150 zł do Allegro za regularne wpłaty na konto osobiste dla zaproszonych klientów BNP Paribas

Publikacja:
150 zł do Allegro za regularne wpłaty na konto osobiste dla zaproszonych klientów BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł do Allegro (3 x 50 zł).
Uczestnik Zaproszony przez bank posiadacz konta osobistego.
Po drodze Wpłaty na ROR.
Bank BNP Paribas postanowił docenić część swoich klientów i zaprasza ich do udziału w promocji, w której warunkiem zdobycia 3 voucherów po 50 zł do Allegro jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł na posiadane konto osobiste w 3 kolejnych miesiącach. Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami kieruje się BNP Paribas, wysyłając zaproszenia do przystąpienia do tej akcji.

Promocja "Wpłacaj - zyskuj w Banku BNP Paribas"

Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

Do kiedy możesz skorzystać?

W regulaminie nie ma dokładnie określonego terminu, do którego bank będzie rozsyłał zaproszenia do udziału w tej promocji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są 3 vouchery po 50 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.

Czy możesz skorzystać?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze (lub współposiadacze) rachunku osobistego w BNP Paribas, którzy zostaną przez bank zaproszeni do udziału w tej akcji. W zależności od wyrażonej przez Ciebie zgody na określony kanał komunikacji zachętę do udziału w akcji możesz znaleźć w e-mailu albo w sms-ie, ewentualnie w powiadomieniu (push) albo w wiadomości w bankowości elektronicznej.

Co musisz zrobić?

Droga do zdobycia 150 zł na Allegro
 • Krok 1. Sprawdź, czy otrzymałeś od banku zaproszenie do udziału w promocji

  Sprawdź kanały komunikacji, na które wyraziłeś zgodę (e-mail, sms, powiadomienia w aplikacji mobilnej i wiadomości w bankowości internetowej) i przekonaj się, czy bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji.

 • Krok 2. Zapewnij wpływy na rachunek w 3 kolejnych miesiącach

  Jeśli jesteś w gronie zaproszonych, to poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym zostałeś zaproszony do udziału w akcji, w każdym z trzech kolejnych miesięcy zapewnij wpływy na swoje konto osobiste w BNP Paribas w łącznej wysokości min. 1000 zł.

  Nie mogą to być wpływy z innych Twoich kont (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas, rachunków służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez bank, a także zasilenia wynikające z korekt transakcji i reklamacji.

  Za miesiąc, w którym zrealizujesz ten warunek, bank przekaże Ci 50 zł do Allegro.

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Kolejne nagrody bank będzie przesyłał w wiadomościach sms na numer telefonu podany przez klienta jako kontaktowy. Stanie się to do 15. dnia kolejnego miesiąca po wykonaniu wymaganej aktywności. Gdyby był to dzień wolny od pracy, bonus otrzymasz w najbliższym dniu roboczym.

  Bank zobowiązał się, że w wiadomości sms, w której prześle nagrodę, będzie także informacja o terminie ważności e-kodu.

  O zasadach korzystania z voucherów w serwisie Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Mission complete!

Załóżmy, że zaproszenie do udziału w opisywanej akcji otrzymałeś od banku w październiku. Wówczas wpływy musisz zapewnić w listopadzie i grudniu 2023 r. oraz w styczniu 2024 r., a e-bony do Allegro bank przekaże Ci w grudniu 2023 r. oraz w styczniu i lutym 2024 r.

Konto objęte promocją

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Dziękujemy Czytelnikowi posługującemu się adresem digtymire@... za nadesłanie informacji o tej akcji.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.1
(8 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos