2000 zł moneyback za paliwo i przelewy do ZUS z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem od Alior Banku

Publikacja:
2000 zł moneyback za paliwo i przelewy do ZUS z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem od Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Do 2000 zł premii moneyback + zwolnienie z opłat za kartę do 31 grudnia 2025 r.
Uczestnik Przedsiębiorca, który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadał karty debetowej do rachunku firmowego w Alior Banku.
Po drodze Transakcje kartą Mastercard z Plusem, przelewy do ZUS.
Alior Bank przygotował kolejną edycję promocji firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem, tym razem z premią nawet 2000 zł! Akcja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów i pozwala na odzyskanie części wydatków na stacjach paliw oraz związanych z przelewami do ZUS.

Promocja "Plusy Karty z Plusem" – edycja III

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 stycznia 2025 r.

Co możesz zyskać?

W okresie 10 promocyjnych miesięcy możesz zyskać 10% zwrotu wydatków na stacjach paliw oraz związanych z przelewami do ZUS-u. Maksymalny zwrot to 200 zł miesięcznie, czyli łącznie do 2000 zł.

W ramach dodatkowej oferty "Ubezpieczenie PZU za 0 zł" Alior Bank może opłacić za uczestnika promocji składkę ubezpieczeniową za polisę NNW.

Przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał dotąd żadnej karty debetowej do rachunku firmowego, po podpisaniu w czasie promocji umowy o kartę Mastercard z Plusem będzie zwolniony z opłaty za wydanie i korzystanie z niej (dotyczy także karty dodatkowej) do 31 grudnia 2025 r.

Czy możesz skorzystać?

Oferta adresowana jest przede wszystkim do nowych klientów Alior Banku, choć mogą z niej skorzystać także obecni posiadacze kont firmowych. Warunkiem decydującym jest nieposiadanie w ciągu ostatnich 12 miesięcy jakiejkolwiek karty debetowej wydanej do rachunku firmowego.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: jeśli nie masz jeszcze konta firmowego w Alior Banku, zacznij od otwarcia go w promocji z premią 300 zł na start.

Droga do 2000 zł premii moneyback w Alior Banku
 • Krok 1. Do 31 stycznia 2025 r. zawnioskuj o kartę debetową Mastercard z Plusem

  Do 31 stycznia 2025 r. podpisz z bankiem umowę o firmową kartą debetową Mastercard z Plusem.

 • Krok 2. Przez 10 kolejnych miesięcy realizuj warunki aktywności – transakcje kartą i przelewy do ZUS

  W każdym z 10 miesięcy kalendarzowych, licząc od tego, w którym zawarłeś umowę o Kartę Mastercard z Plusem, wykonaj:

  • transakcje bezgotówkowe i / lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 1000 zł;
  • minimum jeden przelew do ZUS z rachunku firmowego.

  Jeśli nie spełnisz choć jednego z tych warunków, nie otrzymasz premii za dany miesiąc.

 • Krok 3. Wykonuj transakcje nagradzane moneybackiem

  Przez 10 miesięcy wykonuj promocyjne transakcje, a konkretnie:

  • płać firmową kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw oraz
  • wykonuj przelewy do ZUS.

  Bank będzie Ci zwracał 10% wydatków wynikających z powyższych operacji, maksymalnie 200 zł / mies. w ciągu 10 kolejnych miesięcy. Pamiętaj, że podstawowym warunkiem naliczenia moneybacku jest spełnienie wymagań opisanych we wcześniejszym kroku!

  Wskazówka Bankonautów: Z zapisów regulaminu wynika, że miejsce wykonania transakcji będzie identyfikowane według kodów MCC. Musi to być punkt usługowo–handlowy posiadający jeden z numerów: 5172, 5541, 5542 lub 5983. To bardzo ważna informacja, gdyż może się zdarzyć, że zatankujesz w miejscu, które z racji przeważającej innej działalności będzie określone innym kodem MCC. Na szczęście w Aliorze nie ma problemu z upewnieniem się, czy dana transakcja zostanie objęta moneybackiem. Kod miejsca płatności znajdziesz w bankowości elektronicznej w szczegółach transakcji.
 • Dodatkowy bonus. Przystąp do ubezpieczenia NNW i zyskaj składkę za darmo

  Do 31 stycznia 2025 r. zawrzyj umowę ubezpieczenia NNW w PZU za pośrednictwem Alior Banku.

  Bank zapłaci za Ciebie składkę ubezpieczeniową, jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś Kartą z Plusem min. 10 transakcji bezgotówkowych (np. jeśli w lipcu spełniłeś ten warunek, to w sierpniu Alior Bank opłaci za Ciebie ubezpieczenie). Promocja dotyczy pierwszej umowy ubezpieczenia i tylko jednej składki.

 • Premia. Odbierz moneyback

  Należną Ci kwotę otrzymasz na rachunek firmowy do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności.

  Moneyback otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty Twój rachunek firmowy nie będzie zamknięty ani w trakcie okresu wypowiedzenia.

Mission complete!

Przyznana Ci premia moneyback oraz opłacenie przez bank składki ubezpieczeniowej mają związek z Twoją działalnością gospodarczą. Są więc przychodem podatkowym, z którego musisz się rozliczyć z fiskusem.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Rachunek 4x4

Alior Bank
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł / 3%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 0,50 zł

Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można konfigurować w ramach wybranych pakietów (koszt pakietu to 10 zł / mies.).

Przydatne dokumenty

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(7 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos