7,5% na rachunku Moje cele w mBanku

Publikacja:
7,5% na rachunku Moje cele w mBanku
Czas trwania
Cel (zysk) 7,5% w skali roku (przez 3 miesiące, do 25 tys. zł).
Uczestnik Nowy klient mBanku, który od 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego
Po drodze Otwarcie rachunku Moje cele, zapewnienie regularnych wpływów.
Weź udział w promocji
mBank uruchomił kolejną odsłonę promocji kont osobistych, których częścią jest wysokie oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. Promocyjna stawka wynosi teraz aż 7,5%, jednak mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci mBanku.

Promocja "Zyskaj premię z eKontem do usług II"

Promocje "Zyskaj premię z eKontem do usług II" oraz "Mogę jeszcze więcej", których częścią jest oferta z promocyjnym oprocentowaniem na rachunku Moje cele, zorganizował mBank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Obie promocje trwają do 17 września 2024 r.

Bank zastrzegł, że łączna środków, które mogą być zdeponowane w ich ramach, jest ograniczona i wynosi łącznie 800 mln zł dla klientów, którzy otworzyli eKonto do usług lub eKonto możliwości po 6 czerwca 2024 r. Gdy kwota promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji osiągnie poziom niższy niż 50 mln zł lub ulegnie wyczerpaniu, mBank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej.

Co możesz zyskać?

Bonusem w promocji konta osobistego jest promocyjna stawka na rachunku Moje Cele w wysokości 7,5% w skali roku dla kwot do 25 tys. zł, która obowiązuje do końca 3. pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu założenia rachunku.

Oprocentowanie 5,5% otrzymają ci klienci, którzy otworzą Moje cele inaczej niż na selfie czy przez e-dowód.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w mBanku konta osobistego ani oszczędnościowego.

Co musisz zrobić?

Droga do 7,5% w mBanku
 • Krok 1. Do 17 września 2024 r. otwórz eKonto do usług lub eKonto możliwości wraz z kontem Moje cele

  Do 17 września 2024 r. otwórz eKonto do usług lub eKonto możliwości , w każdym przypadku wraz z rachunkiem Moje cele.

  Pamiętaj, że maksymalne oprocentowanie (7,5% w skali roku) otrzymasz jedynie pod warunkiem, że założysz konto osobiste i Moje cele przez selfie lub e-dowód. Po otwarciu ROR w inny sposób stawka na Moich Celach wyniesie 5,5%.

  Zwracamy uwagę na ograniczoną pulę środków, które mogą być objęte promocyjnym oprocentowaniem. Jeśli otworzysz Moje cele w dniu publikacji informacji o ich wyczerpaniu, Twój rachunek będzie uruchomiony na warunkach promocyjnych, a ten dzień będzie ostatnim dniem obowiązywania promocji.

 • Krok 2. Zapewnij regularne wpływy na Moje cele

  Wyższe odsetki zostaną naliczone, o ile suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Bank sprawdza zrealizowanie tego warunku ostatniego dnia roboczego miesiąca.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Promocyjne oprocentowanie (7,5% lub 5,5%) dotyczy środków do 25 tys. zł i obowiązuje do końca 3. pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu założenia Moich celów.

  Wskazówka Bankonautów: Zauważ, że zakładając Moje cele na początku miesiąca, możesz wydłużyć okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania do niemal 4 miesięcy.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 9 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Wyróżnikiem kont osobistych w mBanku jest aplikacja mobilna ciesząca się opinią jednej z najlepszych na rynku.

 • Oprocentowanie
  7,5%

 • Okres obowiązywania
  3 miesiące
 • Zakres kwot
  do 25 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oprocentowanie 7,5% (i 5,5%) dotyczy nowych klientów, którzy otworzą rachunek Moje Cele wraz z ekontem do usług lub ekontem możliwości przez selfie / e-dowód.

Rachunek oszczędnościowy Moje cele służy do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Możliwe są też wpłaty niezależne od wybranej metody oszczędzania, np. przelewem z konta osobistego.

Po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie spada do poziomu standardowego. Warto wówczas rozejrzeć się za inną ofertą z czołówki rankingu kont oszczędnościowych.

Weź udział w promocji

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
3.5
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos