200 zł do Biedronki i 8000 punktów (100 zł) za aktywne korzystanie z karty kredytowej Citibanku. Tylko dla zaproszonych

Publikacja:
200 zł do Biedronki i 8000 punktów (100 zł) za aktywne korzystanie z karty kredytowej Citibanku. Tylko dla zaproszonych
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł: 2 vouchery po 100 zł do Biedronki + 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach.
Uczestnik Zaproszony przez bank posiadacz jego karty kredytowej.
Po drodze Transakcje kartą.
Bank Citi Handlowy często organizuje dla swoich klientów promocje, w których zachęca ich do sięgnięcia po kolejne produkty lub aktywnego korzystania z już posiadanych. Oto najnowsza akcja z tego drugiego gatunku, z premią w postaci 200 zł do Biedronki i 8000 punktów (100 zł) w Bezcennych Chwilach. Warto sprawdzić, czy zostałeś zaproszony do udziału w niej.

Promocja „Płać kartą kredytową Citibank i odbierz do 300 zł”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 30 września 2024 r.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 300 zł:

 • 2 bony po 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka;
 • 8000 punktów (100 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział klienci Citibanku, którzy otrzymali zaproszenia do udziału w niej. Są one rozsyłane w sms-ach, e-mailach oraz w wiadomościach w bankowości internetowej Citibank Online.

Co musisz zrobić?

Droga do 200 zł do Biedronki i 8000 punktów w Bezcennych Chwilach
 • Krok 1. Sprawdź, czy jesteś w gronie zaproszonych

  Zaproszenia do udziału w tej akcji rozsyłane są w sms-ach, na adres e-mail oraz w formie wiadomości w bankowości internetowej Citibank Online

 • Krok 2. Przystąp do programu Bezcenne Chwile lub zarejestruj w nim kartę Citibanku

  Do 30 września 2024 r. przystąp do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli już w nim uczestniczysz z kartą innego banku, wystarczy, że zarejestrujesz w programie "kredytówkę" Citibanku.

  Gdy i to masz już za sobą, pomijasz ten krok.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z karty przez 3 miesiące

  W trzech promocyjnych miesiącach - od lipca do września 2024 r. - aktywnie korzystaj z posiadanej karty kredytowej Citibanku. Za każdy z nich, w którym wykonasz "kredytówką" transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 600 zł, otrzymasz 100 zł premii.

  Nie mogą to być płatności spełniające warunki transakcji szczególnych w myśl regulaminu kart kredytowych Citibanku (np. związane z hazardem, podatkami) ani zwrócone czy anulowane.

  W każdym miesiącu wymaganej aktywności rozdanych zostanie tylko 500 nagród. Otrzymają je Ci, którzy najszybciej zrealizują wszystkie zadania. Bank zobowiązał się w regulaminie, że o wyczerpaniu puli nagród w danym miesiącu poinformuje w wiadomości przekazanej w bankowości internetowej Citibank Online.

  Brak realizacji wymagań regulaminu w jednym miesiącu nie pozbawi Cię prawa ubiegania się o nagrodę w kolejnym okresie.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Za dwa pierwsze miesiące aktywności nagroda będzie miała postać e-bonu do Biedronki o wartości 100 zł, a za trzeci - 8000 punktów (100 zł) w programie Bezcenne Chwile.

  Wiadomość o przyznaniu nagrody znajdziesz w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wszystkie zadania. Będzie w niej także e-bon do Biedronki. Punkty w Bezcennych Chwilach otrzymasz na konto w programie i będą one ważne przez 6 miesięcy od daty ich przekazania.

  Ważny bezterminowo e-kod do Biedronki ma postać ciągu 13 cyfr, które należy podać kasjerowi podczas dokonywania płatności lub samodzielnie wpisać na kasie samoobsługowej.

  Oba bonusy nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Mission complete!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos