Nawet 7% do 100 tys. zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku

Publikacja:
Nawet 7% do 100 tys. zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 7% lub 4,5% w skali roku dla nowych środków (przez 4 miesiące, do 100 tys. zł).
Uczestnik Nowy lub obecny posiadacz Konta Mega Oszczędnościowego oraz konta osobistego.
Po drodze Otwarcie lub posiadanie konta osobistego i oszczędnościowego, wpłata nowych środków, transakcje kartą.
Weź udział w promocji
Alior Bank ponownie proponuje wysokie promocyjne oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym. Obecnie możesz zyskać 4,5 lub 7% w skali roku przez okres 4 miesięcy dla kwot do 100 tys. zł. Chcąc otrzymać wyższą stawkę, musisz być nowym posiadaczem konta osobistego i w danym cyklu rozliczeniowym wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Promocja "Pomnażaj swoje oszczędności - Konto Mega Oszczędnościowe" (3. edycja)

Organizatorem akcji jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do obecnej edycji można przystąpić do 31 lipca 2024 r.

Co możesz zyskać?

Maksymalna stawka w wysokości 7% w skali roku obowiązuje przez 4 miesiące od daty wpłaty nowych środków i obejmuje kwoty do 100 tys. zł. Przysługuje ona wyłącznie nowym posiadaczom Konta Jakże Osobistego po spełnieniu warunku aktywności.

Sama wpłata nowych środków przez obecnego klienta skutkuje naliczeniem oprocentowania na poziomie 4,5% w skali roku.

Czy możesz skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać nowi, jak i obecni klienci, przy czym tylko Ci pierwsi mają prawo do uzyskania stawki 7%. Wymagane jest posiadanie konta oszczędnościowego oraz osobistego, np. Konta Jakże Osobistego. Korzystanie z wcześniejszych edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego nie wyklucza z udziału w jej najnowszej odsłonie, o ile zakończył się już poprzedni okres promocyjnego oprocentowania.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeżeli jesteś nowym klientem i chciałbyś zdobyć premię za konto osobiste w Alior Banku, najpierw zapoznaj się z opisem promocji powitalnej.

Droga do 7% w Alior Banku
 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. otwórz Konto Jakże Osobiste  i Konto Mega Oszczędnościowe

  Do 31 lipca 2024 r. otwórz Konto Jakże Osobiste wraz z Kontem Mega Oszczędnościowym, jeśli jeszcze nie posiadasz tych rachunków.

  Jeśli masz już dostęp do bankowości elektronicznej Alior Banku, Konto Mega Oszczędnościowe wygodnie założysz po zalogowaniu się do niej.

  W przypadku, gdy korzystasz już z obu produktów, pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Także do 31 lipca 2024 r. wpłać nowe środki

  Do 31 lipcaa 2024 r. wpłać na Konto Mega Oszczędnościowe pieniądze spełniające definicję "nowych środków". Pod tym pojęciem bank rozumie nadwyżkę ponad saldo środków na rachunkach osobistych i oszczędnościowych oraz lokatach terminowych w złotówkach w dniu weryfikacji salda, czyli 30 kwietnia 2024 r.

 • Krok 3. Spełnij warunki aktywności w każdym miesiącu okresu promocyjnego

  Bank naliczy oprocentowanie w wysokości 7%, jeśli otworzyłeś Konto Jakże Osobiste w okresie promocji oraz w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (wypłata z bankomatu nie spełnia warunku), kwota płatności nie ma znaczenia.

  Jeśli nie spełnisz warunków uzyskania maksymalnego oprocentowania lub byłeś posiadaczem konta osobistego przed startem promocji, a teraz wpłaciłeś na Konto Mega Oszczędnościowe nowe środki do 100 tys. zł, to Twoje oszczędności będą objęte stawką 4,5% w skali roku.

  Cykl rozliczeniowy dla danego miesiąca kalendarzowego promocji zaczyna się w dniu, który poprzedza ten miesiąc i kończy w przedostatnim dniu tego miesiąca.

 • Premia. Uzyskaj promocyjne oprocentowanie

  Odsetki w wysokości 7% (lub 4,5%) będą naliczane przez 4 miesiące, licząc od daty wpływu pierwszych nowych środków, dla kwot do 100 tys. zł.

Mission complete!

Konta, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).
 • Oprocentowanie
  7% / 4,5%

 • Okres obowiązywania
  4 miesiące
 • Zakres kwot
  do 100 tys. zł
 • Konto osobiste
  TAK

Oferta na nowe środki. Oprocentowanie 7% dotyczy nowych klientów, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste i spełnią warunek aktywności.

Po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowanie wszystkich Twoich oszczędności na Koncie Mega Oszczędnościowym spadnie do poziomu standardowego. Jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań, rozważ skorzystanie z innej oferty z rankingu kont oszczędnościowych.

Weź udział w promocji

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos