Wróć

40 000 punktów (500 zł) w Bezcennych Chwilach za aktywne korzystanie z firmowych kart płatniczych Banku BPS

Publikacja:
40 000 punktów (500 zł) w Bezcennych Chwilach za aktywne korzystanie z firmowych kart płatniczych Banku BPS
Czas trwania
Cel (zysk) 40 000 punktów (500 zł) w Bezcennych Chwilach.
Uczestnik Nowy posiadacz firmowej karty płatniczej Banku BPS.
Po drodze Przystąpienie do programu Bezcenne Chwile, transakcje kartą.
Podpisanie umowy o firmową kartę płatniczą w Banku BPS i aktywne korzystanie z niej przez 5 miesięcy po przystąpieniu do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile oznacza zdobycie 40 000 punktów (równowartość 500 zł) w tym programie.

"Promocja kart dla biznesu"

Akcję przygotowała organizacja płatnicza Mastercard, Bank BPS ma status jej partnera.

Do kiedy możesz skorzystać?

Do promocji można przystąpić do 31 lipca 2024 r. Akcja może się zakończyć wcześniej, gdyż organizator przygotował tylko 6300 nagród po 8000 punktów każda.

Co możesz zyskać?

Za każdy miesiąc wymaganej aktywności, maksymalnie za 5, można zdobyć 8000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Tak więc, w sumie nagroda może wynieść 40 000 punktów, które stanowią równowartość 500 zł.

Czy możesz skorzystać?

Promocja skierowana jest do nowych posiadaczy kart debetowych i kredytowych wydanych klientom firmowym przez Bank BPS i banki z grupy BPS uczestniczące w tej akcji. O nagrodę nie mogą się ubiegać przedsiębiorcy, którzy po 31 grudnia 2022 r. zrezygnowali w tym banku z karty danego rodzaju (tj. debetowej lub kredytowej)

Co musisz zrobić?

Droga do 40 000 punktów w Bezcennych Chwilach

 • Krok 1. Do 31 lipca 2024 r. sięgnij po firmową kartę płatniczą Banku BPS.

  Do 31 lipca 2024 r. podpisz z Bankiem BPS lub jednym z banków Grupy BPS uczestniczących w tej promocji umowę o firmową kartę debetową lub kredytową.

  W przypadku karty debetowej możliwa jest opcja otwarcia rachunku firmowego wraz z "plastikiem", jak i wydanie karty do już posiadanego konta firmowego, o ile wcześniej przedsiębiorca nie korzystał przy nim z karty Mastercard.

 • Krok 2. Przystąp do Bezcennych Chwil i zarejestruj w nim kartę

  31 grudnia 2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim firmową kartę płatniczą otrzymaną w ramach tej promocji.

  Jeśli już uczestniczysz w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, to Twoje działania ograniczą się do zarejestrowania w programie nowej karty.

 • Krok 3. Zaloguj się do konta w Bezcennych Chwilach

  Także do 31 grudnia 2024 r. choć raz zaloguj się do swojego konta w Bezcennych Chwilach.

 • Krok 4. Zrealizuj warunki aktywności

  W co najmniej jednym z 5 miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu podpisania umowy o kartę płatniczą wykonaj nią min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 3000 zł.

  Płatności muszą być związane z prowadzoną działalnością gospodarczą i dokonane w złotówkach.

  Uwaga: w danym punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym można wykonać danego dnia tylko jedną transakcję. Nie zostaną uwzględnione płatności anulowane i zwrócone, związane z przeniesieniem sald, transakcje z wykorzystaniem czeków i dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków, danin publicznych a także płatności wszelkich odsetek.

  Regulamin wskazuje też konkretne kody MCC miejsc, w których nie można wykonać transakcji w ramach tej promocji. Chodzi między innymi o przekazy pieniężne i pobranie gotówki z bankomatów. Niedozwolone są również wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowania kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

  Brak spełnienia warunków aktywności w jednym miesiącu nie pozbawi Cię prawa do ubiegania się o bonus za kolejny okres.

 • Premia. Odbierz należne Ci punkty

  Należne Ci punkty otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, w którym spełniłeś warunki aktywności.

  Okres ich ważności wynosi 6 miesięcy, licząc od daty ich przekazania, i w tym czasie powinieneś je wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Mission complete!

Przedstawmy ramy czasowe niezbędnych działań na konkretnym przykładzie. Jeśli umowę o kartę płatniczą podpiszesz w kwietniu, to o nagrodę możesz się starać w 5 kolejnych miesiącach, czyli od maja do września.

Produkty objęte promocją

Promocją objęte są karty debetowe do rachunków firmowych, jak i karty kredytowe wydane klientom instytucjonalnym.

startKonto z kartą Mastercard Business PayPass

Ten rachunek firmowy przeznaczony jest dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą oraz firm, których przychody roczne nie przekraczają 5 mln zł. Jego otwarcie jest bezpłatne, a prowadzenie kosztuje 12 zł/miesiąc.

Przelewy internetowe do urzędu skarbowego są darmowe, natomiast opłata za te kierowane do innych odbiorców uzależniona jest od pakietu wybranego przez posiadacza konta. Pakiet 15 przelewów kosztuje 20 zł, a 50 - 60 zł, koszt przelewu internetowego poza pakietem to 1,5 zł.

Wydanie karty debetowej Mastercard Business PayPas jest bezpłatne, a opłata miesięczna za jej użytkowanie wynosi 8 zł. Tą kartą można za darmo wypłacać pieniądze z bankomatów Grupy BPS i banków, z którymi bank zawarł porozumienia. W innych urządzeniach opłata wynosi 3,5% wypłacanej kwoty, min. 6 zł.

Karta kredytowa Mastercard Business Credit

Karta wydawana jest bezpłatnie. Koszt jej obsługi uzależniony jest od wartości transakcji bezgotówkowych w poprzednim roku. Jeśli była to kwota niższa niż 35 000 zł, bank pobierze 75 zł prowizji, przy wyższych wydatkach opłata nie jest pobierana.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Krzysztof Duliński
Gość

Promocja zaproponowana przez Bankonautkę Marylę. W imieniu społeczności dziękujemy i zachęcamy innych do dzielenia się informacjami o dostrzeżonych akcjach, których jeszcze nie ma na naszym portalu.

Odpowiedz