Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 4% zwrotu za rezerwację na Booking.com w Twoim banku, ale nie tylko....

1000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials i 15 zł na zakupy w Carrefourze

1000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials i 15 zł na zakupy w Carrefourze
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 punktów powitalnych w programie Priceless Specials i voucher o wartości 15zł do sklepów Carrefour.
Uczestnik Posiadacz karty Mastercard, który nie uczestniczy w programie Priceless Specials.
Po drodze Konieczne jest zarejestrowanie siebie i karty Mastercard w programie Priceless Specials i wykonanie "plastikiem" płatności w super- lub hipermarkecie Carrefour.
W niezwykle prostej akcji Twoja aktywność sprowadzi się do zarejestrowania siebie i karty z logo Mastercard w programie lojalnościowym Priceless Specials i zapłacenia nią za zakupy w Carrefourze. W nagrodę otrzymasz 1000 punktów powitalnych od wspomnianej organizacji płatniczej i 15 zł od sieci handlowej.

W tej promocji nie ma okresu karencji czy specjalnych wymagań odnośnie kupowanych artykułów. Wymagane jest jedynie zarejestrowanie się w programie lojalnościowym Priceless Specials oraz dokonanie zakupów w Carrefourze. Wskazany jest pośpiech, gdyż liczba voucherów zakupowych, które zostaną wydane klientom, to tylko 1400 sztuk.

Zarejestruj kartę, płać za zakupy, odbierz nagrodę

Wszystko, co musisz zrobić, by cieszyć się nagrodami, sprowadza się do następujących działań:

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2019 r. zarejestruj siebie i swoją kartę z logo Mastercard na stronie programu Priceless Specials lub swojego banku, o ile bierze on udział w programie. Wyraź przy tym zgodę na analizowanie Twoich preferencji zakupowych i przesyłanie Ci na adres e-mail lub numer telefonu spersonalizowanych wiadomości z ofertami związanymi z programem Priceless Specials.

 • Krok 2

  W tym samym terminie zrób zakupy w super- lub hipermarkecie Carrefour albo w sklepie internetowym tej sieci i zapłać za nie „plastikiem” zarejestrowanym w Priceless Specials.

 • Premia

  Odbierz 1000 punktów powitalnych we wspomnianym programie oraz voucher o wartości 15 zł do wykorzystania w super- lub hipermarketach Carrefour.

 • Krok 3

  Wykorzystaj otrzymany bon do 15 listopada 2019 r. podczas następnych zakupów w Carrefourze. Ich wartość musi wynieść min. 30 zł brutto.

Mission complete!

Na co możesz wymienić 1000 punktów

Dla zobrazowania wartości punktów powitalnych napiszemy, że 1 bilet do Cinema City lub doładowanie w sieci Play o wartości 10 zł to równowartość 800 punktów w Priceless Specials.

Przekazanie premii

Liczba osób, którzy zdobędą 1000 punktów powitalnych w programie Priceless Specials po spełnieniu warunków opisywanej akcji, nie jest ograniczona. Trafią one na indywidualne konto uczestnika najpóźniej do 31 października 2019 r.

Natomiast voucher o wartości 15 zł na zakupy w sklepach Carrefour otrzyma pierwsze 1400 osób, które wywiążą się z zadań promocji. Może się więc zdarzyć, że otrzymasz punkty powitalne, ale nie załapiesz się już na bon zakupowy.

Vouchery będą miały postać elektronicznego kodu przesłanego najpóźniej do 31 października 2019 r. na adres e-mail lub numer telefonu podane podczas rejestracji w programie Priceless Specials. Jak wspomnieliśmy, Twój bon zakupowy utraci ważność 15 listopada 2019 r.

Tego nie kupisz za nagrodę

Voucher nie może zostać wykorzystany m.in. na zakup paliwa, wyrobów tytoniowych i alkoholowych (z wyjątkiem piwa), papierosów elektronicznych, doładowań energetycznych i telefonicznych, produktów do początkowego żywienia niemowląt, ubezpieczeń, kart podarunkowych czy kuponów Lotto.

Każdy grosz się liczy

Może powiesz, że nie warto się trudzić, by zgarnąć tylko ok. 30 zł. Masz prawo do takiego podejścia. My jednak zachęcamy do przyjęcia bardziej aktywnej postawy i skorzystania z nadarzającej się okazji zdobycia bonusu, zwłaszcza, jeśli na co dzień kupujesz w Carrefourze lub masz ten sklep „po drodze”. Spełnienie warunków akcji nie będzie wymagało od Ciebie żadnego wysiłku, a zaoszczędzisz kilka złotych.

Może to być doskonały sposób na przekonanie się, że udział w akcjach promocyjnych naprawdę „działa”, daje satysfakcję i może zmotywuje Cię to do rozglądania się za kolejnymi okazjami, w których można zyskać mniejsze czy większe bonusy.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji