujące systemy podmiotów trzecich, np. PayU, DotPay, Blue Media czy Przelewy24. Wykluczone są natomiast transakcje Blik realizowane przy użyciu aplikacji mobilnej.

  Niedozwolone są wpływy z innych rachunków uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank (również tych zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku przejętym przez BNP Paribas).

 • Premia. Odbierz kod do Canal+ online

  Po spełnieniu powyższych wymagań, do 10. dnia kolejnego miesiąca po ich zrealizowaniu otrzymasz wiadomość e-mail o przyznaniu Ci nagrody.

  Nagrody będą wysłane przez spółkę Hagen w wiadomości SMS na numer telefonu podany przez Ciebie w formularzu przystąpienia do promocji w ciągu 5 dni roboczych od daty przekazania informacji o przyznaniu bonusu.

  W obu przypadkach obowiązuje zasada, że gdyby termin spełnienia obowiązków przez organizatora przypadał w sobotę lub dzień wolny, to będą one zrealizowane w pierwszym dniu roboczym po tym terminie.

  Kod można wykorzystać wyłącznie w serwisie Canal+ online w terminie do 31 marca 2025 roku. Warunkiem niezbędnym do skorzystania z niego jest zarejestrowanie nowego konta w serwisie Canal+ online wraz z podaniem swoich danych (które dotychczas nie były wykorzystane w Serwisie CANAL+ online) oraz numeru karty.

  Gdybyś nie chciał dalej korzystać z usługi w CANAL+ online po wykorzystaniu nagrody, powinieneś w dowolnym momencie przed upływem darmowego okresu dostępu anulować/dezaktywować usługę. Jeśli tego nie zrobisz, zostanie automatycznie pobrana płatność za każdy kolejny rozpoczęty cykl rozliczeniowy korzystania z pakietu Canal+ z Netflix.

Mission complete!

Przykładowo: podpisanie umowy ramowej w lipcu oznacza, że 4 transakcje kartą i niezbędne wpływy musisz zrealizować do końca sierpnia. W tym przypadku informację o przyznaniu Ci kodu do Canal+ online otrzymasz do 10 września 2024 r., a nagroda będzie do Ciebie wysłana w wiadomości sms w ciągu 5 dni roboczych od daty przesłania informacji o jej zdobyciu.

Otrzymany bonus zwolniony jest z opodatkowania, nie trzeba się z niego rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Jeśli masz ochotę wziąć udział w konkursie, organizator postawił przed Tobą następujące zadania:

Droga do nagród w konkursie
 • Krok 1. Do 14 lipca 2024 r. zgłoś chęć udziału w konkursie

  Do 14 lipca 2024 r. wyraź chęć udziału w konkursie i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz potwierdzenie jego wysłania na ekranie komputera oraz w postaci e-maila.

 • Krok 2. Zrealizuj zadanie konkursowe

  Zadanie konkursowe, które musisz wykonać, jest bardzo proste i polega na odpowiedzi na pytanie: Jakim gatunkiem filmowym jest Twoje życie i dlaczego?

  Nagrody będą przyznawane przez Komisję Konkursową, która oceni nadesłane wypowiedzi według kryterium najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

  Realizacja zadania konkursowego musi stanowić przejaw osobistej twórczości uczestnika, nie może godzić w dobra osobiste organizatora, banku ani naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności praw autorskich lub prawa do znaków towarowych, logo, wzorów przemysłowych i innych oznaczeń stanowiących własność intelektualną, dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Możliwe jest zdobycie tylko jednej nagrody – pierwszoplanowej lub drugoplanowej.

  Laureaci zostaną poinformowani przez organizatora o przyznaniu im nagrody w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Stanie się to najpóźniej 22 lipca 2024 r.

  Nagrody drugoplanowe zostaną przesłane przesyłką kurierską do 23 sierpnia 2024 r., o ile ich zdobywca przekaże organizatorowi do 2 sierpnia 2024 r. adres, na który mają być przekazane. Posłuży do tego link do specjalnego formularza, który znajdzie się w mailu z wiadomością o wygranej.

  Natomiast zdobywcy nagród pierwszoplanowych otrzymają zaproszenie do wybranego apartamentu na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Następnie trzeba uzgodnić czas pobytu podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem organizatora. Z nagrody pierwszoplanowej można skorzystać do 31 sierpnia 2024 r.

  Zdobywcy nagród nie muszą się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym – organizator dopełni niezbędnych formalności.

Mission complete!

Konto osobiste objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Rozważając udział w tej promocji, warto wiedzieć, że posiadacze karty debetowej Visa Filmowa korzystają z 20% rabatu na bilety do kin Cinema City oraz Helios oraz zakupy w kinowym barze.

Przydatne dokumenty

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(7 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos