600 zł z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym. Dodatkowo 4000 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach za CitiKonto (dla chętnych)

Publikacja:
600 zł z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym. Dodatkowo 4000 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach za CitiKonto (dla chętnych)
Czas trwania
Cel (zysk) 600 zł do Biedronki (z kartą kredytową) + 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile (za CitiKonto) + zwolnienie z opłaty za kartę przez 12 miesięcy.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej w Citi Handlowym.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
W najnowszej promocji Citi Handlowego nagrodą za sięgnięcie po kredytówkę Citi Simplicity jest nawet 600 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Premia w postaci e-bonu o wartości 100 zł przyznawana jest za każdy z 6 miesięcy po zawarciu umowy o kartę, w którym wydasz nią min. 100 zł. Nagrodę możesz powiększyć o 4000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, jeśli otworzysz w Citi Handlowym bezpłatne CitiKonto.

Promocja „Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank”

Organizatorem oferty jest bank Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 8 lipca 2024 r. lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych umów o kartę.

Co możesz zyskać?

Nagrodą jest do 600 zł w postaci e-kodów do Biedronki za aktywne korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity. Do tego zostaniesz zwolniony z opłaty za korzystanie z karty przez 12 miesięcy.

Możliwe też jest zgarnięcie do 4000 punktów (50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za otwarcie CitiKonta.

Czy możesz skorzystać?

Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. były posiadaczami głównej karty kredytowej w Citi Handlowym, a także nierezydenci i obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Co musisz zrobić?

Droga po 600 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity w Citi Handlowym
 • Krok 1. Do 8 lipca 2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku

  Do 8 lipca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!).

 • Krok 2. Dostarcz dokument potwierdzający Twoje dochody

  Dostarcz bankowi wymagany dokument dochodowy w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę.

 • Krok 3. Podpisz umowę i aktywuj kartę

  Po uzyskaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej podpisz umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, a następnie aktywuj kredytówkę w aplikacji Citi Mobile.

  Przez 12 miesięcy, licząc od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym podpiszesz umowę o Citi Simplicity, będziesz zwolniony z opłat za kartę.

 • Krok 4. Przez 6 miesięcy wykonuj transakcje kartą na min. 100 zł

  Wykonuj co miesiąc min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną wartość min. 100 zł/mies.

  Transakcje należy wykonywać w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

  W promocji liczą się płatności bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie mogą to być transakcje zwrócone ani tzw. transakcje szczególne, czyli związane z hazardem, przelewy z rachunku karty czy doładowanie cyfrowych portfeli itp.

 • Premia. Odbierz bony do Biedronki

  Wiadomość o przyznaniu bonu do Biedronki otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jego przyznania.

  E-bon do Biedronki dostaniesz nie później niż w ciągu 30 dni od daty otrzymania informacji o spełnieniu warunków. Bony ważne są przez 6 miesięcy od daty ich przekazania.

 • Krok 5. Otwórz darmowe CitiKonto

  Już po zawarciu umowę o kartę kredytową, ale nie później niż do 31 października 2024 r., otwórz konto osobiste CitiKonto.

 • Krok 6. Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile

  Na przystąpienie do programu Bezcenne Chwile i zarejestrowanie w nim karty kredytowej Citi Simplicity masz czas do końca szóstego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

  Punkty (po 800) zostaną przyznane za maks. 5 miesięcy, licząc od siódmego do jedenastego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kredytówkę.

  Pamiętaj, że w tym czasie nie możesz wypowiedzieć umowy o kartę ani o konto osobiste.

 • Premia. Odbierz punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile

  O przyznaniu Ci 800 punktów w danym miesiącu zostaniesz poinformowany w bankowości internetowej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nagrodę otrzymasz do 30 dni od otrzymania wiadomości w formie zasilenia punktami Twojego profilu w Bezcennych Chwilach.

  Bonusowe punkty będą ważne przez 9 miesięcy od momentu ich przyznania, następnie bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Spójrzmy na przykład. Jeśli umowę o kartę Citi Simplicity podpiszesz w maju, to transakcje bezgotówkowe powinieneś wykonać w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie.

Z kolei punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile będą przyznawane w grudniu 2024 r., styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2025 r.

Premie zwolnione są z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać ich fiskusowi.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 8 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.
Weź udział w promocji

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(2 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
mamut
Gość

W jaki sposób trzeba założyć CitiKonto, by zostać przypisanym do promocji i zdobyć punkty?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@mamut

Bank nie sprecyzował sposobu otwarcia CitiKonta. Należy przyjąć, że każdy sposób jest dobry, że liczy się sam fakt odnotowania w systemie, że klient posiada nie tylko kartę kredytową, ale i ROR.

Odpowiedz