500 zł w gotówce + 7% na lokacie 6-miesięcznej za otwarcie konta Citigold w Citibanku

Publikacja:
500 zł w gotówce + 7% na lokacie 6-miesięcznej za otwarcie konta Citigold w Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w formie przelewu + 7% lokacie 6-miesięcznej lokacie + 6% na depozycie 3-miesięcznym.
Uczestnik Nowy klient Citibanku, czyli osoba, która po 31 grudnia 2021 r. nie posiadała w tym banku konta osobistego ani oszczędnościowego.
Po drodze Zapewnienie wymaganego salda, spotkanie z doradcą Citigold.
Citibank po raz kolejny przygotował ciekawą nagrodę – 500 zł – za otwarcie konta Citigold, zapewnienie na nim salda w wysokości 450 tys. zł i stworzenie Profilu Klienta podczas spotkania z doradcą. Dodatkowym bonusem jest możliwość założenia 6-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 7% w skali roku oraz 3-miesiecznego depozytu na 6%. Dzięki temu na atrakcyjnych zasadach, jak na obecne warunki rynkowe, można ulokować ponad 4 mln zł.

Promocja "30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 7"

Organizatorem akcji jest Citi Handlowy.

Do kiedy możesz skorzystać?

Akcja ma trwać do 14 grudnia 2023 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przewidział nagrody tylko dla 500 osób, które jako pierwsze otworzą konto Citigold lub Citigold Private Client.

Co możesz zyskać?

Premia w promocji składa się z trzech elementów:

 • premia gotówkowa w wysokości 500 zł;
 • prawo założenia 6-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 7% w skali roku. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 tys. zł, a maksymalna - 200 tys. zł (dla posiadaczy konta Citigold) lub 2 mln (dla tych, którzy założą rachunek Citigold Private Client);
 • możliwość skorzystania z 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 6% w skali roku dla kwot od 20 tys. do 250 tys. zł (po założeniu konta Citigold) lub 2,2 mln zł (dotyczy posiadaczy rachunku Citigold Private Client).

Czy możesz skorzystać?

Promocja adresowana jest do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały w Citibanku (samodzielnie lub jako współposiadacz) konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Co musisz zrobić?

Droga do 500 zł premii i promocyjnego oprocentowania w Citibanku
 • Krok 1. Do 14 grudnia 2023 r. zawrzyj z bankiem umowę produktów depozytowych

  Do 14 grudnia 2023 r. zawrzyj z bankiem umowę produktów depozytowych i otwórz konto osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client.

 • Krok 2. Zaakceptuj regulamin promocji

  W ciągu 10 dni od otwarcia rachunku, ale nie później niż 14 grudnia 2023 r., podpisz regulamin promocji. Możesz też go zaakceptować podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku.

 • Krok 3. Zapewnij wymagane saldo dzienne na swoim rachunku

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś wybrany rachunek, zapewnij saldo dzienne w wysokości min. 450 tys. zł, jeśli otworzyłeś konto Citigold (4,2 mln zł dla konta Citigold Private Client). Inaczej mówiąc, choć w jednym dniu musisz posiadać na rachunkach w Citibanku wymaganą kwotę.

  Do salda dziennego wliczane są środki na wszystkich rachunkach klienta w Citibanku, także tych, których jest pierwszym współposiadaczem. W obliczeniach nie są brane pod uwagę środki na kontach, których uczestnik jest drugim lub kolejnym współposiadaczem oraz na rachunkach firmowych.

  Realizacja tych zadań daje prawo do otwarcia 6-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 7% w skali roku oraz 3-miesięcznego depozytu z oprocentowaniem 6%, których parametry podaliśmy wyżej.

 • Krok 4. Załóż promocyjną lokatę i/lub spotkaj się z doradcą Citibanku

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto osobiste:

  • załóż lokatę promocyjną telefonicznie lub w placówce i/lub
  • spotkaj się z doradcą Citibanku, by stworzyć Profil Klienta i tym samym zasłużyć na nagrodę gotówkową.

  Uwaga: lokatę 3-miesięczną można założyć tylko w placówce banku typu Citigold.

  Określenie Profilu Klienta możliwe jest jedynie podczas spotkania z pracownikiem banku w oddziale typu Citigold, które zlokalizowane są w kilku największych miastach w prestiżowych lokalizacjach. Profil określa wiedzę i doświadczenie finansowe klienta oraz pozwala ocenić jego skłonność do ryzyka. Stworzenie takiego dokumentu nie generuje żadnego zobowiązania wobec banku.

 • Premia. Odbierz nagrodę gotówkową (500 zł)

  Warunkiem otrzymania nagrody gotówkowej jest posiadanie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta Citigold pełnego Profilu Klienta, obejmującego Ocenę Wiedzy i Doświadczenia Klienta i Profilu Ryzyka Klienta.

  Nagrodę gotówkową otrzymasz na swoje konto najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie warunki dające prawo do nagrody. Podlega ona zwolnieniu z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

  Natomiast odsetki z lokaty zostaną pomniejszone o należny fiskusowi podatek od zysków kapitałowych.

Mission complete!

Zasada realizacji wymagań regulaminu brzmi dość skomplikowanie, więc przedstawmy to na przykładzie. Załóżmy, że otworzyłeś konto w banku Citi Handlowy w listopadzie. Wymagane saldo dzienne musisz zapewnić najpóźniej do końca grudnia. To także ostateczny termin na założenie lokaty i stworzenie z doradcą Profilu Klienta. Premię gotówkową otrzymasz w lutym, a odsetki po zakończeniu lokaty.

Pamiętaj, że w czasie trwania promocji nie możesz złożyć dyspozycji zamknięcia rachunku otwartego w jej ramach, a także przekształcić go na inny wariant. Zerwanie którejkolwiek z lokat będzie oznaczało utratę wszystkich odsetek i nie będziesz miał możliwości ponownego otwarcia depozytu.

Produkty, których dotyczy promocja

 • Konto
  0 zł / 220 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: możesz skorzystać z usług opiekuna finansowego i zespołu ekspertów do spraw rynków walutowych, ubezpieczeń itp.; pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

Lokata powitalna (w promocji konta Citigold)

Oferta nieaktywna
Citi Handlowy
 • Oprocentowanie
  6%
 • Zakres kwot
  20 000 - 250 000 zł
 • Czas trwania
  6 miesięcy
 • Konto osobiste
  TAK

Lokata dodatkowa (w promocji konta Citigold)

Oferta nieaktywna
Citi Handlowy
 • Oprocentowanie
  6,1%
 • Zakres kwot
  20 000 - 250 000 zł
 • Czas trwania
  3 miesiące
 • Konto osobiste
  TAK

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jędrzej
Gość

Te wymagane przez bank 450 tys. musi leżeć na koncie przez jakiś czas? Jeśli tak, to kiepski interes wpłacać taką kasę na nieoprocentowany ROR...

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jędrzej

Nie ma potrzeby, by pieniądze leżały na koncie przez pewien czas. Wystarczy, że system odnotuje pojawienie się wymaganej kwoty. Tak na wszelki wypadek sugerowałbym, by przelewu zwrotnego dokonać nie w dniu wpłynięcia środków, ale dopiero nazajutrz. Dobrze jest więc zasilić ROR najpóźniej w środku tygodnia, by na pewno wróciły na rachunek, w którym zarobią dla nas choć kilka groszy.

Odpowiedz