450 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!

Publikacja:
450 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!
Czas trwania
Cel (zysk) 450 zł w postaci vouchera do sklepów Biedronka.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citi Handlowym po 1 września 2020 r.
Po drodze Należy zawrzeć umowę o kartę, zalogować się do bankowości elektronicznej i w ciągu 3 miesięcy wydać "kredytówką" min. 1000 zł w ciągu 3 miesięcy.
Powraca atrakcyjna promocja karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku z nagrodą w postaci e-kodu o wartości 450 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Mało tego, spełnienie warunków akcji umożliwi także łatwiejsze zwolnienie z opłaty za korzystanie z "kredytówki". Takie promocje lubimy!

Promocja "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj do 450 zł na zakupy w Biedronce" obowiązuje do 16 stycznia 2023 r. Do zyskania jest łącznie 450 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka w formie premii cząstkowych - 50 + 400 zł. Dodatkowym bonusem jest łatwiejsze uniknięcie opłat za obsługę karty przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych. W ramach promocji nie musisz wydawać kartą co miesiąc 1000 zł, by bank nie pobrał prowizji. Wystarczy, że w każdym z 12 okresów rozliczeniowych zapłacisz nią min. 300 zł.

Kto może skorzystać z tej promocji?

W tej akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 1 września 2020 r. nie posiadały (i obecnie nie posiadają) w Citibanku głównej karty kredytowej.

Jak to zwykle bywa w promocjach Citi Handlowego, z oferty nie skorzystają nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Jak otrzymać kartę kredytową w Citi?

Proces przyznawania karty kredytowej zależy od oceny zdolności kredytowej klienta. Citibank wymaga, abyś był osobą pełnoletnią, natomiast kolejne warunki wyglądają następująco:

 • osoby fizyczne - min. 3 miesiące zatrudnienia u danego pracodawcy i przynajmniej 1200 zł dochodu netto,
 • przedsiębiorcy - działalność gospodarcza prowadzona minimum 2 lata, min. 2500 zł dochodu netto.

Jak zgarnąć 450 zł na zakupy w Biedronce?

Jak się za chwilę przekonasz, aby otrzymać 450 zł na zakupy, wystarczy aktywnie korzystać z otrzymanej karty przez 3 miesiące:

Start
 • Krok 1

  Do 16 stycznia 2023 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie banku.

  Jeśli zaznaczysz w nim zgody marketingowe i utrzymasz je do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, otrzymasz 50 zł do Biedronki.

 • Krok 2

  W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekaż bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

 • Krok 3

  Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę kredytową i aktywuj "kredytówkę" w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

 • Krok 4

  Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się choć raz do bankowości mobilnej lub internetowej.

 • Krok 5

  Do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą kredytową transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. W ten sposób zasłużysz na e-kod do Biedronki o wartości 400 zł.

 • Premia

  Wiadomość o przekazaniu Ci nagród za zgody marketingowe (50 zł) i aktywność (400 zł) dotrze do Ciebie w bankowości internetowej do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, a sam kod bank prześle Ci w Citibank Online w ciągu kolejnych 60 dni.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem: jeśli złożysz wniosek o kartę Simplicity we wrześniu, to do końca października powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej i do 31 grudnia 2022 r. wydać "kredytówką" min. 1000 zł.

O tym warto pamiętać

W promocji będą uwzględnione transakcje bezgotówkowe dokonane kartą plastikową, nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową. Bank nie uzna transakcji zwróconych ani szczególnych (np. zasilenia portfeli cyfrowych, przelewów z rachunku karty itd.).

Nagroda ma postać 13-cyfrowego e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Należy go podać kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego z produktów (przed dokonaniem płatności!) lub wpisać w kasie samoobsługowej. Kod będzie ważny przez 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości od banku.

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

O karcie kredytowej w Citi Handlowym warto wiedzieć kilka rzeczy, najważniejsze jednak, że w opisywanej promocji przez rok miesięcznych opłat możesz uniknąć, dokonując transakcji na min. 300 zł, a nie 1000 zł, jak wynika z taryfy opłat:

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  10%, min. 20 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.

450 zł na zakupy jak znalazł

Przy szalejącej inflacji każdy dodatkowy zastrzyk gotówki jest na wagę złota. Propozycja Citibanku z 450 zł do Biedronki z pewnością przyciąga uwagę łatwymi warunkami i wysoką premią (doceniamy, że wybrano popularną sieć handlową), warto jednak mieć świadomość, że Citi Simplicity to produkt kredytowy, a zadłużenie trzeba będzie spłacić. Jeśli po lekturze naszego poradnika dotyczącego kart kredytowych jesteś zdecydowany na skorzystanie z oferty, nie trać czasu. Im wcześniej dopełnisz formalności i spełnisz wymagania regulaminu, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Jeśli się pospieszysz, to masz jeszcze szansę załapać się na promocję w ramach programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, w której do zdobycia jest 8 000 punktów, czyli równowartość 100 zł.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michał
Gość

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekaż bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody

W jaki sposób trzeba przekazać bankowi dokument? W placówce? Do najbliższego oddziału Citi mam kilkadziesiąt kilometrów.


Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Michał

Podczas składania wniosku powinieneś mieć taką możliwość i chyba w bankowości internetowej też.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Widzę, że te okresy do promocji (miesiąc kalendarzowy) i do zwolnienia z opłaty (okres rozliczeniowy) nie pokrywają się, więc najlepiej jest ustawić sobie dzień wystawiania wyciągu na 1. dzień miesiąca lub ostatni dzień miesiąca, żeby nie mieć sytuacji, że trzeba pilnować dwóch okresów. Taka lużna myśl...

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

Przepraszam, pomyliłam promocje...

Odpowiedz

J
Jola
Gość

Widziałam, że jest jeszcze promocja od citi handlowego tez na kredytówkę - tam nagrodą jest 600 zl w bonach do biedronki. Czy można zatem zdecydować ?


Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jola

Możesz wziąć udział w jednej z tych promocji, jednak trzeba pamiętać, aby złożyć wniosek przez odpowiedni link.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Jola

Dodam, że promocja z premią 600 zł dotyczy voucherów do Allegro. Opisaliśmy ja w tym tekście: https://www.najlepszekonto.pl/jeszcze-wiecej-na-start-600-zl-allegro-citi-simplicity-citi-handlowy-edycja-4

Odpowiedz