Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Bonus w wysokości 20 zł za doładowanie aplikacji SkyCash przez Visa Checkout

Bonus w wysokości 20 zł za doładowanie aplikacji SkyCash przez Visa Checkout
Czas trwania
Cel (zysk) Bonus w wysokości 20 zł lub 10 za doładowanie aplikacji SkyCash.
Po drodze Należy doładować aplikację SkyCash kwotą wynoszącą 100 zł.lub mieszczącą się w przedziale od 50 do 99,99 zł za pomocą Visa Checkout.
W najnowszej promocji SkyCash w bardzo prosty sposób możemy zgarnąć bonus w wysokości 20 zł. Jedyne, co trzeba zrobić, to zasilić posiadane tam konto kwotą min. 100 zł, a doładowanie musi się odbyć poprzez usługę Visa Checkout. Promocja adresowana jest także do osób niepełnoletnich, które ukończyły 13. rok życia.

Promocja obowiązuje do 30 września 2017 roku. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do jej wcześniejszego zakończenia w razie wyczerpania promocyjnej puli doładowań (niestety nie wiadomo, ile dokładnie wynosi dostępna pula).

Do kogo skierowana jest promocja?

Akcja promocyjna adresowana jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowników aplikacji SkyCash. Warunkiem korzystania z aplikacji jest ukończenie 13. roku życia oraz posiadanie przynajmniej ograniczonej zdolności do wykonywania czynności prawnych.

Jak otrzymać bonus w wysokości 20 zł?

Bonus otrzymają wszystkie osoby, które w okresie obowiązywania promocji za pomocą usługi Visa Checkout doładują aplikację SkyCash kwotą wynoszącą co najmniej 100 zł. Po spełnieniu tego warunku do naszego salda w SkyCash zostanie dopisane dodatkowe 20 zł.

W przypadku zasilenia konta w aplikacji SkyCash kwotą wynoszącą od 50 zł do 99,99 zł uczestnicy promocji otrzymają dodatkowe doładowanie w wysokości 10 zł.

Uwaga – warunkiem otrzymania premii jest doładowanie konta za pośrednictwem tej strony. Z zasileniem konta poprzez usługę Visa Checkout wiąże się prowizja w wysokości 1,9% kwoty doładowania, która jednak zostanie zwrócona uczestnikom promocji nie później niż w ciągu 30 dni od dnia wykonania transakcji.

Każdy uczestnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody. W przypadku dokonania większej liczby doładowań konta w SkyCash, bonus zostanie przyznany jedynie raz.

Błyskawiczne przekazanie nagrody

Nagroda w postaci wartego 10 zł lub 20 zł zasilenia salda aplikacji SkyCash zostanie wydana w terminie 24 godz. od chwili spełnienia warunku stawianego przez organizatora. W praktyce wraz z nagrodą na konto SkyCash wpływa także zwrot prowizji, zatem jeżeli np. doładujesz konto kwotą 100 zł, to otrzymasz 21,90 zł zwrotu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami premia zwolniona jest z podatku dochodowego.

Przyznane środki możesz przeznaczyć m.in. na opłacenie miejsca parkingowego, zakup biletu do kina, biletu komunikacji miejskiej czy biletu kolejowego. Możesz także zakupić doładowanie telefonu, opłacić swoje rachunki lub... po prostu wypłacić środki (pobrać je z bankomatu lub przelać na numer telefonu innego użytkownika).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Visa Checkout?

Usługa Visa Checkout to rozwiązanie umożliwiające zarejestrowanie karty płatniczej, a następnie dokonywanie za jej pomocą płatności internetowych, bez konieczności każdorazowego podawania danych swojej karty takich jak numer, data ważności czy kod CVV.

Z kontem w Visa Checkout możemy powiązać zarówno karty kredytowe jak i debetowe, co oznacza, że usług dostępna jest także dla osób niepełnoletnich, które ukończyły 13 rok życia.

Zdaniem redakcji

W ostatnim czasie SkyCash intensywnie promuje nie tylko swoją własną usługę, ale zachęca również do aktywnego korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych, takich jak Visa Checkout. Dzięki współpracy obu firm, użytkownicy aplikacji mogą w bardzo prosty sposób zdobyć 10 zł lub 20 zł premii

Co warte podkreślenia – w promocji mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13. rok życia. Warunkiem jest jednak posiadanie przez nie własnej karty debetowej i rejestracja jej w systemie Visa Checkout (ten sam warunek dotyczy zresztą także pełnoletnich uczestników promocji).

Krystian

Autor tekstu o promocji