300 zł premii + 7,2% na Koncie Oszczędnościowym za DARMOWE CitiKonto w Citibanku!

Publikacja:
300 zł premii + 7,2% na Koncie Oszczędnościowym za DARMOWE CitiKonto w Citibanku!
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w formie przelewu + 7,2% na Koncie Oszczędnościowym do 100 tys. zł.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która po 31 grudnia 2021 r. nie posiadała w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego.
Po drodze Zgody marketingowe, transakcje kartą, wpływy.
Weź udział w promocji
Citibank nie czekał do ostatniej chwili i jeszcze dziś zdecydował się na kontynuowanie promocji CitiKonta. Tym razem za otwarcie tego rachunku proponuje nagrodę składającą się z premii gotówkowej w maksymalnej wysokości 300 zł oraz promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego - 7,2% w skali roku przez 4 miesiące dla kwot do 100 tys. zł. Wymagane aktywności nie są trudne do spełnienia.

Promocja „Zyskaj 7,2% oraz do 300 PLN”

Organizatorem akcji jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 13 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych rachunków, które zostaną otwarte w ramach tej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest 300 zł premii gotówkowej (20 zł + 280 zł) + promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego - 7,2% w skali roku dla kwot do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

Czy możesz skorzystać?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz lub pełnomocnik. Jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Tradycyjnie z akcji wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co musisz zrobić?

Droga do 300 zł premii i promocyjnego oprocentowania w Citibanku
 • Krok 1. Do 13 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o CitiKonto na stronie promocji

  Do 13 sierpnia 2024 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) wypełnij wniosek o CitiKonto i Konto Oszczędnościowe na stronie promocji , a następnie zawrzyj z bankiem umowę w procesie online, na podstawie której zostaną otwarte wspomniane rachunki.

  Możesz to też zrobić w oddziale (w całej Polsce jest ich zaledwie kilka).

  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną.

 • Premia. Odbierz nagrodę za otwarcie rachunku i zgody marketingowe (20 zł)

  Za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 20 zł premii, o ile utrzymasz zgody do ostatniego dnia miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto.

  Bank przekaże Ci nagrodę na CitiKonto najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek.

 • Krok 2. Zrealizuj warunki aktywności w 4 kolejnych miesiącach

  W każdym z czterech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku

  • zapewnij wpływy na CitiKonto w łącznej wysokości min. 2000 zł; przelew nie może pochodzić z rachunków prowadzonych w Citibanku dla klientów indywidualnych;
  • wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę przynajmniej 300 zł; możliwe są płatności w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych.

  Spełnienie tych wymagań pozwoli Ci uzyskać promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym.

 • Premia. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego

  W każdym z czterech miesięcy koniecznej aktywności, w którym spełnisz wymagania regulaminu, oprocentowanie Twoich środków na Koncie Oszczędnościowym, w kwocie nieprzekraczającej 100 tys. zł, wyniesie 7,2% w skali roku.

  Należne Ci odsetki bank wypłaci w dwóch transzach - osobno odsetki wynikające z oprocentowania standardowego i odrębnie te związane z udziałem w promocji. Te drugie otrzymasz najpóźniej 20. dnia kolejnego miesiąca.

  Gdybyś w którymś z miesięcy nie spełnił wszystkich warunków aktywności, to dostaniesz tylko odsetki standardowe, ale nie pozbawi Cię to prawa do starania się o promocyjne oprocentowanie w kolejnych miesiącach.

 • Krok 3. Zapewnij wpływ wynagrodzenia w trzech miesiącach

  W drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia CitiKonta zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł. Przelew musi pochodzić z konta pracodawcy lub organu wypłacającego świadczenie (rentę, emeryturę, stypendium), niedopuszczalne są wpływy z rachunków prowadzonych dla osób indywidualnych.

  Uwaga: zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest równoznaczne ze spełnieniem wymogu zasilenia ROR kwotą min. 2000 zł, co daje prawo do otrzymania promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego.

 • Premia. Odbierz premię za wpływ wynagrodzenia (280 zł)

  Premię za spełnienie warunków regulaminu dotyczących wpływu wynagrodzenia, czyli 280 zł, otrzymasz na rachunek do końca 5. miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś CitiKonto.

Mission complete!

Reguły realizacji wymagań regulaminu brzmią dość skomplikowanie, bo nie podano w nich konkretnych dat. Przedstawmy więc je na przykładzie. Zakładając konto w czerwcu 2024 r. i utrzymując zgody marketingowe do końca lipca, do 31 sierpnia 2024 r. otrzymasz 20 zł.

Wymagania dotyczące wpływów i transakcji kartą powinieneś spełnić w każdym z miesięcy od lipca do października 2024 r., dzięki czemu za te miesiące bank naliczy promocyjne oprocentowanie dla Twoich oszczędności na Koncie Oszczędnościowym. Jeśli w sierpniu, wrześniu i w październiku otrzymasz na CitiKonto wynagrodzenie, to zasłużysz na 280 zł premii gotówkowej, którą bank przekaże Ci do końca listopada 2024 r.

Wszystkie nagrody pieniężne są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi. Otrzymasz je wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 8 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

CitiKonto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatne, darmowa jest też obsługa wydanej do niego karty. Atutami rachunku są też 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu oraz świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą.

 • Oprocentowanie
  7,2%

 • Okres obowiązywania
  4 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta dla nowych klientów.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(13 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos