Aż 530 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
Aż 530 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 530 zł w formie przelewu.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Transakcje kartą, przelewy na telefon Blik, wpływy na konto.
Weź udział w promocji
Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas przynoszą na ogół bardzo atrakcyjne nagrody. Najnowsza akcja wzbudzi zapewne spore zainteresowanie, bo jest w niej do zdobycia aż 530 zł w gotówce. Wymagana jest umiarkowana aktywność w 3 kolejnych miesiącach. W każdym z nich do wykonania są takie same zadania, więc nikt nie powinien mieć kłopotów z zapanowaniem nad ich realizacją.

„Gorący Bonus” w BNP Paribas

Organizatorem promocji konta osobistego w BNP Paribas jest tradycyjnie spółka Hagen.

Do kiedy możesz skorzystać?

Termin obowiązywania akcji określono na 15 lipca 2024 r. Promocja może jednak zakończyć się szybciej, gdyż przewidziano ograniczoną pulę 6000 rejestracji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest w sumie 530 zł. Nagroda składa się z 4 premii gotówkowych: premii powitalnej w wysokości 50 zł za otwarcie konta oraz 3 bonusów po 160 zł za aktywność w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Czy możesz skorzystać?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Co musisz zrobić?

Droga do 530 zł premii w BNP Paribas
 • Krok 1. Do 15 lipca 2024 r. zarejestruj się na stronie promocji

  Do 15 lipca 2024 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji , podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL oraz zaznaczając wszystkie "okienka" (akceptacja regulaminu, zgody i upoważnienie).

 • Krok 2. Również do 15 lipca 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie

  Również do 15 lipca 2024 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Możesz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza lub tego otrzymanego w wiadomości e-mail.

  Na tym etapie decydujesz, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.

  Pamiętaj, by dane we wniosku były identyczne z tymi, które podałeś na etapie rejestracji w promocji!

 • Krok 3. Do 31 lipca 2024 r. zawrzyj umowę z bankiem

  Do 31 lipca 2024 r. zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti.

  Po otrzymaniu karty (ze względów technicznych) aktywuj ją w ciągu 7 dni. Możesz to zrobić w następujący sposób:

  • w bankowości elektronicznej,
  • poprzez Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta,
  • w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u,
  • płacąc kartą za zakupy z użyciem PIN-u,
  • w oddziale banku.
 • Krok 4. Prześlij dane niezbędne do przekazania Ci premii pieniężnej

  Do 22. dnia miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy po tej dacie) następującego po miesiącu spełnienia warunku z Kroku 3 organizator prześle na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu Ci nagrody. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia tego samego miesiąca podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

  Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Organizator przypomni Ci o tym w wiadomości SMS na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym lecz nie wcześniej niż 2 miesiące po upływie terminu. Niezbędne dane do przelewu musisz podać najpóźniej 28 lipca 2025 r.

 • Premia. Odbierz premię za otwarcie rachunku (50 zł)

  50 zł premii powitalnej otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki (założenie konta i aktywacja karty), przelewem na nowo otwarty rachunek.

 • Krok 5. Aktywnie korzystaj z rachunku w każdym z kolejnych trzech miesięcy.

  W każdym z kolejnych trzech miesięcy po podpisaniu umowy:

  • zapewnij wpływy na ROR na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • zrealizuj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł,
  • wykonaj przynajmniej 3 przelewy na telefon Blik.

  Za każdy miesiąc aktywności bank przyzna Ci 160 zł premii.

  Wpływy: dozwolone są wszelkie przelewy na Konto Otwarte na Ciebie, z wyłączeniem tych pochodzących z rachunków w BNP Paribas, których uczestnik promocji jest współposiadaczem (w tym prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima), rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank BNP Paribas, także tych, których umowa została podpisana z Raiffeisen Polbankiem przejętym później przez BNP. Wpłaty gotówkowe na ROR, niezależnie od tego, czy dokonane w oddziale, czy we wpłatomacie, nie są traktowane jako wpływ.

  Przelew na telefon Blik: zgodnie z regulaminem jest to polecenie przelewu w złotych na rachunek bankowy prowadzony w BNP Paribas albo w innym banku w Polsce. Przelew na telefon wymaga wskazania przez klienta numeru telefonu komórkowego odbiorcy przelewu.

  Transakcje kartą: wymagania regulaminu spełni każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay. Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Dotpay, Autopay itd.

  Ponadto w regulaminie widnieje zapis, że transakcje kartą nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

 • Krok 6. Odbierz premie za aktywność (160 zł + 160 zł + 160 zł)

  Premię za aktywność w danym miesiącu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

  Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii. A zatem, jeśli nie wywiążesz się z wymaganych transakcji np. w maju, nie będziesz miał już szans na bonus za aktywność w pozostałych miesiącach.

Mission complete!

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto osobiste objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
Weź udział w promocji

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(5)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Magda
Gość

nie działa link do promocji

Odpowiedz

R
Robert
Gość
@Magda

U mnie działa, w Chrome, bez adblocka.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Chyba nie laczy sie z promocja z bchw ze wzgledu na forme zawarcia umowy? - tutaj zdalnie, a tam tylko oddzial

Odpowiedz

S
soc
Gość
@Katarzyna

Uprzedziłaś mnie😉

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Katarzyna

Zgadza się, poprawiliśmy już zapisy.

Odpowiedz