Nawet 2200 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

Publikacja:
Nawet 2200 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 2200 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient firmowy Banku Millennium, który od 1 stycznia 2021 r. nie posiadał w tym banku konta firmowego.
Po drodze Założenie Konta Mój Biznes, logowanie do aplikacji mobilnej, opłacanie składek ZUS, transakcje kartą, wpływy, podpisanie umowy o terminal płatniczy.
Weź udział w promocji
Założenie Konta Mój Biznes w Banku Millennium i aktywne korzystanie z niego przez 5 miesięcy (zapewnienie wpływów, transakcje kartą i przelewy do ZUS) pozwoli Ci zdobyć 1000 zł. Jeśli dopiero teraz założysz jednoosobową działalność gospodarczą i zrobisz to z Bankiem Millennium, Twój zysk będzie wyższy o 600 zł. Bank przewidział też 600 zł za sięgnięcie po terminal płatniczy.

Promocja "Załóż Konto Mój Biznes i zyskaj - edycja 1”

Organizatorem akcji jest Bank Millennium.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 19 sierpnia 2024 r. lub do chwili otwarcia w jej ramach 18 000 Kont Mój Biznes.

Prowadzona równolegle akcja „Postaw na Biznes z Bankiem Millennium", dotycząca zwolnienia z opłat, trwa do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia jest maksymalnie 2200 zł (przez osoby współpracujące już z Bankiem Millennium, ale nieprowadzące działalności gospodarczej) lub 1600 zł (przez obecnych przedsiębiorców, niezależnie od tego, czy korzystają już z usług Millennium) w postaci przelewu na konto firmowe. Premie będą wypłacane w ratach po spełnieniu kolejnych wymagań regulaminu.

Korzystając z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Postaw na Biznes z Bankiem Millennium". W jej ramach będziesz przez 2 lata zwolniony z opłaty za prowadzenie firmowego ROR-u oraz kont walutowych w EUR, USD, GBP lub CHF, a także za firmowe karty kredytowe i przelewy internetowe krajowe w PLN oraz EUR do krajów EOG i SEPA w trybie standardowym.

Załóżmy, że podpiszesz umowę o konto firmowe 10 lipca 2024 r. Wówczas w latach 2024 i 2025 nie zapłacisz wspomnianych opłat. Będą one naliczane dopiero od sierpnia 2026 r.

Czy możesz skorzystać?

W promocji związanej z premią gotówkową mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od 1 stycznia 2021 r. do chwili złożenia wniosku o Konto Mój Biznes w ramach tej akcji nie posiadały rachunku firmowego w Banku Millennium.

Regulamin dopuszcza też założenie JDG za pośrednictwem banku w trakcie trwania promocji.

W akcji dotyczącej zwolnienia z opłat okres karencji jest krótszy. Z bonusu nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy mieli rachunek firmowy w Banku Millennium od 1 kwietnia 2023 r.

Korzystanie z usług Banku Millennium jako klient indywidualny nie stanowi przeszkody w ubieganiu się o nagrodę.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeśli nie współpracujesz jeszcze z Bankiem Millennium, sprawdź, czy nie trwa promocja powitalna dla zakładających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Millennium 360°, dzięki której będziesz mógł zdobyć dodatkową nagrodę.

Droga do 2200 zł premii w Banku Millennium
 • Krok 1. Do 19 sierpnia 2024 r. otwórz Konto Mój Biznes w Banku Millennium

  Do 19 sierpnia 2024 r. załóż firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych: bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej, skutecznie zarejestruj działalność w bazie CEIDG.

  Uwaga: firma i konto firmowe muszą być otwarte nie później niż ostatniego dnia trwania promocji. W niektórych przypadkach czas otwarcia firmy z kontem może trwać do 3-4 dni roboczych.

  Jeśli prowadzisz już jednoosobową działalność gospodarczą, Twoje działania ograniczą się do złożenia do 19 sierpnia 2024 r. wniosku o Konto Mój Biznes i podpisania z Bankiem Millennium umowy o jego prowadzenie.

  Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, w trakcie wnioskowania o rachunek firmowy zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przesyłanie przez bank ofert marketingowych, także tych dotyczących propozycji firm współpracujących z Bankiem Millennium.

  Przypominamy, że akcja może się zakończyć wcześniej, jeśli otwartych zostanie 18 000 rachunków. Gdyby do tego doszło, bank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej .

 • Krok 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o Konto Mój Biznes, choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

 • Krok 3. Zrealizuj warunki aktywności w każdym z 6 kolejnych miesięcy

  W każdym z 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia Konta Mój Biznes:

  • zapewnij wpływy zewnętrzne w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj płatności Blikiem lub kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 500 zł.

  Pod pojęciem wpływy zewnętrzne bank rozumie wpływy na konto firmowe z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem przelewów z kont indywidualnych klienta lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą. Niedozwolone są także wpłaty we wpłatomatach oraz wpływy z terminala płatniczego.

  Jeśli chodzi o transakcje, to dozwolone są płatności w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych, także z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Nie zostaną uznane wypłaty gotówki, transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi (np. przelew Blik na telefon), płatności związane z grami hazardowymi.

  Brak realizacji powyższych zadań w jednym miesiącu nie pozbawi Cię prawa do ubiegania się o premię w kolejnych okresach; po prostu za dany miesiąc nie otrzymasz bonusu.

 • Krok 4. Zrealizuj przelewy do ZUS w 5 kolejnych miesiącach

  W 5 kolejnych miesiącach następujących po tym, w którym założyłeś Konto Mój Biznes, zrealizuj przelewy do ZUS z formatki ZUS w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej,

 • Premia. Odbierz nagrodę

  Bonusy będą wypłacane na nowo otwarte Konto Mój Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wszystkie wymagane aktywności.

  Jeśli zostałeś (i wciąż jesteś) przedsiębiorcą przed przystąpieniem do promocji, za każdy z 5 miesięcy, w którym zrealizujesz przelew do ZUS, otrzymasz 200 zł, czyli łącznie 1000 zł.

  Jeśli założyłeś firmę dopiero w ramach tej akcji, bank przekaże Ci nie tylko do 1000 zł za przelewy do ZUS, ale i dodatkowe 100 zł za każdy z 6 miesięcy, w którym zrealizujesz wymagane transakcje.

  Premię otrzymasz pod warunkiem, że do chwili jej wypłaty nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od zawartej umowy oraz nie odwołasz udzielonych zgód marketingowych i handlowych.

 • Krok 5. Zawrzyj umowę o terminal płatniczy

  Do 30 listopada 2024 r. zawrzyj z Bankiem Millennium umowę o terminal płatniczy Millennium lub aplikację Millennium POS, po czym w kolejnym miesiącu zapewnij z niego wpływ na rachunek firmowy w wysokości min. 1000 zł.

 • Premia. Odbierz nagrodę za wpływy na terminalu

  Premię - 600 zł - otrzymasz na Konto Mój Biznes do 31 stycznia 2025 r.

Mission complete!

Dla uniknięcia niejasności, przedstawmy ramy czasowe promocji na konkretnym przykładzie. Założenie Konta Mój Biznes w lipcu 2024 r. oznacza, że do końca sierpnia musisz się zalogować do aplikacji mobilnej i w tym miesiącu powinieneś po praz pierwszy spełnić warunki aktywności (wpływy zewnętrzne, transakcje kartą, przelewy do ZUS), dzięki czemu do końca września 2024 r. otrzymasz pierwszą premię.

Nagrody wypłacone w ramach promocji mają związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i w związku z tym stanowią przychód podatkowy Twojej firmy. Dlatego ciąży na Tobie obowiązek rozliczenia się z nich według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

 • Operator
  PayTel
 • Abonament
  0 zł / 36 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

 • Dostawca
  PayTel
 • Opłata za obsługę aplikacji
  0 zł / 9,90 zł

 • Program Polska Bezgotówkowa
  TAK
 • Konto firmowe
  TAK

Możliwość zawarcia umowy na 4 miesiące (oferta dla firm działających sezonowo).
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.3
(4 oceny)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos