Nawet 1000 zł dla firm z PKO Kontem Firmowym w PKO BP + 1200 zł za terminal

Publikacja:
Nawet 1000 zł dla firm z PKO Kontem Firmowym w PKO BP + 1200 zł za terminal
Czas trwania
Cel (zysk) 2200 zł w formie przelewu: 1000 zł za otwarcie konta i aktywność + 1200 zł za skorzystanie z oferty terminala.
Uczestnik Przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, który nie posiadał rachunku firmowego w PKO BP między 1 stycznia a 3 czerwca 2024 r.
Po drodze Transakcje kartą.
Weź udział w promocji
PKO BP pomyślał o przedsiębiorcach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Tym razem nowym posiadaczom PKO Konta Firmowego lub PKO Konta Firmowego Premium zaproponował 1000 zł premii "na dobry początek". W równoległej promocji czeka też do 1200 zł za skorzystanie z terminala płatniczego.

Promocja "Do 1000 zł dla Twojej Firmy. Na dobry początek"

Organizatorem akcji jest PKO BP.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja trwa do 31 sierpnia 2024 r. lub do wyczerpania puli 3500 uczestników. Informacja o wyczerpaniu puli zostanie podana na stronie banku.

Ten sam termin, ale osobna pula (1600 nagród) dotyczy promocji z premią za terminal.

Co możesz zyskać?

Nagrodą w promocji jest 1000 zł w formie przelewu na konto firmowe:

 • 500 zł za otwarcie konta oraz
 • 500 zł za aktywność.

Dodatkowo możesz zyskać 1200 zł za skorzystanie z oferty terminala płatniczego w ramach równoległej promocji "Odbierz 1200 zł z terminalem POS".

Czy możesz skorzystać?

Bank kieruje ofertę do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce, których roczny przychód nie przekracza 15 mln zł. Dodatkowym warunkiem jest nieposiadanie konta firmowego w PKO BP w okresie między 1 stycznia a 3 czerwca 2024 r.

Uwaga! Dla osób, które po otwarciu konta w promocji chciałyby ubiegać się o premię za terminal, dochodzą warunki: prowadzenia pozarolniczej działalności gospodarczej oraz brak zawartej umowy z eService na dzień 31 maja 2024 r.

Co musisz zrobić?

Droga do 2200 zł premii w PKO BP
 • Krok 1. Do 31 sierpnia 2024 r. otwórz PKO Konto Firmowe wraz z kartą na stronie banku

  Do 31 sierpnia 2024 r. (pamiętaj o limicie uczestników!) otwórz PKO Konto Firmowe wraz z kartą debetową na stronie banku .

  Bank wymaga podania firmowego numeru telefonu i adresu e-mail, a także wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od banku oraz podmiotów współpracujących.

  Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś działalności, możesz to zrobić za pośrednictwem banku równolegle z wnioskowaniem o rachunek.

 • Premia. Odbierz 500 zł premii za otwarcie konta

  Premię 500 zł za otwarcie konta otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

 • Krok 2. Spełnij warunki aktywności

  Do 31 sierpnia 2024 r. wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta, by otrzymać kolejne 500 zł. Płatności nie mogą zostać zwrócone ani anulowane.

  Wskazówka Bankonautów: O kolejności przyznawania tej premii decyduje data wykonania ostatniej z 5 wymaganych transakcji. Nie warto z tym zwlekać!
 • Premia. Zgarnij 500 zł za aktywność

  Druga część premii (500 zł) wpłynie na Twoje konto firmowe do 30 września 2024 r.

 • Dodatkowy bonus. Skorzystaj z oferty terminala i zyskaj 1200 zł

  Spełnij warunki równoległej promocji z terminalem płatniczym od eService, aby zgarnąć dodatkowe 1200 zł premii.

Mission complete!

Przykład: jeśli konto zostało otwarte w czerwcu, to premię z tego tytułu otrzymasz przelewem do końca lipca 2024 r. Niezależnie od tego, kiedy wykonasz transakcje, jeśli zmieścisz się w limicie nagród, otrzymasz ją do końca września 2024 r.

Premie stanowią przychód w związku z prowadzoną działalnością, a zatem konieczne jest samodzielne rozliczenie ich z fiskusem.

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1 zł

Unikalne cechy: tańsze przelewy w walutach krajów EOG.

PKO Konto Firmowe Premium

PKO BP
 • Konto
  0 zł / 49 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1 zł

Unikalne cechy: tańsze przelewy w walutach krajów EOG.
Weź udział w promocji

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.5
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Warto zauważyć, że termin składania wniosków w promocji (31.08) pokrywa się z terminem wykonania 5 transakcji (też 31.08), a więc wniosek pewnie trzeba jednak złożyć w pierwszej połowie sierpnia najpóźniej

Odpowiedz