1000 zł z kartą Mastercard w telefonie + 2 lata zwolnienia z opłat za konto dla nowych klientów firmowych ING Banku Śląskiego

Publikacja:
1000 zł z kartą Mastercard w telefonie + 2 lata zwolnienia z opłat za konto dla nowych klientów firmowych ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł moneyback + zwolnienie z opłat za rachunek i kartę przez 2 lata.
Uczestnik Nowy klient firmowy ING Banku Śląskiego.
Po drodze Transakcje kartą dodaną do Google Pay i Apple Pay.
ING Bank Śląski zachęca przedsiębiorców, by skorzystali z jego oferty rachunków firmowych i kart debetowych z logo Mastercard. Nagrodą jest zwrot 10% wydatków dokonanych przez Google Pay i Apple Pay, maksymalnie 1000 zł, oraz zwolnienie z opłat za konto przez 2 lata.

Promocja "Zyskaj z kartą Mastercard"

Organizatorem akcji "Zyskaj z kartą Mastercard w telefonie" oraz promocji "Konto za 0 zł" jest ING Bank Śląski.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja pozwalająca na zdobycie moneybacku trwa do 31 grudnia 2024 r., przy czym jej okres może zostać skrócony, gdyż organizator przeznaczył na nagrody 1 926 000 zł. Po wyczerpaniu tej puli akcja zostanie zakończona.

Natomiast promocja dotycząca zwolnienia z opłat nie ma określonego terminu zakończenia.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest 10% moneyback, maksymalnie 1000 zł, za transakcje firmową karta debetową Mastercard dodaną do Google Pay i Apple Pay.

W ramach bezterminowej akcji "Konto za 0 zł" zakładając pierwszy rachunek firmowy dla danego numeru NIP, zostaniesz zwolniony przez 2 lata z opłat za jego prowadzenie oraz realizację wybranych przelewów w bankowości internetowej. Konkretnie chodzi o przelewy krajowe w PLN (z wyjątkiem Express Elixir, BlueCash i SORBNET) i w EUR do krajów obszaru SEPA, a także o opłatę podstawową za przelew TARGET (przelew walutowy w EUR) - przelew europejski (za wyjątkiem opłaty za tryb pilny (DZIŚ).

Ponadto nie będziesz też przez 2 lata płacił za każdą kartę wydaną do rachunku, przy czym bank pobierze prowizję wynikającą z tabeli opłat i zwróci Ci ją na rachunek firmowy w ciągu 10 dni roboczych.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i osoby prawne w postaci spółki lub samorządu albo jednostki niebędące osobą prawną, którym odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną, wykonujące działalność gospodarczą. Powyższa definicja obejmuje też wspólników spółki cywilnej, przy czym spółka jawna i partnerska jest uznawana za jednego uczestnika.

Ważne, by przedsiębiorca prowadził działalność gospodarczą lub miał siedzibę na terytorium Polski i nie posiadał konta firmowego w ING Banku Śląskim 14 czerwca 2024 r.

Co musisz zrobić?

Droga po 1000 zł moneyback w ING Banku Śląskim
 • Krok 1. Do 31 grudnia 2024 r. zawrzyj z ING Bankiem Śląskim umowę o Konto Direct dla Firmy

  Do 31 grudnia 2024 r. zawrzyj z ING Bankiem Śląskim umowę o Konto Direct dla Firmy wraz z Kartą Mastercard do konta w PLN lub Kartą Mastercard Business zbliżeniową.

 • Krok 2. Wyraź chęć udziału w promocji, korzystając z formularza zgłoszeniowego

  Także do 31 grudnia 2024 r. wyraź chęć udziału w promocji, korzystając z formularza zgłoszeniowego, który będzie Ci udostępniony po otwarciu rachunku firmowego w ING Business lub Moje ING.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu i wyrażeniu niezbędnych zgód, w tym na przesyłanie informacji marketingowych co najmniej w czasie trwania promocji i przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

  Zarejestrowane zgłoszenie, wraz z widocznym jego statusem, będzie dostępne na liście wniosków w systemie ING Business i w Moje ING od razu po jego wysłaniu.

 • Krok 3. Aktywuj kartę i podepnij ją do portfela elektronicznego

  Po otrzymaniu karty debetowej do Konta Direct dla Firmy dokonaj jej aktywacji, po czym podepnij ją do Apple Pay lub Google Pay.

  Do zakończenia okresu promocyjnego, czyli do 31 marca 2025 r., nie możesz dezaktywować karty, gdyż pozbawi Cię prawa otrzymania bonusu.

 • Krok 4. Aktywnie korzystaj z firmowej karty debetowej

  Aktywnie używaj otrzymanej firmowej karty debetowej do 31 marca 2025 r., płacąc nią za pomocą Apple Pay lub Google Pay. Za wykonane w ten sposób w okresie promocji transakcje bezgotówkowe bank zwróci Ci 10% wydatków, maksymalnie 1000 zł, przy czym górna granica zwrotu za jeden miesiąc wynosi 400 zł.

  Moneyback będzie przyznawany w kolejności dokonywania transakcji aż do wyczerpania puli przeznaczonej na nagrody.

  Zwrot przysługuje tylko za transakcje rozliczone i zaksięgowane na rachunku przypisanym do karty, które zostaną zrealizowane w okresie promocyjnym. Moneyback nie zostanie naliczony za płatności zwrócone, sporne albo zakwestionowane, a także za wpłaty/wypłaty w bankomatach.

  Bonusu nie otrzymasz również wtedy, gdy złożysz wypowiedzenie umowy rachunku firmowego.

  Miesiąc zapisu do promocji nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu wysokości nagrody do wypłaty.
 • Premia. Odbierz należny Ci moneyback (max 1000 zł)

  Należny Ci zwrot otrzymasz na rachunek firmowy do 15. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca.

  Kwota moneybacku stanowi przychód z prowadzonej działalności gospodarczy i powinieneś rozliczyć go z urzędem skarbowym według właściwych dla siebie zasad.

Mission complete!

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 19 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,20 zł

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos