Nawet 2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

Publikacja:
Nawet 2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 2000 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient firmowy Banku Millennium, który od 1 stycznia 2021 r. nie posiadał w tym banku konta firmowego.
Po drodze Założenie Konta Mój Biznes, logowanie do aplikacji mobilnej, opłacanie składek ZUS, transakcje kartą, wpływy, podpisanie umowy o terminal płatniczy.
Weź udział w promocji
Założenie Konta Mój Biznes w Banku Millennium i aktywne korzystanie z niego przez 5 miesięcy (zapewnienie wpływów, transakcje kartą i przelewy do ZUS) pozwoli Ci zdobyć 1000 zł. Jeśli dopiero teraz założysz jednoosobową działalność gospodarczą i zrobisz to z Bankiem Millennium, Twój zysk będzie wyższy o 500 zł. Bank przewidział też 500 zł za sięgnięcie po terminal płatniczy.

Promocja "Zwracamy do 1000 zł za opłacanie składek ZUS”

Organizatorem akcji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 3 lipca 2024 r. lub do chwili otwarcia w jej ramach 15 000 Kont Mój Biznes.

Prowadzona równolegle akcja „Postaw na Biznes z Bankiem Millennium", dotycząca zwolnienia z opłat, trwa do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest maksymalnie 2000 zł (przez osoby współpracujące już z Bankiem Millennium, ale nieprowadzące działalności gospodarczej) lub 1500 zł (przez obecnych przedsiębiorców, niezależnie od tego, czy korzystają już z usług Millennium) w postaci przelewu na konto firmowe. Premie będą wypłacane w ratach za każdy z 5 miesięcy, w którym spełnisz wymagania regulaminu.

Korzystając z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Postaw na Biznes z Bankiem Millennium". W jej ramach będziesz przez 2 lata zwolniony z opłaty za prowadzenie firmowego ROR-u oraz kont walutowych w EUR, USD, GBP lub CHF, a także za firmowe karty kredytowe i przelewy internetowe krajowe w PLN oraz EUR do krajów EOG i SEPA w trybie standardowym.

Załóżmy, że podpiszesz umowę o konto firmowe 10 kwietnia 2024 r. Wówczas w latach 2024 i 2025 nie zapłacisz wspomnianych opłat. Będą one naliczane dopiero od maja 2026 r.

Czy możesz skorzystać?

W promocji związanej z premią gotówkową mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od 1 stycznia 2021 r. do chwili złożenia wniosku o Konto Mój Biznes w ramach tej akcji nie posiadały rachunku firmowego w Banku Millennium.

Regulamin dopuszcza też założenie JDG za pośrednictwem banku w trakcie trwania promocji.

W akcji dotyczącej zwolnienia z opłat okres karencji jest krótszy. Z bonusu nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy mieli rachunek firmowy w Banku Millennium od 1 kwietnia 2023 r.

Korzystanie z usług Banku Millennium jako klient indywidualny nie stanowi przeszkody w ubieganiu się o nagrodę.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeśli nie współpracujesz jeszcze z Bankiem Millennium, sprawdź, czy nie trwa promocja powitalna dla zakładających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Millennium 360°, dzięki której będziesz mógł zdobyć dodatkową nagrodę.

Droga do 2000 zł premii
 • Krok 1. Do 3 lipca 2024 r. otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium

  Do 3 lipca 2024 r. załóż firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej, skutecznie zarejestruj działalność w bazie CEIDG.

  Uwaga: firma i konto firmowe muszą być otwarte nie później niż ostatniego dnia trwania promocji. W niektórych przypadkach czas otwarcia firmy z kontem może trwać do 3-4 dni roboczych.

  Jeśli prowadzisz już jednoosobową działalność gospodarczą, Twoje działania ograniczą się do złożenia do 3 lipca 2024 r. wniosku o Konto Mój Biznes i podpisania z Bankiem Millennium umowy o jego prowadzenie.

  Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, w trakcie wnioskowania o rachunek firmowy zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przesyłanie przez bank ofert marketingowych, także tych dotyczących propozycji firm współpracujących z Bankiem Millennium.

  Przypominamy, że akcja może się zakończyć wcześniej, jeśli otwartych zostanie 15 000 rachunków. Gdyby do tego doszło, bank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej .

 • Krok 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o Konto Mój Biznes, choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w każdym z 5 kolejnych miesięcy

  W każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia Konta Mój Biznes:

  • zapewnij wpływy zewnętrzne w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj płatności Blikiem lub kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 500 zł;
  • zrealizuj przelewy do ZUS z formatki ZUS w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej,

  Pod pojęciem wpływy zewnętrzne bank rozumie wpływy na konto firmowe z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem przelewów z kont indywidualnych klienta lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą.

  Jeśli chodzi o transakcje, to dozwolone są płatności w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, także z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Nie zostaną uznane wypłaty gotówki, transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi (np. przelew Blik na telefon), płatności związane z grami hazardowymi.

  Brak realizacji powyższych zadań w jednym miesiącu nie pozbawi Cię prawa do ubiegania się o premię w kolejnych okresach; po prostu za dany miesiąc nie otrzymasz bonusu.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Bonusy będą wypłacane na nowo otwarte Konto Mój Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wszystkie wymagane aktywności. Będąc przedsiębiorcą przed przystąpieniem do promocji, otrzymasz 200 zł miesięcznie, a jeśli założyłeś firmę dopiero w ramach tej akcji, bank przekaże Ci 300 zł.

  Premię otrzymasz pod warunkiem, że do chwili jej wypłaty nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od zawartej umowy oraz nie odwołasz udzielonych zgód marketingowych i handlowych.

  Nagroda wypłacona w ramach promocji ma związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i w związku z tym stanowi przychód podatkowy Twojej firmy. Dlatego ciąży na Tobie obowiązek rozliczenia się z niej według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

 • Krok 4. Zawrzyj umowę o terminal płatniczy

  Do 31 sierpnia 2024 r. zawrzyj z Bankiem Millennium umowę o terminal płatniczy Millennium lub aplikację Millennium POS, po czym w każdym z 5 kolejnych miesięcy, licząc od następującego po tym, w którym w którym zawarłeś umowę o terminal, zapewnij z niego wpływy miesięczne na rachunek firmowy w wysokości min. 1000 zł.

 • Premia. Odbierz nagrodę za wpływy na terminalu

  Premię - 100 zł - otrzymasz za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz wymagania regulaminu. Bank przekaże Ci pieniądze na konto firmowe do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zasłużyłeś na bonus.

Mission complete!

Dla uniknięcia niejasności, przedstawmy ramy czasowe promocji na konkretnym przykładzie. Założenie Konta Mój Biznes w kwietniu 2024 r. oznacza, że do końca maja musisz się zalogować do aplikacji mobilnej i w tym miesiącu powinieneś po praz pierwszy spełnić warunki aktywności (wpływy zewnętrzne, transakcje kartą, przelewy do ZUS), dzięki czemu do końca czerwca 2024 r. otrzymasz pierwszą premię.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

 • Operator
  PayTel
 • Abonament
  0 zł / 36 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

 • Dostawca
  PayTel
 • Opłata za obsługę aplikacji
  0 zł / 9,90 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Możliwość zawarcia umowy na 4 miesiące (oferta dla firm działających sezonowo).
Weź udział w promocji

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(11 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Krzysztof
Gość

Dzień dobry

"Pod pojęciem wpływy zewnętrzne bank rozumie wpływy na konto firmowe z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem przelewów z kont indywidualnych klienta" - czy to dotyczy również kont indywidualnych posiadanych w innym banku?

Dziękuje

Pozdrawiam

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Krzysztof

Nie, przelew z konta indywidualnego prowadzonego w innym banku pozwoli na uniknięcie prowizji za prowadzenie Konta Mój Biznes. Wykluczone są tylko przelewy z ROR prowadzonego w Banku Millennium.

Odpowiedz